boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Wywiady (http://www.boxing.pl/forum/wywiady/)
-   -   Jankowiak dla Boxing.pl: walka Adamek - Molina będzie za mną szła do końca życia (http://www.boxing.pl/forum/wywiady/50529-jankowiak-dla-boxing-pl-walka-adamek-molina-bae-dzie-za-mnae-sza-do-koa-ca-ycia.html)

Krystian Sander 19-01-18 16:33

Cytat:

Napisał LegiaPany (Post 554693)
To nie byla krytyka twojego wywiadu tylko raczej przypomnienie ze Jankowiak (szczegolnie w niemczech) ma na swoim koncie tez inne "dziela sztuki". To nie krytyka tylko...takie dodatkowe info :)

Ja wiem, że nie krytyka, ale chciałem tylko nieco wyjaśnić, że gdybym się jakoś szerzej przygotowywał, to pewnie nie tylko o walkę Jackiewicza bym zapytał, ale i o jeszcze inne.

Marek Cudek 19-01-18 17:36

Cytat:

Napisał Krystian Sander (Post 554670)
Dziękuję, ale z tym pociśnięciem, to tak nie do końca. Rozmowa była cały czas prowadzona w dobrej atmosferze, nie starałem się "przydusić" naszego eksportowego sędziego. Swoją drogą LJ okazał się spoko gościem, wyluzowanym i z poczuciem humoru.

Miałem na myśli to, że dopytałeś o szczegóły. W większości wywiadów w necie nawet tego nie ma, a to odróżnia wywiady niezłe i letnie od bardzo dobrych, wzbudzających emocje. Dla mnie świetny wywiad, lepszy od wielu na portalach dużych dzienników. Wiem wszystko i o nic więcej bym już Jankowiaka nie pytał, czyli jak dla mnie bomba.

puciu 19-01-18 20:42

Nie chce mi się nawet cytować bo długi fajny wywiad ale podobnie jak mat.d uważam, że Jankowiak na każda wtopę ma inną przypowiastkę "coś tam z kimś tam gdzieś dokładnie nie pamiętam" ...te jego przypowiastki zaczynają się ze sobą w końcu w konkretnych przypadkach kłocić ..ale co tam.

Sędzi Jankowiak jak nie chce mieć hejtu niech się poprostu przyzna że dał dupy a ludzie zrozumieją..i dadzą mu spokój...i jemu będzie lżej psychicznie ....przecież nawet z wywiadu wynika że te akcje mu siedzą na psychice.

de Villars 19-01-18 21:50

Dokładnie, przyznałby sie raz i miałby spokój. Ale nie, on jest nieomylny jak papież i idzie w zaparte, to ma za swoje. I dobrze. Ja mu na pewno nie zapomnę.

szmagel 20-01-18 22:39

Kawał dobrej roboty Krystian.Do tej pory miałem Pana Jankowiaka za buca (nie wiem dlaczego) a tu wychodzi na to że bardzo spoko facet i da się z nim pogadać. Oczywiście kwestie błędów obchodził wymijająco ale ok, każdy kto widział walki i tak ma swoje zdanie więc tu tłumaczenia sędziego różnicy nie zrobią. Niewdzięczna pasja jak to powieział Jankowiak na tweterze


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.