boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Wywiady

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 22-12-17, 08:59   #11 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Dlaczego nie ma szans?

Pawcioo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-12-17, 09:27   #12 (permalink)
challenger

Domyślnie

Dobrze, że Borek pojawił się w boksie, a co z tego wyjdzie to zobaczymy. Borek dużo tych srok za ogon ciągnie, ja się czasami zastanawiam kiedy on śpi czy odpoczywa, facet jest chyba pracoholikiem.
omen jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-12-17, 09:50   #13 (permalink)
challenger

Domyślnie

Wasyl chyba zwinie interes.
thekudiq jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-12-17, 13:01   #14 (permalink)
journeyman

Domyślnie

No super wywiad tylko wynikiem tych wszystkich wywiadów będzie ranking najbardziej zważonych, smętnych itd promotorów. Mnie się marzy Mati Borek w stylu "Misja Boxing" nawiązując do Misji Futbol czy nawet Cafe Futbol - facet merytoryczny, przygotowany ale tez wesoły na luzie z uśmiechem .. taki pozytywny typ. A tu mamy jakies takie pse Pani a Mati mnie opluł - bo Andrzej mnie uscypnoł . Ta wymiana zdań jest żałosna jak niektóre gale
Vipsale jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-12-17, 16:26   #15 (permalink)
champion

Domyślnie

Życzy AW dobrze, ale leje się żółć z tego wywiadu. Wraca do AW z uporem maniaka. Dużo fajnych deklaracji w tym wywiadzie, ale na dzisiaj Borek nic nie osiągnął, nie zbudował żadnego zawodnika i robi za celebryte zagladajacego do świata boksu. Mam nadzieję, że faktycznie coś uda się Polsatowi zbudować w Polsce.
darulka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-12-17, 17:43   #16 (permalink)
contender

Domyślnie

Problem jest taki, że faktycznie w Polsce jest niewielu zawodników na poziomie topowym. Było kilku z potencjałem, ale już raczej się wypalili ( Syrowatka rzucany bądź co bądź na pożarcie do UK) , Szeremeta totalnie bez polotu, ot solidniak z wacianym ciosem, nic większego nie ugra. Laszczyk marnuje najlepsze lata nie walcząc, Balski ma mnóstwo braków i niewiele czasu do nauki... Kosela to to samo, jeszcze niedawno był pośmiewiskiem, teraz się poprawił ale dalej jest surowy, Cieślaka załatwili, ciezko powiedzieć jak się teraz jego kariera potoczy, Szymański jest młody, ale zawodnik z niższej kategorii pokazał mu miejsce w szeregu. Powinni zestawić Szeremete z Szymańskim i inwestować w lepszego, a najlepiej ich obu zweryfikować z Talarkiem, który mógłby im dać radę tak naprawdę i nie byłbym tym zdziwiony (tak wiem Kamil walczył z nim i wygrał, ale to było lata świetlne temu i teraz obaj są innymi zawodnikami.)
Tak to widzę
pain.exe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-12-17, 18:34   #17 (permalink)
champion

Domyślnie

Wypomina Wasylowi że wziął Sulęckiego z rekordem 18-0 a dzień potem podkupuje mu Cieślaka. Hipokryta lvl hard.
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-12-17, 18:49   #18 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał szmagel Zobacz post
Wypomina Wasylowi że wziął Sulęckiego z rekordem 18-0 a dzień potem podkupuje mu Cieślaka. Hipokryta lvl hard.
btw Cieslak do tej pory byl zawodnikiem Tomka Babilonskiego. Wasyl go wspolpromowal. Swoja droga Pan Tomek chyba delikatnie zawija interes z boksu... Zimnoch odstawka(MMA), Cieslak do MB. Pytanie co z Pawłem Stepniem i reszta?
Rockefeller jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-12-17, 18:50   #19 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 37
Domyślnie

Cytat:
Napisał szmagel Zobacz post
Cieślak to bokser Tomasza Babilońskiego. Ten, wszystko na to wskazuje, wycofuje się z boksu więc jak jest okazja zarobić za Michała, to czemu nie? Deal nie jest jeszcze dopięty na ostatni guzik, ale zapewne tak się stanie.
Krystian Sander jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-12-17, 18:54   #20 (permalink)
journeyman

Domyślnie

@Rockefeller
Stępień to zdaje się akurat zawodnik AW. Ale np. Darek Sęk był/jest u Babilona. I Szeremeta to również pięściarz ze stajnie Babilona. Oczywiście to wszystko się zazębiało z biznesem Wasilewskiego i w większości przypadków była współpromocja.

@Szmagel
Dobrze powiedziane.

@pain.exe
Że kto niby Cieślaka załatwił? Oświeć mnie, bo może czegoś nie wiem...
edit.
Być może źle Cie zrozumiałem i chodzi Ci tylko o sportowe perspektywy dla Cieślaka, że jego przyszłość słabo się zapowiada pod skrzydłami nowych promotorów?
Pac-Man jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania