boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Wywiady

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 20-03-18, 16:41   #11 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał --==Stabio==-- Zobacz post
Sympatyczny facet Jedno mi sie nie zgadza. Najpierw mowi, ze przegral kilka walk i byl na to gotowy a pozniej, ze jesli by nie wierzyl, ze wygra to do Adamka by nie wychodzil... Niemiej mam nadzieje, ze przebije do konca ten balon HW jakim jest Adamek.
A ja mam nadzieje, ze Adamek jeszcze powalczy, nie dlatego, ze uwazam, ze jest taki zajebisty i moze przenosic gory...ale dlatego, ze wtedy inni chlopacy moga wystapic na undercardzie i jakos swoja kariere ruszyc. Bez konia napedowego bedzie to trudne.

kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-03-18, 17:02   #12 (permalink)
challenger

Nominowany 3 razy w 1 Temacie
Domyślnie

Ale Tomek jest za stary na konia napędowego, jemu zostały 1-2 walki i ciepłe kapcie...
Będzie miał kłopot Borek z Grabowskim kim potem obsadzac galę, bo Balski będzie na to za mało medialny i niestety jeszcze za słaby.

Co do Abella, podobnie jak Mollo, Molina i inni zza oceanu, bardzo dobre wrażenie, ale nie wiem na ile to zasługa redaktorów aniżeli zawodników.
Fajnie prowadzone rozmowy (brawo Krystian jak zwykle), to i pytany wypada fajnie.
SlawekW jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-03-18, 17:06   #13 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Domyślnie

Cytat:
Sympatyczny facet Jedno mi sie nie zgadza. Najpierw mowi, ze przegral kilka walk i byl na to gotowy a pozniej, ze jesli by nie wierzyl, ze wygra to do Adamka by nie wychodzil... Niemiej mam nadzieje, ze przebije do konca ten balon HW jakim jest Adamek.
Czego nie zrozumiałeś? Powiedział, że spodziewał się przegranych, bo nie miał tam normalnych obozów. Tu ma, więc wychodzi po wygraną.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-03-18, 17:28   #14 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał SlawekW Zobacz post
Ale Tomek jest za stary na konia napędowego, jemu zostały 1-2 walki i ciepłe kapcie...
Będzie miał kłopot Borek z Grabowskim kim potem obsadzac galę, bo Balski będzie na to za mało medialny i niestety jeszcze za słaby.

Co do Abella, podobnie jak Mollo, Molina i inni zza oceanu, bardzo dobre wrażenie, ale nie wiem na ile to zasługa redaktorów aniżeli zawodników.
Fajnie prowadzone rozmowy (brawo Krystian jak zwykle), to i pytany wypada fajnie.
Masternak i Fonfara.

Fonfara nie ma juz nic co ugrac w USA, to bedzie w Polsce probowac....i go na PBN wrzucac.

Tak samo chcieli Izu przeciagnac do Polsatu, ale nie udalo sie.
kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-03-18, 17:50   #15 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Cytat:
Abell kilka razy wspominał że brał walki z biegu. Ale zapowiedział też że więcej takich sytuacji nie bedzie

Wydaje sie spoko gościem. Dojrzałym i takim który wie czego chce od życia. Takim którego trudno nie lubic
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-03-18, 18:45   #16 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Jak jest w clean boxing program to ok. Jak nie to nie do konca mu wierze. Na wazeniu z zimnochem byl po solarium by prawdopodobnie ukryc efekt tescia.
jassin jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-03-18, 18:53   #17 (permalink)
challenger

Domyślnie

Zyskał mój szacunek, szczery, sympatyczny człowiek. Tomek nie będzie miał łatwego zadania 21.04, widać że po tym wywiadzie ze Abell zna atuty Tomka i jakiś tam obraz pojedynku w głowie ma. Ciekawe jakby potoczyła się jego kariera, gdyby tylko postawił na boks.
Lojalny Kibic (thekudiq) jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-03-18, 21:26   #18 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Krystian - super wywiad. Dziękuję.

Cytat:
Napisał bode Zobacz post
Spoko gość, ale przyrostu masy w pół roku nie wyjaśnił.
Wyjaśnił, wyjaśnił. Oczywiście, mogą być kontrowersje, ale wcześniej widać, że po prostu podchodził do tego na pół gwizdka.

Bardzo żałuję, że zawalczy z Adamkiem (do którego nic nie mam), będę kibicował Abellowi, ale i tak wolałbym, żeby zaboksował ze Szpilką. Tu miałby większe szanse a jakby wygrał to bym chyba wyskoczył w górę z fotela i zaliczył porządne KO (brutalne zderzenie głowy z sufitem).

I najważniejsze, te jego zdjęcia, wszystkie są normalne, on, znajomi, rodzina, nawet psy, wszystko 180" inaczej niż u Szpilki. Ciekawe kto u nas kibicuje temu Szpilce, który tak naprawdę ma tylko jedno (trochę wątpliwe, biorąc pod uwagę okoliczności i sam werdykt) zwycięstwo a cały czas jest u nas numerem 1.
Rollky01 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-03-18, 21:44   #19 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rollky01 Zobacz post
I najważniejsze, te jego zdjęcia, wszystkie są normalne, on, znajomi, rodzina, nawet psy
Bardzo fajnie napisane, bardzo ciekawe spostrzeżenia, które podzielam. Trudno nie mieć sympatii do takiego faceta jak Abell. Zero napinki, taka normalność. Swoją drogą biali Amerykanie często budzą moją sympatię (w różnych dziedzinach), czarnoskórzy o wiele rzadziej. Tylko bez podtekstów proszę
Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-03-18, 21:49   #20 (permalink)
champion

Domyślnie

Abell robił świetne wrażenie już po walce z Zimnochem. Bardzo spokojny, zero podekscytowania, zupełnie inaczej niz Mollo chociaż Mike też wzbudzał sympatie tym szczerym entuzjazmem ale podczas gdy Mollo to taki typowy ringowy zabijaka, to Abell jest zimym mordercą ale z klasa
kubuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania