boks, forum, zobacz

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    
ISSN 2084-5693
Wiadomości ze świata boksu
Dobre informacje z grup Queensberry Poland i Rocky Boxing
19.01.2021 - Marek Cudek

ROCKY BOXING PROMOTIONS

Grupa Rocky Boxing Promotions coraz lepiej radzi sobie z reklamą swojego teamu. Ostatnio prezentowała postać kubańskiego trenera Francisco Pereza Nievesa, który opiekował się dwukrotnym mistrzem olimpijskim Hectorem Vinentem i mistrzem świata zawodowców Diosbelysem Hurtado. Trener Nieves prowadzi obecnie w Poznaniu treningi trzech kubańskich pięściarzy grupy Krystiana Każyszki i zajmuje się szkoleniem młodzieży.

Pierwszym trenerem w klubie w Kościerzynie został Mahmud-Ali Rakhmankulau, który 3-krotnie sięgał po wicemistrzostwo Związku Radzieckiego i 10-krotnie był mistrzem Białorusi. Wychował mistrza Europy i kilku mistrzów Białorusi.


...[Czytaj więcej]
2 Komentarzy
Sonda Boxing.PL: kto wygra, Usyk czy Joyce?
18.01.2021 - Marek Cudek

Nikt nie wie na pewno, czy ta walka się odbędzie. Starcie Oleksandra Usyka z Joem Joyce'em o pas interim jest jednak dość prawdopodobne. W promocji na pewno będzie przypominane stare starcie między nimi w lidze WSB.

Kto według Was ma większe szanse w 2021?
33 Komentarzy
Mateusz Borek: Szpilka wygra z Różańskim przed czasem.
16.01.2021 - Marek Cudek


Długi, interesujący wywiad Przemka Garczarczyka z dziennikarzem i promotorem Mateuszem Borkiem. Polecam!

W ogromnym skrócie:

Pandemia miała ogromny na pogorszenie i tak słabej sytuacji boksu w Polsce. Promotor wspomina o konkretnych kosztach:

- środki o stacji tv (obojętne czy to Polsat czy TVP) starczają na pokrycie kosztów hotelów i podstawowej oprawy. Nie obejmują gaż, przelotów, sędziów, ringu itd.
- Borek szacuje, że wpływy z biletów w Polsce na normalnej gali w Polsce (tu podał przykład Adamek - Kassi) to obecnie ok. 10-12% kosztów(!)

Sporo jest o trudnym prowadzeniu Parzęczewskiego i Łaszczyka. Promotor mówi też o rozczarowaniu postawą Masternaka i Balskiego.

Bardzo interesujące są uwagi o boksie...[Czytaj więcej]
9 Komentarzy
Komentarz Andrzeja Wasilewskiego w sprawie odsiadki Włodarczyka
14.01.2021 - Marek Cudek
W rozmowie z Interią Wasilewski potwierdził, że "Diablo" już odsiaduje karę pozbawienia wolności. - Tak, to prawda. Krzysztof zgodnie z wezwaniem, które otrzymał, stawił się w zakładzie karnym w celu odbycia kary w związku ze złamaniem wyroku sądu, w postaci zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. I teraz, zgodnie z prawem, ponosi karę - mówi nasz rozmówca.

"Diablo" wpadł w tarapaty, gdy został zatrzymany do kontroli drogowej. Wtedy okazało się, że kierował pojazdem bez posiadanych uprawnień, mając zatrzymane prawo jazdy, a w dodatku łamiąc prawomocny wyrok, który mu tego zabraniał. Za takie przestępstwo maksymalny wyrok, przewidziany prawem, mógł wynieść nawet pięć lat plus zakaz prowadzenia jakichkolwiek pojazdów na 15 lat.

Włodarczyk, będący na ostatniej prostej zawodowej kariery, znajdował się w przededniu bardzo ważnej walki. Dzięki bardzo wysokim notowaniom w rankingu federacji IBF w wadze junior...[Czytaj więcej]
11 Komentarzy
"Diablo" będzie w zakładzie karnym przez pięć miesięcy!
14.01.2021 - Marek Cudek


Krzysztof "Diablo" Włodarczyk nie powalczy w najbliższym czasie o pas EBU z Tommym McCarthym. Polski pięściarz rozpoczął 5-miesięczną odsiadkę za złamanie sądowego zakazu poruszania się pojazdami mechanicznymi.

Źródło: Rafał Mandes/Twitter
25 Komentarzy
Mateusz Masternak: znów czuję głód boksu
13.01.2021 - Marek Cudek


Fragment krótkiego wywiadu z Mateuszem Masternakiem. Rozmowa przeprowadzona przez Mateusza Fudalę (dawniej podporę Super Expressu, obecnie - TVP Sport).

Mateusz Fudala/TVP Sport.PL: minął miesiąc od twojej ostatniej walki (w grudniu w Łodzi.
Obecnie odpoczywasz, trenujesz, czy pracujesz?


Mateusz Masternak: pracuję i trenuję. Nie jakoś bardzo intensywnie, ale co drugi dzień staram się zrobić solidny trening. Cały czas się ruszam, choć od ostatniej walki nie miałem rękawic na sobie. Zauważyłem taką tendencję, że im mniej mam tego boksu między walkami, tym lepiej się czuję.

Nie ukrywam, że chciałem porozmawiać o twojej przyszłości, szczególnie że w kwietniu w Londynie nastąpi dokończenie europejskich...[Czytaj więcej]
0 Komentarzy
Sonda Boxing.PL: czy Canelo jest już ATG?
12.01.2021 - Marek Cudek


ATG = All Time Greatest
ATG = pięściarz z top 10 dywizji, szczególnie którejś z ośmiu klasycznych (musza, kogucia, piórkowa, lekka, półśrednia, średnia, półciężka, ciężka) lub z top 100 P4P (czyli w setce najlepszych bez podziału na kategorie wagowe)

W podobnej sondzie na temat Andre Warda Wasze zdania były podzielone. Co sądzicie o Canelo?
Czy jest już ATG, czy jeszcze nie?
35 Komentarzy
Kapitalna obsada Suzuki Boxing Night w Lublinie!
12.01.2021 - Marek Cudek


Suzuki Boxing Night jest sztandarową imprezą promującą polski boks amatorski. Organizatorzy tworzą coraz ciekawsze wydarzenia, w dodatku korzystając z różnorakich zasobów: od boksu zawodowego (pokazowa walka Masternaka i Radczenki) po zaciąg ze Wschodu.

23 stycznia w Lublinie zobaczymy amatorskich mistrzów świata: Gleba Bakszi (75 kg) i Muslima Gadżimagomedowa (91 kg), który ma na swoim koncie między innymi wygraną z Erislandym Savonem. Zaproszeni zostali też wicemistrz Europy juniorów z 2011 roku Edgaras Skurdelis (57 kg) i brązowy medalista mistrzostw Azji Jordańczyk Hussein Eishaish (91 kg).

Oprócz nich w ringu pokażą się reprezentanci Polski z kadry prowadzonej przez Walerego Korniłowa. Damian Durkacz zmierzy się z leworęcznym mistrzem Rosji 29-letnim...[Czytaj więcej]
3 Komentarzy
Martin Mikołajczak: to jest jedno wielkie bagno.
08.01.2021 - Marek Cudek


Wywiad Krzysztofa Smajka z menedżerem Martinem Mikołajczakiem. Polecam!

Krzysztof Smajek/Po Gongu: polscy kibice mogą pana kojarzyć ze współpracy z Michaelem Hunterem. Gdzie pan poznał tego pięściarza?

Martin Mikołajczak: moja firma budowlana wykańczała obiekty olimpijskie przed igrzyskami w Londynie. Na jednym z tych obiektów poznałem Michaela. To był zbieg okoliczności. Wymieniliśmy się numerami telefonów. Gdy przegrał z Usykiem, był w dołku, wszyscy go opuścili i przez rok nie walczył. Wtedy zaczęliśmy rozmawiać. Zostaliśmy znajomymi, później przyjaciółmi. Sądzę, że jest jednym z najlepszych pięściarzy na świecie. Widziałem jego przygotowania do walk i wiem, co potrafi w ringu. W walce z Saszą Powietkinem został oszukany. To był...[Czytaj więcej]
38 Komentarzy
Damian Jonak: żałuję, że ludzi z Queensberry nie spotkałem dziesięć lat temu.
07.01.2021 - Marek Cudek


Fragment świetnego wywiadu dla TVP Sport z Damianem Jonakiem. Rozmowę przeprowadził Mateusz Fudala.


Mateusz Fudala: ile zawodnicy zarabiają na walkach?

Damian Jonak: w przypadku zawodników, którzy nie występują w walkach wieczoru, to jak dostają od tysiąca do półtora tysiąca złotych za rundę, to jest super.

Biorąc pod uwagę, że walczy się kilka razy w roku, to trudno z takich pieniędzy utrzymać pięć osób.

Są różne rozwiązania, można przecież podpisać umowę barterową.


Chodzi o to, że my ciągle żyjemy tym amerykańskim snem. Że będzie duża walka i wtedy godziwie zarobimy, a jak już zostaniemy tymi mistrzami świata, to będziemy pływali w luksusach. A...[Czytaj więcej]
45 Komentarzy
Kto Kogo: Ioka, Garcia, Alvarados
04.01.2021 - Marek Cudek


4 stycznia 2021 - niesłychanie interesujący punkt na osi czasu. Doskonały, japoński koniec roku, wspaniała bokserska sobota i czas ciszy w styczniu, być może po to, byśmy mogli ochłonąć. Brytyjczycy wstrzymali gale w pierwszym miesiącu nowego roku ze względu na wzrastającą ilość zakażeń. Najbliższy weekend będzie "biedny", potem tylko trochę lepiej, a wielki boks pojawi się dopiero pod koniec stycznia. Na razie, zapraszam do świeżych wspomnień.

Aha, jeszcze dwie refleksje: podobno młodzież odchodzi od oglądania sportów walki, nie tylko boksu. Grupa docelowa to ludzie w wieku średnim, a dokładnie ludzie powyżej 55 roku życia. I druga sprawa: eksperyment DAZN z przeniesieniem gali na wcześniejsze godziny, by dopasować ją lepiej do europejskich widzów, okazał się strzałem w...[Czytaj więcej]
2 Komentarzy
Prognostyk Boxing.PL: Garcia - Campbell, bracia Alvarado
02.01.2021 - Marek CudekPoczątek stycznia to niezmiernie interesujący czas - kalendarz jeszcze świeci dziurami, nikt się z niczym nie spieszy, bukmacherzy również w lekkim spowolnieniu. Kibice snują prognozy, marzą by spełniły się ich oczekiwania co do dużych walk. O dziwo, choć ten weekend ogólnie należy do najmarniejszych, amerykańska gala daje emocje niespotykane od dawna. Karta jak karta, całkiem dobra, ale walka wieczoru, do tego puszczona w godzinach atrakcyjnych dla europejskiego kibica - na papierze ekscytująca.

Popsuć może ją przede wszystkim główny bohater imprezy. 22-letniRyan Garcia (20-0, 17 KO), jak większość młodych ludzi, energicznie zaczyna i szybko kończy. Kursy na jego wygraną przed czasem rosną, Garcia jest ogólnie sporym faworytem, mniej więcej 75/25 i jest to...[Czytaj więcej]
0 Komentarzy
Sonda Boxing.PL: Garcia - Campbell, kto wygra?
01.01.2021 - Marek Cudek


22-letni król social mediów czy 33-letni mistrz olimpijski?
Ryana Garcia (20-0, 17 KO) vs. 33-letnim Luke Campbell (20-3, 16 KO)?

Zapraszam do głosowania, typów i komentarzy!

Walka o pas WBC Interim wagi lekkiej jest planowana na ok. 1 w nocy (północ czasu brytyjskiego). Znakomita decyzja, sprzyjająca europejskim kibicom boksu, tak trzymać!
21 Komentarzy
Bokserskich Fajerwerków w 2021!
01.01.2021 - Marek Cudek


Obyśmy mieli o czym dyskutować
Żeby coś się ruszyło w polskim boksie
Zdrowia i wszelkiej pomyślności!
12 Komentarzy
Kto Kogo: gale w Rosji, Japonii i USA
29.12.2020 - Marek Cudek


Poświąteczne wydanie Kto Kogo będzie na wyższym niż zwykle poziomie ogólności, głównie impresje zamiast statystyk. W święta i tuż po bili się przede wszystkim w Rosji, Japonii, Afryce i jak zwykle - w USA. Żadnych wielkich walk, nie znaczy to wcale, że było mało ciekawie. Po raz kolejny mogłem docenić urok mniejszych gal, bez milionów dolarów i transmisji na cały świat, za to z zupełnie porządnym boksem i prawdziwą rywalizacją. O małych galach w stylu japońskim możemy co najwyżej pomarzyć, podobnie jak i o tamtejszych gymach, usportowieniu narodu i sile tamtejszego boksu, z powodów zrozumiałych - głównie w niższych i średnich dywizjach.

MOSKWA

Moja świąteczna przygoda z boksem zaczęła się od moskiewskiej gali Usc Soviet Wings zaplanowanej na...[Czytaj więcej]
4 Komentarzy
Największe niespodzianki 2020 wg bukmacherów
28.12.2020 - Marek Cudek


Kownacki - Helenius dopiero na 10 miejscu. Wyżej między innymi Gongora - Achmedow, Rosario - Williams. Odnotowano też walkę Kapczyński - Salabura.
6 Komentarzy
Życzenia Świąteczne
23.12.2020 - Marek Cudek


Najlepsze życzenia dla naszej społeczności - czyli dla Was
od całej redakcji, czyli ode mnie

Marek
17 Komentarzy
Sonda Boxing.PL: Walka Roku 2020
23.12.2020 - Marek Cudek


Wybierzmy wspólnie Walkę Roku 2020.

Wśród kandydatek nie umieszczam Fury - Wilder II i Lopez - Łomaczenko, z oczywistych względów. Dwa podstawowe warunki, które musi spełniać Walka Roku to:
- zacięta rywalizacja
- dramatyzm i zwroty akcji

Zachęcam do głosowania, a przede wszystkim komentarzy!
15 Komentarzy
Kto Kogo: Canelo, GGG, Gondora, Sturm, Sanchez i inni
22.12.2020 - Marek Cudek


Na początek parę gorzkich słów. Wpadła mi w oko uwaga Adama Abramowitza, że mówi się o tym, że boks umiera, sporo jest gadania o głośnych starciach, w których zwycięzca jest z góry znany, a przecież w ostatnich 14 dniach były: Nakatani - Verdejo, Colbert - Alboreda i nasza walka tygodnia. Zanim o niej, gorąco polecam obejrzenie zwycięstwa Japończyka nad Verdejo. Męstwo i odporność Nakataniego, który doznał pęknięcia oczodołu, dwa razy był liczony, a jednak stopniowo, metodycznie podniósł się i zwyciężył - wspaniałe.

Walka tygodnia to bez wątpienia... Carlos Gongora (19-0, 14 KO) - Ali Achmedow (Ali Akhmedov) (16-1, 12 KO). Canelo, Gołowkina i nawet Szeremetę docenię w odpowiednim miejscu, najpierw jednak czas na hołdy dla bohaterów, którzy stoczyli jedną
...[Czytaj więcej]
6 Komentarzy
Kto Kogo: Marcial, Kazachowie, Conwell, Tszyu, Yafai i inni
21.12.2020 - Marek Cudek


Ważna informacja techniczna: od dziś przy coraz częściej pojawiających się nazwiskach z Kazachstanu, Uzbekistanu itp. oprócz polskiej pisowni nazwisk, będę również podawał pisownię anglojęzyczną pozwalającą łatwo wyszukać pięściarza w Boxrecu i innych serwisach.

Ta część Kto Kogo będzie poświęcona walkom z poprzedniego tygodnia odbytych między poniedziałkiem a czwartkiem. W tle wielkich nazwisk i dużych weekendowych imprez a USA i Wielkiej Brytanii dzieją się niezwykle ciekawe rzeczy.

JAPONIA

Japończycy zabłyszczeli w poniedziałek w slugfeście w super muszej o trzy regionalne pasy. Walka dwóch doświadczonych panów w połowie czwartej dekady życia. Faworyzowany i lepiej wyszkolony Kenta Nakagawa (19-4-1, 12 KO) miał się...[Czytaj więcej]
0 Komentarzy
Prognostyk Boxing.PL - tekst aktualizowany
18.12.2020 - Marek Cudek


Po fantastycznym srodku tygodnia (więcej o tym w poniedzialkowym Kto Kogo), ostatnia już tak mocna weekendowa odsłona w 2020. O walkach Canelo - Smith, Szeremeta - Gołowkin wie każdy pasjonujący się boksem, są jednak jeszcze inne atrakcje: walki starych gwiazd, które wracają z nudy lub po kolejne pieniądze (Sturm, Martinez), kolejny pokaz Jarona Ennisa, walka o pas w koguciej Rodriguez - Gaballo, kilka starć w cruiser z walką Makabu na czele i wiele innych.

PITTERS - RICHARDS

Zacznę tym razem chronologicznie, od potyczki w Wielkiej Brytanii o wakujący pas mistrza Wielkiej Brytanii wagi półciężkiej między Shakanem Pittersem (14-0, 4 KO) a Craigiem Richardsem (15-1-1, 8 KO). Walka bez wyraźnego faworyta, a więc taka jąką najbardziej lubimy wbrew...[Czytaj więcej]
76 Komentarzy
Plan tekstów do końca roku
18.12.2020 - Marek Cudek


Oprócz poniższych pozycji nie wykluczam dodatkowych felietonów.

18 grudnia (dziś) - Prognostyk
21 grudnia (poniedziałek) - przedświąteczne, podwójne Kto Kogo obejmujące cały tydzień
23 grudnia (środa) - Sonda na Walkę Roku

W przyszły piątek świąteczny Prognostyka nie będzie.

26 grudnia (sobota) - aktualizacja rankingu wagi ciężkiej
28 grudnia (poniedziałek) - Kto Kogo
30 grudnia (środa) aktualizacja rankingu wagi cruiser

Ranking półciężkiej dopiero w Walentynki - pod koniec stycznia i w lutym ma być kilka istotnych z punktu widzenia rankingowego walk.
1 Komentarz
Sonda Boxing.PL: Saul Alvarez - Callum Smith
17.12.2020 - Marek Cudek


W sobotę bardzo ciekawie zapowiadająca się walka między Saulem "Canelo" Alvarezem (53-1-2, 36 KO) a Callumem Smithem (27-0, 19 KO) o pasy WBC i WBA w kategorii super średniej. Jak zwykle, gorąco zachęcam do komentarzy.
20 Komentarzy
Mariusz Grabowski: kobiety mają większe jaja niż nasi zawodnicy.
16.12.2020 - Marek Cudek


Fragmenty wypowiedzi Mariusza Grabowskiego dla Po Gongu.

Z kobietami w Tymexie nie ma żadnego problemu. One nie boją się wyzwań. Gorzej jest z chłopakami [...]

Robert Parzęczewski miał kiedyś ofertę walki o mistrzostwo świata z Siergiejem Kowaliowem, moim zdaniem powinien ją przyjąć. Pieniądze były naprawdę duże, ryzyko też było duże, ale można przegrać za 300 tysięcy dolarów, ale można też za 40 tysięcy złotych. Zawsze powtarzałem, że walk o mistrzostwo świata się nie odmawia, bo później można przez przypadek przegrać i zostaje się z niczym.

Mogłem wysłać zawodnika jako rezerwowego do bańki na galę Joshua vs Pulew, ale nie skorzystał z bardzo atrakcyjnej oferty. Gdyby nie zawalczył, to i tak dostałby dobrą wypłatę. A jeśli
...[Czytaj więcej]
74 Komentarzy
FMJ, Władimir Kliczko i Andre Ward w Hall of Fame!
15.12.2020 - Marek Cudek


Floyd Mayweather Junior, Władimir Kliczko i Andre Ward zostali wybrani do IBHOF (International Boxing Hall Of Fame).

Czy kogoś Wam brakuje?
25 Komentarzy
Publicystyka
Pięściarz trzeciego sortu
23.02.2021 - Marek Cudek

Głęboka sobotnia noc. Stopniowo rosnące napięcia i stawka na gali w Londynie (aż do dramatycznego apogeum w starciu Kelly - Avanesyan), po hipnotyczne starcie Flipa i Flapa w zwolnionym tempie (Wallin - Breazeale). Potem nagły skok napięcia w Berchelt - Valdez i na sen sędziowska ustawka Broner - Santiago.

Pomyślałem, że bardzo sprawny jak na swoje 197 cm wzrostu Szwed nie zasługuje na aż tyle...[Czytaj więcej]
7 Komentarzy
Prawo dżungli. Co łączy Jimmy'ego Younga z GGG?
08.02.2021 - Marek Cudek

2040. Rozmowa w Hacienda Alvarez w Guadalajarze.

Chilli, lat 15: a pamiętasz tego z okrągłą głową, jak Bolek i Lolek, z którym stary tyle się namęczył?

Jalapeña, lat 19: no pewnie! Z takiego dużego kraju na Wschodzie. On konie jadł, czy jakoś tak, dlatego był taki silny. Byli tacy, którzy uważali, że tata raz przegrał, ale to chyba jacyś europejscy fanatycy.

...[Czytaj więcej]
0 Komentarzy
Recenzja: Joanna Jędrzejczyk, Hubert Kęska - Czarno na białym
07.02.2021 - Marek Cudek


Joanna Jędrzejczyk, JJ lub po prostu champ. Najczęściej 52 kilo czystej energii, a poza oktagonem nawet ponad 60. Żywa legenda w niedługiej jeszcze historii MMA, duma UFC i protegowana szefa instytucji słynnego Dany White'a.

W ostatnich trzech latach Jędrzejczyk była obok Anity Włodarczyk najbardziej podziwianą na świecie i zarazem najmocniej hejtowaną przez rodzimych internautów...[Czytaj więcej]
0 Komentarzy
Po śladach Crawforda
23.01.2021 - Marek Cudek


Errol Spence Jr, Terence Crawford, Manny Pacquiao, Keith Thurman, Shawn Porter, Yordenis Ugas, Danny Garcia. W limicie 147 funtów aż roi się od posiadaczy tytułów, dywizja ta ma też jak zawsze potężną baterię rwących się do czynu prospektów. Niektórzy, jak bohater niniejszego tekstu, nie chcą być tak nazywani, bo ich ambicje od dawna są większe niż możliwa do osiągnięcia w krótkim czasie...[Czytaj więcej]
3 Komentarzy
Wywiady
Jak uzdrowić polski boks olimpijski?
02.02.2021 - Marek Cudek

Do długiej rozmowy o polskim boksie amatorskim (zwanym też dzisiaj boksem olimpijskim) zaprosiłem Kacpra Bogdanowicza - trenera, praktyka, pasjonata i znawcy tematu. Wywiad ten oczywiście jest dopiero początkiem dyskusji o tym jak naprawić zaniedbania, jak przywrócić popularność tej pięknej dyscyplinie i wreszcie...[Czytaj więcej]
16 Komentarzy
Rafał Jackiewicz: jestem czarnym osłem polskiego boksu.
04.09.2020 - Patryk Konieczny
[

Rafał Jackiewicz (51-26-2, 22 KO), pięściarz, pretendent do pasa mistrzowskiego IBF, mistrz EBU, „pan i władca całego świata”, filantrop, biznesmen, twórca mongolskich teorii, właściciel marki „JEB”. Po prostu, człowiek wielu imion. W krótkiej rozmowie z Boxing.pl, Rafał odpowiedział na kilka...[Czytaj więcej]
0 Komentarzy
Ankieta
Sonda: GGG peak - Canelo peak, kto wygrałby?
Gołowkin przed czasem - 6.67%
1 Vote
Gołowkin na punkty - 53.33%
8 Głosowania
Remis - 0%
0 Głosowania
Canelo przed czasem - 6.67%
1 Vote
Canelo na punkty - 33.33%
5 Głosowania
Total Votes: 15
Nie możesz głosować w tej sondzie.
OGŁOSZENIA/REKLAMA
Luty 2021
S M T W T F S
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 123456
Wydawca
Ikonsulting.pl Sp. z o.o.
70-254 Szczecin
ul. Łokietka 2/1
Współpraca
Wspiera nas Forum Kredyciak
O boxing.pl
Boxing.pl to najstarszy portal bokserski w Polsce i największe krajowe forum o tej tematyce. Boxing.pl jest platformą informacyjną o wydarzeniach bokserskich oraz miejscem wymiany poglądów w merytoryczny sposób. Tutaj możesz przeczytać najnowsze wieści ze świata pięściarstwa, unikalne felietony i artykuły historyczne, relacje na żywo z gal i konferencji, zapowiedzi najbardziej oczekiwanych walk oraz autorskie wywiady z popularnymi przedstawicielami tej dyscypliny.

Boxing.pl to miejsce tych bardziej ambitnych kibiców, którzy pragną dowiedzieć się czegoś więcej niż tylko suchych faktów prezentowanych na typowo informacyjnych portalach. To utrwalona przez lata społeczność, składająca się z dojrzałych, znających się na rzeczy fanów sztuki pięściarstwa oraz ludzi ze środowiska, dzielących się tutaj swoją wiedzą i punktem widzenia. Tylko tutaj możesz wdać się w wielodniową polemikę dotyczącą trzech minut pojedynku sprzed 60 lat, przeczytać wielostronicowe porównania dokonań największych legend zawodowego pięściarstwa oraz uchwycić mało popularne i niepoprawne politycznie fakty.

Tylko na Boxing.pl redakcja złożona z wieloletnich pasjonatów pięściarstwa funkcjonuje w nieustannej interakcji z użytkownikami portalu. Tutaj członkowie redakcji nie izolują się od krytyki, nie boją się pytań, nie uciekają od debaty, dzielą się swoimi prywatnymi opiniami i są gotowi bronić ich w rozmowie z każdym, kto ma coś interesującego do powiedzenia.

Boxing.pl to tradycja oraz najwyższy poziom merytoryczny i publicystyczny w Polsce. Witamy!
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.