boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Wywiady (http://www.boxing.pl/forum/wywiady/)
-   -   Jankowiak dla Boxing.pl: walka Adamek - Molina będzie za mną szła do końca życia (http://www.boxing.pl/forum/wywiady/50529-jankowiak-dla-boxing-pl-walka-adamek-molina-bae-dzie-za-mnae-sza-do-koa-ca-ycia.html)

robford 18-01-18 21:41

Steve Smoger, najlepszy sedzia w historii. Nie wiem dlaczego on juz nie sedziuje?

mat.d 18-01-18 21:41

@T2JD

Jaki avatar :laugh:

Krystian Sander 18-01-18 21:47

Cytat:

Napisał robford (Post 554653)
Steve Smoger, najlepszy sedzia w historii. Nie wiem dlaczego on juz nie sedziuje?

Też go lubię. Ale kariery raczej nie zakończył. Ostatnią walkę prowadził 16 grudnia. Choć od walki Liebiediew - Ramirez z 2016 roku niczego dużego nie prowadził.

LegiaPany 19-01-18 00:12

Dobry wywiad ale Jankowiak ma wiecej walk na sumieniu niz te 2-3 tutaj wymienione :)

Marek Cudek 19-01-18 00:38

Jeden z najlepszych wywiadów tutaj, pięknie pocisnąłeś.

Krystian Sander 19-01-18 09:45

Cytat:

Napisał Marek Cudek (Post 554661)
Jeden z najlepszych wywiadów tutaj, pięknie pocisnąłeś.

Dziękuję, ale z tym pociśnięciem, to tak nie do końca. Rozmowa była cały czas prowadzona w dobrej atmosferze, nie starałem się "przydusić" naszego eksportowego sędziego. Swoją drogą LJ okazał się spoko gościem, wyluzowanym i z poczuciem humoru.

Cytat:

Napisał LegiaPany (Post 554660)
Dobry wywiad ale Jankowiak ma wiecej walk na sumieniu niz te 2-3 tutaj wymienione :)

Wiesz, to co mnie różni od wywiadów jakie robi Hubert Kęska, czy ekipa Weszło, to głównie to, że ja do tych rozmów się w ogóle nie przygotowuję. To jest tak, że o 18.30 pomyślałem, że może bym do LJ zadzwonił i zrobił wywiad, a o 19 już rozmawialiśmy. Fajnie byłoby mieć ten komfort, że możesz przez tydzień lub dwa zbierać bazę pod rozmowę, ale tak się za bardzo u nas nie da. Tego dnia dużo się działo. Były filmy od Asi z Ameryki do wrzucenia na YT i stronę, był tekst redda' do zaakceptowania, gdzie trzeba było wrzucić zdjęcie, obrobić je, a nie wspominając o newsach na portal, które trzeba dodawać codziennie. Moje wywiady często mogą w pewnym sensie odstawać od najlepszych, bo ja tego nie robię tak jak większość innych - zawodowo.

Endrjus 19-01-18 10:43

Cytat:

Napisał Krystian Sander (Post 554627)
Świat sędziowski w boksie zawodowym jest wolny od korupcji?

Tak. Uważam, że tak.

Jest pan przekonany?

Jestem.

Masakra.

kaminskiy 19-01-18 11:03

Ja pamiętam jeszcze taką walkę : Zaveck -Jackiewicz 2 . Jak on tam widział remis, to dla mnie zagadka do dziś.

LegiaPany 19-01-18 13:34

Cytat:

Napisał Krystian Sander (Post 554670)
Dziękuję, ale z tym pociśnięciem, to tak nie do końca. Rozmowa była cały czas prowadzona w dobrej atmosferze, nie starałem się "przydusić" naszego eksportowego sędziego. Swoją drogą LJ okazał się spoko gościem, wyluzowanym i z poczuciem humoru.

Wiesz, to co mnie różni od wywiadów jakie robi Hubert Kęska, czy ekipa Weszło, to głównie to, że ja do tych rozmów się w ogóle nie przygotowuję. To jest tak, że o 18.30 pomyślałem, że może bym do LJ zadzwonił i zrobił wywiad, a o 19 już rozmawialiśmy. Fajnie byłoby mieć ten komfort, że możesz przez tydzień lub dwa zbierać bazę pod rozmowę, ale tak się za bardzo u nas nie da. Tego dnia dużo się działo. Były filmy od Asi z Ameryki do wrzucenia na YT i stronę, był tekst redda' do zaakceptowania, gdzie trzeba było wrzucić zdjęcie, obrobić je, a nie wspominając o newsach na portal, które trzeba dodawać codziennie. Moje wywiady często mogą w pewnym sensie odstawać od najlepszych, bo ja tego nie robię tak jak większość innych - zawodowo.

To nie byla krytyka twojego wywiadu tylko raczej przypomnienie ze Jankowiak (szczegolnie w niemczech) ma na swoim koncie tez inne "dziela sztuki". To nie krytyka tylko...takie dodatkowe info :)

Black Dragon 19-01-18 16:30

Cytat:

Napisał kaminskiy (Post 554678)
Ja pamiętam jeszcze taką walkę : Zaveck -Jackiewicz 2 . Jak on tam widział remis, to dla mnie zagadka do dziś.

Odpowiedziałem na to na poprzedniej stronie

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:22.