boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Wywiady

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 19-01-18, 12:10   #11 (permalink)
prospect

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Tak, pływał, szczególnie po serii własnych ciosów, w które wkładał jak głupek 100% mocy.
Pływał w tym przypadku = kondycyjnie oklapł jak kapciuch. Nie pamiętam natomiast, żeby któryś z ciosów Takama czy nawet seria ciosów go wyraźnie naruszyła, żeby tańczył po oberwaniu w czerep. Pisząc że Takam go nie naruszył, miałem na myśli twardy łeb Parkera, nie mówię o kondycji, i od razu to podkreśliłem w 1. poście.

bode jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-01-18, 12:18   #12 (permalink)
prospect

Domyślnie

I osobna kwestia, czy Kownackiego możemy porównywać jeśli chodzi o siłę fizyczną, ciąg na rywala, nieustępliwość i siłę ciosu - do Takama? Do tego Takam ma leb jak skała, dostawał czyściochy od Parkera (potem od Antka) i się nie chciał przewrócić, dalej parł.

Reasumując - uważam, że nasz Adaśko nie ma takiej petardy w łapie, aby jednym ciosem ściąć Parkera z nóg, i nie ma takiej siły fizycznej ogólnie, aby przez 12rund przepychaniem i naporem wymęczyć Josepha. Nie wiem też jak zachowałby się po wyłapaniu kilku młotów na łeb i czy dalej, jak ma w zwyczaju Takam, tak chętnie parłby do przodu.

To oczywiście tylko moja opinia.
bode jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-01-18, 17:16   #13 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał bode Zobacz post
I osobna kwestia, czy Kownackiego możemy porównywać jeśli chodzi o siłę fizyczną, ciąg na rywala, nieustępliwość i siłę ciosu - do Takama? Do tego Takam ma leb jak skała, dostawał czyściochy od Parkera (potem od Antka) i się nie chciał przewrócić, dalej parł.

Reasumując - uważam, że nasz Adaśko nie ma takiej petardy w łapie, aby jednym ciosem ściąć Parkera z nóg, i nie ma takiej siły fizycznej ogólnie, aby przez 12rund przepychaniem i naporem wymęczyć Josepha. Nie wiem też jak zachowałby się po wyłapaniu kilku młotów na łeb i czy dalej, jak ma w zwyczaju Takam, tak chętnie parłby do przodu.

To oczywiście tylko moja opinia.
Myślę, że masz wiele słuszności. Kownacki niewiele by miał na Parkera.
Tejksio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-01-18, 20:13   #14 (permalink)
champion

Domyślnie

Przeciez taki Takam by nam Adama zdemolowal. Zreszta cos mi mowi, ze najblizsza walka latwa nie bedzie. Z taka forma cudow sie nie spodziewajmy.
darulka jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-01-18, 20:56   #15 (permalink)
champion

Domyślnie

Łykacie newsy jak pelikany? Wy myślicie,że ppv to się kręci jak na małysza wąsy na wrodzonej skromności i zdroworozsądkowej ocenie swoich możłiwości? Od zcasu do zcasu trzeba coś palnać...
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania