boks, forum, zobacz

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    
ISSN 2084-5693
Publicystyka
Trzódka Dilliana Whyte'a: Fabio Wardley
03.12.2020 - Marek Cudek


W Wielkiej Brytanii mamy nie tylko duże zapotrzebowanie na boks, ale też od jakiegoś czasu fantastyczną podaż. Oczywiście, nie w każdej kategorii wagowej, ale akurat te w których są niezłe pieniądze mają się całkiem dobrze. A już prawdziwy urodzaj Brytyjczycy mają w piórkowej, super średniej i oczywiście w "królewskiej dywizji".

Trudno się dziwić sporej niezależności pięściarzy i...[Czytaj więcej]
4 Komentarzy
Londyńczycy
28.11.2020 - Marek Cudek


Jak zrobić hitową walkę? Ktoś napisał, że najlepsze są takie zestawienia, które przerażają samych promotorów. Frank Warren zestawił dwóch z trzech najlepszych ciężkich ze swojej stajni. Parokrotnie zastrzegając, że jeśli nie będzie publiczności, walka raczej nie odbędzie się. Brytyjski promotor sprawiał wrażenie jakby nie był pewny tego co robi, prawdopodobnie odczuwał skalę ryzyka: jeśli Joyce...[Czytaj więcej]
4 Komentarzy
Trzódka Dilliana Whyte'a: Alen Babić
26.11.2020 - Marek Cudek


Ojciec "uczył go życia" na Jamajce, wrzucając do do oceanu i mówiąc "żeby sobie radził". Wiedział, że Dillian nie umiał pływać. Jak twierdzi, jest fighterem od zawsze, już w w Wielkiej Brytanii, w szkole, koledzy płacili mu kanapkami lub funciakami za walki z większymi zabijakami ze starszych klas.

...[Czytaj więcej]
25 Komentarzy
Rekontra Brytyjczyków
18.11.2020 - Marek Cudek


Aktualizacje rankingów na Boxing.PL będą pod koniec roku. Dopinane są kolejne walki na grudzień, można śmiało założyć, że ta świeżo ogłoszona, między Canelo Alvarezem a Callumem Smithem, nie jest ostatnia. Po prostu perturbacje związane z pandemią zupełnie zmieniły tempo działania. Już nikt nie mówi o koniecznych trzech miesiącach przygotowań, nikt nie ogłasza walk z rocznym wyprzedzeniem. Mimo...[Czytaj więcej]
0 Komentarzy
Wywiady
Rafał Jackiewicz: jestem czarnym osłem polskiego boksu.
04.09.2020 - Patryk Konieczny

Rafał Jackiewicz (51-26-2, 22 KO), pięściarz, pretendent do pasa mistrzowskiego IBF, mistrz EBU, „pan i władca całego świata”, filantrop, biznesmen, twórca mongolskich teorii, właściciel marki „JEB”. Po prostu, człowiek wielu imion. W krótkiej rozmowie z Boxing.pl, Rafał odpowiedział na kilka pytań....[Czytaj więcej]
0 Komentarzy
Mateusz Tryc: sparingi z Maćkiem dały mi więcej niż 9 zawodowych pojedynków
24.08.2020 - Patryk Konieczny

Marcin Tryc (9-0, 5 KO), pięściarz grupy Knockout Promotions. 29-latek z Warszawy ostatnią walkę stoczył w Zakopanem, zwyciężając w dobrym stylu Shakeel’a Phinn’a. W rozmowie z Boxing.pl Tryc odpowiedział na kilka pytań związanych z przyszłością i najbliższym pojedynkiem ze Sladanem Janjaninem.
...[Czytaj więcej]
0 Komentarzy
Ankieta
Kto wygra: Dubois czy Joyce?
Dubois przed czasem - 20.63%
13 Głosowania
Dubois na punkty - 31.75%
20 Głosowania
Remis - 4.76%
3 Głosowania
Dyskwalifikacja lub inne rzadko spotykane rozstrzygnięcie - 3.17%
2 Głosowania
Joyce przed czasem - 34.92%
22 Głosowania
Joyce na punkty - 4.76%
3 Głosowania
Total Votes: 63
Sonda zamknięta.
OGŁOSZENIA/REKLAMA
Grudzień 2020
S M T W T F S
2930 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 12
Wydawca
Ikonsulting.pl Sp. z o.o.
70-254 Szczecin
ul. Łokietka 2/1
Współpraca
Wspiera nas Forum Kredyciak
O boxing.pl
Boxing.pl to najstarszy portal bokserski w Polsce i największe krajowe forum o tej tematyce. Boxing.pl jest platformą informacyjną o wydarzeniach bokserskich oraz miejscem wymiany poglądów w merytoryczny sposób. Tutaj możesz przeczytać najnowsze wieści ze świata pięściarstwa, unikalne felietony i artykuły historyczne, relacje na żywo z gal i konferencji, zapowiedzi najbardziej oczekiwanych walk oraz autorskie wywiady z popularnymi przedstawicielami tej dyscypliny.

Boxing.pl to miejsce tych bardziej ambitnych kibiców, którzy pragną dowiedzieć się czegoś więcej niż tylko suchych faktów prezentowanych na typowo informacyjnych portalach. To utrwalona przez lata społeczność, składająca się z dojrzałych, znających się na rzeczy fanów sztuki pięściarstwa oraz ludzi ze środowiska, dzielących się tutaj swoją wiedzą i punktem widzenia. Tylko tutaj możesz wdać się w wielodniową polemikę dotyczącą trzech minut pojedynku sprzed 60 lat, przeczytać wielostronicowe porównania dokonań największych legend zawodowego pięściarstwa oraz uchwycić mało popularne i niepoprawne politycznie fakty.

Tylko na Boxing.pl redakcja złożona z wieloletnich pasjonatów pięściarstwa funkcjonuje w nieustannej interakcji z użytkownikami portalu. Tutaj członkowie redakcji nie izolują się od krytyki, nie boją się pytań, nie uciekają od debaty, dzielą się swoimi prywatnymi opiniami i są gotowi bronić ich w rozmowie z każdym, kto ma coś interesującego do powiedzenia.

Boxing.pl to tradycja oraz najwyższy poziom merytoryczny i publicystyczny w Polsce. Witamy!
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.