boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Wywiady

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 27-01-19, 20:13   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 454 razy w 132 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 36
Domyślnie Kownacki: Wilder? Joshua? Nie jestem wróżką, wejdźmy do ringu i sprawdźmy [NAPISY]

"Brothers From Different Mothers" opowiadają o walce z Geraldem Washingtonem i planach Adama na przyszłość - zapraszamy do obejrzenia materiału!

Video: Joanna Maj/Boxing.pl

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 27-01-19, 21:50   #2 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Szczerszy wywiad niż, 10 razem wziętych Wildera i Joshui.
Adaś to wojownik z krwi i kości. Wie, że to biznes, ale widać, że u niego sport jest na pierwszym miejscu. Widać to po zachowaniu, wypowiedziach i walce w ringu. Nie sposób go nie lubić.
Rockefeller jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 27-01-19, 22:58   #3 (permalink)
journeyman

Domyślnie

1 screen mnie zaskoczyl (perspektywa + opieranie się o ściane) jaka różnica w warunkach fizycznych może być miedzy BB a BF xD

co do samego przekazu - co tu duzo kalkulować. Adam jest w ringu taki sam jak poza nim [nie pije tu do "zawsze ten sam"] tj. krótko i na temat.

Na chwile obecna AK to TOP10 jakby nie patrzeć. nawet z wielką trójcą stylowo ma szanse przy dobrych wiatrach. Jeżeli ma łeb jak np. Wach (nie wiem kto ma/mial - moze McCall) to jest szansa z każdym.

Pod koniec filmiku Miller mówi, że Povetkin to DAZN wiec chyba opcje od Hearna odpadaja, w takim razie moze Brazele ? (o ile nie bedzie chcial przeczekac) ew. Whyte, który podobno jest wolnym agentem - ale czy ten podejmie trudnego rywala majac w resume niemal "pewny" tittle-shot (o kasa sie zgodzi)
The Greatest jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 27-01-19, 23:22   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

Na boxingscene wśród anglojęzycznych kibiców najczęściej wymienianymi nazwiskami w kontekście następnego rywala dla Adama byli Breazile i Andy Ruiz, przy czym wielu wątpiło w to że Dominic zaryzykuje swój status obowiązkowego pretendenta dla ryzykownej walki z Kownackim i raczej będzie walczył teraz z kimś bezpiecznym.
Ja jestem spokojny o Adama, jego kariera jest prowadzona bardzo dobrze, a swoimi występami zdobywa coraz większe uznanie.
ArturBorubar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-01-19, 02:20   #5 (permalink)
bum

Domyślnie

A może pogromca Jenningsa- Oscar Rivas? Walka o nie stracenie zera w rekordzie oraz rywalizacja dwóch nadzieji wagi ciężkiej- polskiej i kolumbijskiej.
miłośnik_boksu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-01-19, 07:52   #6 (permalink)
bum

Domyślnie

Chłopak zasłużył ma walkę o tytuł. Jeśli dojdzie do rewanżu Wilder vs Fury i WIlder wygra (w co wątpię) to na jesień powinno dojść do walki WIldera z Adamem. Jeśli WIlder przegra to będzie trylogia i Adam będzie musiał dalej tłuc ciężkich z zaplecza top 10. Mogą go wtedy też zestawić z Ortizem, Powietkinem albo Whytem. Ale tu już spacerku nie będzie
nosytekim jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania