boks, forum, zobacz

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    
ISSN 2084-5693
Wiadomości ze świata boksu
10 października gala boksu zawodowego w Wałczu.
08.10.2020 - Patryk Konieczny

10 października w Wałczu odbędzie się kolejna gala boksu zawodowego organizowana przez Marka Matelę we współpracy z Rafałem Biernackim i Adamem Krzysztofem.

W walce wieczoru zobaczymy debiutującego na zawodowych ringach, mającego 6 walk w MMA, Islama Mayrasultanova. Jego przeciwnikiem będzie pochodzący z Rumunii, Victor Rabei (9-0, 2 KO)

Między linami zaprezentują się również pięściarze z Wysp Brytyjskich. Na uwagę zasługuje obecność na karcie walk byłego pretendenta do pasa EBU, w przeszłości posiadacza regionalnego pasa IBF, Paula Hylanda Juniora (20-2, 7 KO), który zmierzy się z Krzysztofem Rogowskim (10-32, 5 KO).


Karta walk:

Victor Rabei (9-0, 2 KO) vs. Islam Mayrasaltanov (debiut)
...[Czytaj więcej]
8 Komentarzy
Ryan Garcia - Luke Campbell i Danny Garcia - Errol Spence Jr 5 grudnia!
08.10.2020 - Marek Cudek


Jak poinformował Eddie Hearn, Luke Campbell (20-3, 16 KO) zmierzy się z Ryanem Garcią (39-0, 17 KO) 5 grudnia w walce o pas interim WBC w wadze lekkiej.

Na ten sam została przesunięta walka Errola Spence'a Juniora z Dannym Garcią w półśredniej.

Źródło: Mike Coppinger/Twitter, Eddie Hearn/Twitter
4 Komentarzy
Joyce - Dubois 28 listopada!
06.10.2020 - Marek Cudek


Frank Warren i Queensberry Promotions ogłosili, że walka między Danielem Dubois (15-0, 14 KO)a Joe'em Joyce'em (11-0, 10 KO) się odbędzie 28 listopada! To doskonała informacja, bo Warren zarzekał się wcześniej, że nie zrobi takiego świetnego zestawienia przy pustych trybunach.

Joe może jest trochę starszy od Daniela, ale jest równie ekscytującym prospektem. Ma o tyle większe doświadczenie jako amator, że byłbym zaskoczony, gdyby nikt na niego nie stawiał. A jeśli Joe wygra, to znaczy, że jest gotowy na walkę o tytuł.

Zdaję się, że zbliża się koniec sagi, kóra rozpoczęła się w kwietniu i miała kolejną odsłonę w lipcu.

Źródło: Seconds Out, Twitter
25 Komentarzy
Kto Kogo: Barańczyk-Zepeda, Buatsi-Calic, Rocky Boxing Night i in.
05.10.2020 - Marek Cudek


Na zdjęciu po lewej Iwan Barańczyk wracający ze szpitala.

31-letni Amerykanin Jose "Chon" Zepeda (33-2, 26 KO) wygrał w piątej rundzie przez nokaut z dzielnym Iwanem "Bestią" Barańczykiem (20-2, 13 KO).

W skrócie to wyglądało tak:
Zepeda liczony
Zepeda liczony
Barańczyk liczony
Zepeda liczony
Barańczyk liczony
Barańczyk liczony
Zepeda liczony
Barańczyk wyliczony

5 rund, 8 nokdaunów, na 99,9% walka roku, trwałe miejsce w historii zapewnione.

Dlaczego tylko 99,9%? Twardzi miłośnicy sweet science'u zwracają uwagę nie tylko na twarde lądowania. Patrzą na obronę, szeroko rozumiany poziom, obraz często lądujących na ziemi wojowników świadczy nie tylko o sile...[Czytaj więcej]
2 Komentarzy
Sonda Boxing.PL: kto następny do Galerii Sław?
05.10.2020 - Marek Cudek


Pięciu mocnych kandydatów na 2021 rok. Kogo widzielibyście najchętniej w Hall Of Fame? Zapraszam do głosowania!
Bardzo mile widziana dyskusja i uzasadnienia
11 Komentarzy
Zepeda wygrywa wojnę z Barańczykiem!
04.10.2020 - Marek Cudek


8 nokdaunów i bardzo prawdopodobna walka roku. Więcej o wszystkich walkach weekendu już jutro wieczorem w tradycyjnym Kto Kogo.
3 Komentarzy
Prognostyk Boxing.PL: Zepeda-Barańczyk, Buatsi-Calić i inne walki
03.10.2020 - Marek Cudek


Na świecie bokserski weekend ubożutki, ale to nie znaczy, że nie będzie na czym oka zawiesić.

PIĄTEK

W znanej Polakom, z mocno sentymentalnych powodów, Hali Korakuen w Tokio zmierzą się Kenichi Ogawa (24-1-1, 18 KO) z Kazuhiro Nishitanim (21-4-1, 12 KO). Waga super piórkowa.

Typ: Ogawa na punkty

SOBOTA

Walka tygodnia w Top Rank "Bubble" w Las Vegas na ESPN. Jose Zepeda (32-2, 25 KO) w doskonale zapowiadającym się eliminatorze zmierzy się z Iwanem Barańczykiem (20-1, 13 KO). Bezpośrednie zaplecze elity limitu 140 funtów, świetne zastawienie stylów. Ciąg na bramkę przez pełen dystans w wykonaniu Białorusina i większa wszechstronność, wyszkolenie i % nokautów Zepedy. Amerykanin jednak miewa...[Czytaj więcej]
1 Komentarz
Prognostyk Boxing.PL: część polska - Sokołowski, Jeżewski, Jakubowski
02.10.2020 - Marek Cudek


Dzisiejszy prognostyk to na pewno niewielka ilość głośnych walk, ale też, co bardzo cieszy, kolejna polska gala i od niej właśnie zaczniemy.

Kaszubski Gryf Pomorski Rocky Boxing Night to kolejna impreza organizowana prżez Krystiana Każyszkę. Z ogromną sympatią patrzę na wszelkie bokserskie inicjatywy, bo moim zdaniem kluczowe dla podniesienia poziomu boksu zawodowego w Polsce są liczne, niekoniecznie duże grupy, które pozwolą na rozwój pięściarzy na kilku levelach. Jasne, potrzebne jest wsparcie władz, obniżenie wieku boksującej młodzieży, ale szczególnie mocno liczę na entuzjastów robiących swoje na poziomie lokalnym.

Nie będę silił się na typy, bo w ważniejszych walkach zestawienia raczej jednostronne, warto natomiast zauważyć kolejną inicjatywę...[Czytaj więcej]
7 Komentarzy
Parzęczewski: zabrakło ostrożności i techniki w obronie
01.10.2020 - Marek Cudek


Słynny już w bokserskich kręgach wywiad z Robertem Parzęczewskim.

RAFAŁ MANDES, TVPSPORT.PL: – Obejrzałeś już walkę?
ROBERT PARZĘCZEWSKI:*– Tak, tak, widziałem od razu w szatni zanim wziąłem prysznic i wyszedłem na wywiady. Przyszła rodzina, by mnie pocieszyć, sam też zadzwoniłem do osób, które nie mogły być na trybunach, a również mnie mocno wspierały. Potem obejrzałem jeszcze w drodze do hotelu, przed snem kolejny raz i w niedzielę także do śniadania i obiadu.

– Jakie wnioski?
– No cóż, chwila nieuwagi, jeden cios i do widzenia. Największy żal mam sam do siebie, bo z trenerem rozmawialiśmy o tym, żeby uważać na niego w pierwszych czterech rundach. Po pierwszej rundzie poczułem się jednak zbyt pewny siebie, wszystko mi...[Czytaj więcej]
17 Komentarzy
Kto następny dla braci Charlo?
30.09.2020 - Marek Cudek


Tekst Scotta Christa, felietonisty Bad Left Hook jest długi, pozwolę więc sobie przytoczyć tylko główne tezy i wnioski.

Jermell Charlo (34-1, 18 KO) był dwukrotnym posiadaczem pasa w junior średniej, a po brutalnym nokaucie z Jeisonem
Rosario ma trzy pasy i pas The Ring w dywizji stojącej na niespotykanym w swej krótkiej historii poziomie. Jego starszy i cięższy brat miał więcej do udowodnienia, bo tytuł WBC w wadze średniej dostał po sztucznym przesunięciu Canelo do rangi "mistrza franczyzowego", a do czasu wygranej z Derewianczenką nie mierzył się z oponentem najwyższej klasy. Jego wygrana z Ukraińcem była jednak naprawdę wysokiej marki i status Jermalla po niej mocno wzrósł.

Jermell Charlo, waga junior średnia

...[Czytaj więcej]
14 Komentarzy
Doug Fischer o Stevensonie i Savonie
29.09.2020 - Marek Cudek


Bardzo interesujący komentarz Douglassa Fischera z Ring Magazine na temat możliwości dawnych kubańskich asów boksu amatorskiego i omawianej niedawno przez Tony'ego Bellewa sprawy ewentualnej nowej kategorii wagowej między cruiser a ciężką.

O wybitnych kubańskich ciężkich

Jak by sobie radzili Teofilo Stevenson i Felix Savon, gdyby przeszli na zawodowstwo? Dużo zależy od tego, jak byliby prowadzeni, czy pozwolono by im na przykład przyzwyczaić się do stylu zawodowców poprzez stoczenie 10-20 walk z solidnymi journeymanami/gatekeeperami czy wręcz przeciwnie - zostaliby rzuceni między wilki. Gdyby mieli czas na rozwój, to myślę, że zostaliby pretendentami, ale nie wydaje mi się, żeby mogli wygrywać z posiadaczami pasów lat 70. czy 90. nawet wieczni...[Czytaj więcej]
18 Komentarzy
Kto Kogo: Briedis, Yoka, Cha-Cha, Casimero i inni
27.09.2020 - Marek Cudek


Weekend niespodzianek? I owszem, ale wyłącznie na polskim ringu, chyba, że za taką weźmiemy piątkowy blitzkrieg Tony'ego Yoki z Johannem Duhaupasem.

Mistrz olimpijski wygrał już w pierwszej rundzie, zaskakując wielu znawców, którzy oczekiwali fajnego testu i niespiesznego treningu utalentowanego Francuza. Ten jednak widocznie założył się z żoną, które z nich szybciej skończy, bo szybko napoczął rywala prawym overhandem, a Duhaupas nie widzi już jednak ciosów na tyle, by stawić jakikolwiek opór na tym poziomie.

Galę w Nanterre widziało na żywo pięć tysięcy widzów, a żona Tony'ego, również mistrzyni olimpijska z Rio Estelle Mossely, która szybko wróciła na ring po urodzeniu drugiego dziecka, gładko wygrała osiem rund w swej siódmej wygranej...[Czytaj więcej]
5 Komentarzy
Strefa kibica. Dorticos vs. Briedis, bracia Charlo i Tymex Boxing Night
26.09.2020 - Patryk Konieczny

Zapraszamy do Strefy Kibica!

Jeśli chcecie podzielić się swoimi spostrzeżeniami, typami lub na gorąco skomentować wyniki walk runda po rundzie, to miejsce będzie do tego idealne!

Z racji, że jesteście najbardziej merytoryczną częścią polskiego środowiska kibicowskiego, liczę na ciekawe wpisy i odzew z Waszej strony.

PS

Już wcześniej proponowałem „starej gwardii” takowe rozwiązanie, ale z kilku względów temat znalazł się w innym dziale. Mam nadzieję, że tym razem „niespospolite” ruszenie zadziała!

Życzę wielu pozytywnych wrażeń i świetnych walk!
16 Komentarzy
Walka Talarka wypada z rozpiski gali finałowej WBSS!
26.09.2020 - Patryk KoniecznyŹródło: Jakub Biłuński/Bokser.org
17 Komentarzy
Rosario vs. Charlo - kto wygra? Sonda Boxing.PL
26.09.2020 - Marek Cudek


Czy Jeison Rosario po raz kolejny sprawi niespodziankę?
2 Komentarzy
Charlo vs. Derewianczenko - kto wygra? Sonda Boxing.PL
26.09.2020 - Marek Cudek


Czy "Technik" wreszcie zdoła wygrać walkę na szczycie u sędziów? Czy zwycięży siła i dynamika Charlo?
3 Komentarzy
Prognostyk Boxing.PL: Tymex Boxing Night 13
26.09.2020 - Patryk Konieczny


Siemanko orzełki. Dzisiaj walczymy, dzisiaj jest ten dzień!

Przed nami gala w Częstochowie. Po porażce na ring wraca Łukasz Wierzbicki. Jego przeciwnikiem będzie dobrze znany polskim kibicom z pojedynków z Damianem Kiwiorem, Michałem Leśniakiem oraz Michałem Żeromińskim, Octavian Gratti. Wybór reprezentanta Mołdawi na rywala po porażce jest rozsądny, a przy tym atrakcyjnym rozwiązaniem. Cały fightcard tej gali ułożony jest przyzwoicie, nie można mieć co do niego większych zastrzeżeń. Pomijając poziom sportowy niektórych zawodników, to ich rywale prezentują poziom zbliżony. Ciekawie zapowiada się starcie Pawła Czyżyka z Sebastianem Ślusarczykiem oraz walka Michała Leśniaka z Czechem Serbanem, w którym to reprezentant grupy Tymex wcale nie bedzię faworytem....[Czytaj więcej]
28 Komentarzy
Prognostyk Boxing.PL: Charlo-Derewianczenko, Briedis-Dorticos i inne walki
25.09.2020 - Marek Cudek


Cóż za weekend, trzy walki o pierwsze miejsca w rankingach The Ring! Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych typów i refleksji, będą aż trzy sondy!

Ten tekst ukaże się zapewne dopiero koło północy, pisany jest jednak dużo wcześniej.

Dzisiejszy Prognostyk zaczynamy od francuskiej walki na szczycie. Bardzo interesujące zderzenie dwóch pokoleń, talentu z przeciętnym rzemiosłem, nadziei na coś więcej i boksera skazanego na wyrobnictwo.

Tony Yoka (7-0, 6 KO) vs. Johann Duhaupas (38-5, 25 KO), 12 rund.

Starszy jest po prostu za stary i sporo już w życiu przyjął,ale dysponuje dużym doswiadczeniem, którego nadal na profesjonalnych ringach mistrzowi olimpijskiemu może brakować. Dwa, trzy lata temu mogłoby być różnie, obecnie trudno stawiać na...[Czytaj więcej]
13 Komentarzy
Briedis vs Dorticos - kto wygra? Sonda Boxing.PL
25.09.2020 - Marek Cudek


W związku z gorącym weekendem, będą aż trzy sondy. Na pierwszy ogień idzie walka wzbudzająca w Polsce najwięcej emocji, niekoniecznie czysto sportowych.

Koło północy wrzucimy cotygodniowy Prognostyk.
25 Komentarzy
Bellew o Usyk-Chisora, Whyte-Powietkin, Lopez-Łomaczenko
24.09.2020 - Marek Cudek

Były mistrz wagi cruiser Tony Bellew skomentował plotki o swoim powrocie na ring.

Są liczby, które każdego skłonią do powrotu. 10 czy 15 milionów? Jeśli chodzi o mnie, nie wystarczy. Kiedy uderzam, czuję moc, ale kiedy patrzę na swą pracę nóg obecnie, widzę, że nie jestem tak szybki jak dawniej bywało.

Czy byłbym w stanie pokonać jakiegoś powolnego ciężkiego? Być może, ale nie byłbym dobrym przeciwnikiem dla gości na topie.


Bellew niejednokrotnie udowodnił, że potrafi ciekawie opowiadać o bieżących wydarzeniach i innych pięściarzach.

Oleksandr Usyk od kilku lat, co najmniej od walk z Briedisem i Gassijewem zmaga się z kontuzjami. Urazy są też obok COVID-19 główną przyczyną spowolnienia w jego karierze i...[Czytaj więcej]
7 Komentarzy
25 września walka Julio Cesar Chavez vs. Jorge Arce III
24.09.2020 - Patryk Konieczny

25 września w Meksyku obędzie się rodzinna gala boksu zawodowego. Na ringu zobaczymy dwie legendy pięściarstwa: Julio Césara Cháveza i Jorge "Travieso" Arce. Wpływy pieniężne z ich pojedynku zostaną przeznaczone na cele charytatywne.

Oprócz dwóch legend, w ringu zaprezentuję się powracający po porażce z Danielem Jacobsem, syn sławnego „Cesarza”, czyli Julio Junior (51-4-1, 33 KO). Jego przeciwnikiem będzie Mario Cazares (11-0, 5 KO).

Dodatkowo między linami zaprezentuję się 22-letni bratanek Jorge Arce - Karim Arce (16-0-2, 7 KO).
6 Komentarzy
Kolejna walka Sergio Martineza 5 grudnia w Hiszpanii
24.09.2020 - Patryk Konieczny

Były mistrz w dwóch kategoriach wagowych, Sergio „Maravilla” Martinez (52-3-2, 29 KO), powróci na ring 5 grudnia w Hiszpanii.
Jego przeciwnikiem będzię fiński zawodnik Jussi Koivula (24-7, 9 KO), który w przeszłości przegrywał z Łukaszem Maćcem.

Martinez ma nadzieję, że kilka zwycięskich pojedynków zapewni mu walkę o tytuł z „regularnym” mistrzem WBA Ryotą Muratą z Japonii.
0 Komentarzy
Kalle Sauerland zapowiada kolejne turnieje WBSS
23.09.2020 - Marek Cudek
W trzecim sezonie niemiecki promotor dość odważnie zapowiedział nawet kilka turniejów z cyklu WBSS. Kibice na pewno gorąco przyjmą pomysł organizacji walk w najcięższej dywizji. Byłby on rodzajem eliminatora, a zwycięzca mógłby się zmierzyć z Tysonem Furym lub Anthonym Joshuą, oczywiście już po zapowiadanym meczu i rewanżu.

Inne brane pod uwagę kategorie to średnia (!), musza lub super musza i półciężka. Po raz pierwszy też brany jest pod uwagę turniej kobiet (w super piórkowej lub półśredniej).

Źródło: Boxing Scene
12 Komentarzy
Usyk vs. Chisora oficjalnie 31 października
23.09.2020 - Patryk Konieczny

11 Komentarzy
Rozkład jazdy
23.09.2020 - Patryk Konieczny

25.09.2020 r.
Promotor: All Star Boxing
Transmisja: Canal + Francja


Tony Yoka (7-0, 6 KO) vs. Johann Duhaupas (38-5, 25 KO), 12 rund

Diego Natchoo (21-1-4, 6 KO) vs. Farrhad Saad (6-0-1), 8 rund

Estelle Mossely (6-0, 1 KO) vs. Aurelie Froment (3-0-1, 1 KO), 8 rund

26.09.2020 r.
Promotor: Sauerland
Transmisja: TVP Sport


Yuniel Dorticos (24-1, 22 KO) vs. Mairis Briedis (26-1, 19 KO), 12 rund o pas IBF w wadze cruiser

Robert Talarek (24-13-3, 16 KO) vs. Denis Radovan (13-0-1, 6 KO), 10 rund o pas IBF European w wadze średniej

Leon Bunn (15-0, 8 KO) vs. Timo Laine (27-13, 11 KO)

26.09.2020 r.
Promotor: TGP Promotions i Thompson Boxing Promotions
...[Czytaj więcej]
12 Komentarzy
Publicystyka
Rekontra Brytyjczyków
18.11.2020 - Marek Cudek


Aktualizacje rankingów na Boxing.PL będą pod koniec roku. Dopinane są kolejne walki na grudzień, można śmiało założyć, że ta świeżo ogłoszona, między Canelo Alvarezem a Callumem Smithem, nie jest ostatnia. Po prostu perturbacje związane z pandemią zupełnie zmieniły tempo działania. Już nikt nie mówi o koniecznych trzech miesiącach przygotowań, nikt nie ogłasza walk z rocznym wyprzedzeniem. Mimo...[Czytaj więcej]
0 Komentarzy
Pięściarzu, sprzedaj się sam!
17.11.2020 - Marek Cudek


Uwaga, do tekstu dołączona jest sonda "Kogo chciałbyś dla Crawforda?"


Terrance Crawford a fuckinnnn dog!

Powyższe słowa mówią wszystko: Devinowi Haneyowi niezmiernie przypadł do gustu sobotni pokaz bokserskiego kunsztu w wykonaniu Terrence'a Crawforda. Nie tylko jemu, bo na Twitterze natychmiast rozgorzała dyskusja na temat słuszności...[Czytaj więcej]
8 Komentarzy
Top 15 P4P
07.11.2020 - Marek Cudek


Pięćdziesiąt dwa. Pierwsze skojarzenie? U mnie to jest ilość kart w talii, ale na początku listopada 2020 roku dochodzi kolejne związane z boksem zawodowym. Na (jeszcze) siedemnaście dywizji (w planach kolejne), mamy 52 czempionów. Chodzi wyłącznie o tych pełnych, klasycznych, "prawdziwych". Żadnych interimów, itp.

Nie jest to oryginalna konstatacja w latach dwudziestych obecnego stulecia. Tym...[Czytaj więcej]
23 Komentarzy
Pięć kroków do lepszego punktowania walk
26.10.2020 - Marek Cudek


Na zdjęciu Julie Lederman z ojcem

Po walce Lopez - Łomaczenko ktoś słusznie zauważył, że dyskusje na temat punktowania walki zdominowały rozmowy o najważniejszej walce roku, mającej gigantyczny wpływ nie tylko na ranking P4P, ale też na postrzeganie bohaterów wieczoru przez bokserską społeczność. Jasne, świętowano też intronizację Teofimo Lopeza, ubolewano nad losem Łomy, który...[Czytaj więcej]
4 Komentarzy
Wywiady
Rafał Jackiewicz: jestem czarnym osłem polskiego boksu.
04.09.2020 - Patryk Konieczny

Rafał Jackiewicz (51-26-2, 22 KO), pięściarz, pretendent do pasa mistrzowskiego IBF, mistrz EBU, „pan i władca całego świata”, filantrop, biznesmen, twórca mongolskich teorii, właściciel marki „JEB”. Po prostu, człowiek wielu imion. W krótkiej rozmowie z Boxing.pl, Rafał odpowiedział na kilka pytań....[Czytaj więcej]
0 Komentarzy
Mateusz Tryc: sparingi z Maćkiem dały mi więcej niż 9 zawodowych pojedynków
24.08.2020 - Patryk Konieczny

Marcin Tryc (9-0, 5 KO), pięściarz grupy Knockout Promotions. 29-latek z Warszawy ostatnią walkę stoczył w Zakopanem, zwyciężając w dobrym stylu Shakeel’a Phinn’a. W rozmowie z Boxing.pl Tryc odpowiedział na kilka pytań związanych z przyszłością i najbliższym pojedynkiem ze Sladanem Janjaninem.
...[Czytaj więcej]
0 Komentarzy
Ankieta
Kogo chciałbyś dla Crawforda?
Manny Pacquiao - 6.67%
1 Vote
Jaron Ennis - 0%
0 Głosowania
Wasyl Łomaczenko - 6.67%
1 Vote
Teofimo Lopez - 20.00%
3 Głosowania
Errol Spence Jr - 86.67%
13 Głosowania
Josh Taylor - 0%
0 Głosowania
Mickey Garcia - 0%
0 Głosowania
Jermell Charlo - 0%
0 Głosowania
Jose Ramirez - 0%
0 Głosowania
Vergil Ortiz Jr - 0%
0 Głosowania
Total Votes: 15
Nie możesz głosować w tej sondzie.
OGŁOSZENIA/REKLAMA
Na Forum
Wiadomosci z HW
Last post by Marek Cudek
Dzisiaj 00:29
Polsat sport-boks
Last post by inzynier1
24-11-20 23:47
Pięściarzu, sprzedaj się sam!
Last post by Marek Cudek
24-11-20 13:58
Wieści z boksu zawodowego...
Last post by liverpoolczyk
23-11-20 13:42
21 listopada 2020 r. - Gniew
Last post by Sykes
22-11-20 20:08
Listopad 2020
S M T W T F S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 12345
Wydawca
Ikonsulting.pl Sp. z o.o.
70-254 Szczecin
ul. Łokietka 2/1
Współpraca
Wspiera nas Forum Kredyciak
O boxing.pl
Boxing.pl to najstarszy portal bokserski w Polsce i największe krajowe forum o tej tematyce. Boxing.pl jest platformą informacyjną o wydarzeniach bokserskich oraz miejscem wymiany poglądów w merytoryczny sposób. Tutaj możesz przeczytać najnowsze wieści ze świata pięściarstwa, unikalne felietony i artykuły historyczne, relacje na żywo z gal i konferencji, zapowiedzi najbardziej oczekiwanych walk oraz autorskie wywiady z popularnymi przedstawicielami tej dyscypliny.

Boxing.pl to miejsce tych bardziej ambitnych kibiców, którzy pragną dowiedzieć się czegoś więcej niż tylko suchych faktów prezentowanych na typowo informacyjnych portalach. To utrwalona przez lata społeczność, składająca się z dojrzałych, znających się na rzeczy fanów sztuki pięściarstwa oraz ludzi ze środowiska, dzielących się tutaj swoją wiedzą i punktem widzenia. Tylko tutaj możesz wdać się w wielodniową polemikę dotyczącą trzech minut pojedynku sprzed 60 lat, przeczytać wielostronicowe porównania dokonań największych legend zawodowego pięściarstwa oraz uchwycić mało popularne i niepoprawne politycznie fakty.

Tylko na Boxing.pl redakcja złożona z wieloletnich pasjonatów pięściarstwa funkcjonuje w nieustannej interakcji z użytkownikami portalu. Tutaj członkowie redakcji nie izolują się od krytyki, nie boją się pytań, nie uciekają od debaty, dzielą się swoimi prywatnymi opiniami i są gotowi bronić ich w rozmowie z każdym, kto ma coś interesującego do powiedzenia.

Boxing.pl to tradycja oraz najwyższy poziom merytoryczny i publicystyczny w Polsce. Witamy!
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.