boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Wywiady

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 19-01-18, 16:33   #21 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 415 razy w 121 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 33
Domyślnie

Cytat:
Napisał LegiaPany Zobacz post
To nie byla krytyka twojego wywiadu tylko raczej przypomnienie ze Jankowiak (szczegolnie w niemczech) ma na swoim koncie tez inne "dziela sztuki". To nie krytyka tylko...takie dodatkowe info
Ja wiem, że nie krytyka, ale chciałem tylko nieco wyjaśnić, że gdybym się jakoś szerzej przygotowywał, to pewnie nie tylko o walkę Jackiewicza bym zapytał, ale i o jeszcze inne.

Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-01-18, 17:36   #22 (permalink)
challenger

Nominowany 2 razy w 1 Temacie
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post
Dziękuję, ale z tym pociśnięciem, to tak nie do końca. Rozmowa była cały czas prowadzona w dobrej atmosferze, nie starałem się "przydusić" naszego eksportowego sędziego. Swoją drogą LJ okazał się spoko gościem, wyluzowanym i z poczuciem humoru.
Miałem na myśli to, że dopytałeś o szczegóły. W większości wywiadów w necie nawet tego nie ma, a to odróżnia wywiady niezłe i letnie od bardzo dobrych, wzbudzających emocje. Dla mnie świetny wywiad, lepszy od wielu na portalach dużych dzienników. Wiem wszystko i o nic więcej bym już Jankowiaka nie pytał, czyli jak dla mnie bomba.
Marek Cudek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-01-18, 20:42   #23 (permalink)
challenger

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

Nie chce mi się nawet cytować bo długi fajny wywiad ale podobnie jak mat.d uważam, że Jankowiak na każda wtopę ma inną przypowiastkę "coś tam z kimś tam gdzieś dokładnie nie pamiętam" ...te jego przypowiastki zaczynają się ze sobą w końcu w konkretnych przypadkach kłocić ..ale co tam.

Sędzi Jankowiak jak nie chce mieć hejtu niech się poprostu przyzna że dał dupy a ludzie zrozumieją..i dadzą mu spokój...i jemu będzie lżej psychicznie ....przecież nawet z wywiadu wynika że te akcje mu siedzą na psychice.
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-01-18, 21:50   #24 (permalink)
challenger

Domyślnie

Dokładnie, przyznałby sie raz i miałby spokój. Ale nie, on jest nieomylny jak papież i idzie w zaparte, to ma za swoje. I dobrze. Ja mu na pewno nie zapomnę.
de Villars jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-01-18, 22:39   #25 (permalink)
champion

Domyślnie

Kawał dobrej roboty Krystian.Do tej pory miałem Pana Jankowiaka za buca (nie wiem dlaczego) a tu wychodzi na to że bardzo spoko facet i da się z nim pogadać. Oczywiście kwestie błędów obchodził wymijająco ale ok, każdy kto widział walki i tak ma swoje zdanie więc tu tłumaczenia sędziego różnicy nie zrobią. Niewdzięczna pasja jak to powieział Jankowiak na tweterze
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania