stare 26-10-17, 08:14   #1 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Kupony,zaklady

Panowie, czy ktos gra ,,prawdziwe,, kupony na boks u buka? jesli tak, proponuje stworzyc oddzielny watek gdzie wymienialibysmy sie typami,kuponami,analizami. Czas zarobic troche kasy

wariat3000 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 15-11-17, 13:46   #2 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Kiedyś grałem, później przerzuciłem się na piłkę nożną, okazjonalnie jakieś inne zawody. Obecnie na razie nic, ale być może się skuszę za jakiś czas
Fajter jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-11-17, 07:22   #3 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Fajter Zobacz post
Kiedyś grałem, później przerzuciłem się na piłkę nożną, okazjonalnie jakieś inne zawody. Obecnie na razie nic, ale być może się skuszę za jakiś czas
cos to priv mozna skleic razem jakis kuponik

stare 27-11-17, 23:17   #4 (permalink)
bum

Domyślnie

Gram okazjonalnie, raz na kilka miesięcy. Wygram to wygram, przegram to przegram - takie mam do tego podejście. Po prostu dodatkowy dreszczyk emocji podczas meczu czy walki. Teraz wycofali z Polski zagranicznych bukmacherów on-line. Na bwinie byłem kilka kafli do przodu, to mi nałożyli jakieś limity jak profesjonalnym graczom, a grałem normalne akumulowane kupony. Raz trafiłem za 20zł kupon z kursem 40 i z tej wygranej obstawiłem kilka zakładów za 100zł, między innymi kupon z kursem 123 za 20zł i też trafiłem, więc wpadło prawie 2,5 bańki. To moja największa wygrana. Ale nie podjarałem się tym jakoś szczególnie. Wypłaciłem większość, ze 2 stówki zostawiłem na grę i przewaliłem.
abramson jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-11-17, 07:13   #5 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał abramson Zobacz post
Gram okazjonalnie, raz na kilka miesięcy. Wygram to wygram, przegram to przegram - takie mam do tego podejście. Po prostu dodatkowy dreszczyk emocji podczas meczu czy walki. Teraz wycofali z Polski zagranicznych bukmacherów on-line. Na bwinie byłem kilka kafli do przodu, to mi nałożyli jakieś limity jak profesjonalnym graczom, a grałem normalne akumulowane kupony. Raz trafiłem za 20zł kupon z kursem 40 i z tej wygranej obstawiłem kilka zakładów za 100zł, między innymi kupon z kursem 123 za 20zł i też trafiłem, więc wpadło prawie 2,5 bańki. To moja największa wygrana. Ale nie podjarałem się tym jakoś szczególnie. Wypłaciłem większość, ze 2 stówki zostawiłem na grę i przewaliłem.
efortuna jest legalna i jest spoko,tam gram.

w tym miesiacu 500 do przodu ale mialem passe bodajze 15 nietrafionych kuponow z rzedu.cos strasznego
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania