boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Wywiady

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 24-11-17, 21:49   #11 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie

Cytat:
Napisał darulka Zobacz post
Ja ciagle chcialbym zobaczyc w Polsce Lidzbarskiego, ktorego wychwalal przeciez Bashir
Pytałem o to pewnego dobrze poinformowanego człowieka. Lidzbarski się podobno kompletnie nie nadaje, nic nie umie.

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 24-11-17, 22:28   #12 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post
Pytałem o to pewnego dobrze poinformowanego człowieka. Lidzbarski się podobno kompletnie nie nadaje, nic nie umie.
Szkoda wielka jesli tak to wyglada faktycznie. Zastanawiajace tylko, ze go Kliczko bral na sparingi i zbieral chlopak pochwaly od Bashira. Niestety brak zawodowego kontraktu jest troche podejrzany. Przydalby sie taki zawodnik w Polsce. Wielkie chlopisko (ma chyba ze 2.10 m) z inteligentna twarza i chociaz przyzwoitym boksem.
darulka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 24-11-17, 22:38   #13 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Rockefeller Zobacz post
Ochraniacz napewno nie byl ok, ale Twoje posty to rzygi w tym momencie. Adamek dal Kassiemu 3 miesiace przygotowan, Kamerunczyk wyszedl w formie zycia, nigdy nie mial tyle czasu, nigdy nie mial takiej formy. Byl traktowany dobrze. Za ewidentne uderzenia glowa nawet nie dostal odjecia punktu.
Z wiekszoscia swoich rywali byl gosciem na telefon, informowanych na kilka tygodni przed walka (w najlepszym wypadku). Z reszta sam Kassi nie mowil nic ochraniaczu. Bo nie w tym tkwi sedno. Walka byla wyrownana.
Ale Ty musisz rzygac tym za kazdym razem, jakby tylko przez to Adamek wygral i nic innego nie mialo znaczenia.
Nie wiem dlaczego moj wpis to rzygi, ale wiem, ze Twoj wpis to po prostu pokretna proba tlumaczenia oszustwa. OK. ochraniacz praktycznie uniemozliwial zadawanie ciosow na dol (no mnie sie one wydaja dosc istotne w boksie), ale za to jak sie mogl Kamerunczyk do walki przygotowac! Sorry, mnie takie stawianie sprawy nie zadowala. Rozumiem, ze mozesz sobie lubic Adamka, ale nie komentujmy takiego cwaniactwa jako czegos normalnego.

stare 24-11-17, 22:38   #14 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie

Można wątpić w to, że on zwiąże przyszłość z boksem. Na amatorce raptem 10 walk, teraz na pro nie przechodzi. Szkoda.
Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-11-17, 00:23   #15 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał darulka Zobacz post
Do niedawna powiedzialbym, ze zadnych - chce, niech sie bawi - chociaz przy okazji Adamka, niestety troche sie telewizja leniwi i nie bardzo wychodzi im promowanie nowych nazwisk. Ja ciagle chcialbym zobaczyc w Polsce Lidzbarskiego, ktorego wychwalal przeciez Bashir. Mial swoje szanse Kolodziej, Wawrzyk czy Zimnoch to dlaczego nie Lidzbarski?
Na dzisiaj minusy widze dwa:
- dezawuowanie Adamka jako sportowca. Pewne rzeczy mistrzom nie przystoja a wystawianie go w ochraniaczach, ktore maja ratowac skore to spora przesada.
- promowanie oszustwa w sporcie pod szyldem Adamka, bo nikt mi nie powie, ze takie ochroniacze nie maja wplywu na przebieg walki

Bylem i jestem oburzony tym zagraniem...
O jakim oszustwie mowisz cebulo ? Nie ma poszkodowanego nie ma oszustwa, dodatkowo w sprawie brodnickiej tez sama irganizacja stwierdzila ze nie bylo naruszenia wiec przestan juz pier..ic.
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 25-11-17, 09:02   #16 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał puciu Zobacz post
O jakim oszustwie mowisz cebulo ? Nie ma poszkodowanego nie ma oszustwa, dodatkowo w sprawie brodnickiej tez sama irganizacja stwierdzila ze nie bylo naruszenia wiec przestan juz pier..ic.
Puciu, mozesz chlopcze przestac rzucac wyzwiskami? Forum bokserskie chyba sie tobie pomylilo z sekcja dla dresow. Mozemy sie nie zgadzac, ale jednak to nie powod zeby ciebie nazywac imbecylem (chociaz wydajesz sie podejrzany w tym swoim zacietrzewieniu). Idz porozmawiaj z ludzmi ze srodowiska co sadza o takich "przepisowych" ochraniaczach. Niektore organizacje sa po prostu g*wno warte i nie tylko takie cuda sie dzieja w sankcjonowanych przez nie walkach. Dlaczego Twoim zdaniem w najglosniejszych pojedynkach jednak ochraniacza nie naciaga sie pod klate, chociaz to wyraznie pomaga? Idiotami sa taki Golowkin czy Kliczko?
Zobacz sobie jak wyglada wojownik:
Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

a jak wyglada zawodnik wspierany przez Grabowskiego i Borka w "przepisowy" sposob (przy zgieciu wszystko do wysokosci klatki jest zasloniete):
Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

stare 25-11-17, 19:45   #17 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post
MOzna zobaczyć jego walki na youtube. Słabiutko to wygląda. Ale też to są walki sprzed kilku lat
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania