boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Wywiady

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 02-10-17, 23:21   #21 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał LegiaPany Zobacz post
Super wywiad mega robota. Tylko dalej nie zgodze sie z Borkiem ze Polacy nie chca duzych gal bokserskich. Jak pisalem juz wtedy - chca, tylko chca tez widzeic bokserow z konkretnymi przeciwnikami a nie z bumami. I to jeszcze w ppv. To musi zrozumiec. Wiem ze niektorzy mocniejsi przeciwnicy dla Glowki zostali odrzuceni...reszta? Hmm.
Wiesz Polacy tak jak inni nie chca ogladac chłamu .. w Anglii raz na mistrzowską walke z prawdziwego zdarzenia sprzedano całe Wembley a ostatnio na Parker - Fury poszło 8 tys biletów to tak troche ponad połowa Ergo Areny wniosek : gówniane walki sie nie sprzedają

Vipsale jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-10-17, 23:36   #22 (permalink)
journeyman

Domyślnie super

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post
Rozmowa trwała raptem godzinę, spisywanie zaś jakieś 5-6 godzin I to przy pomocy Przemka Wałowskiego, któremu jestem wdzięczny, bo po 2,5 godz. stukania w klawiaturę miałem dość

Wszystkim dziękuję za miłe słowa
Super wywiad, Borka zawsze się dobrze czyta/słucha. Jednak jedno mnie zastanawia od dłuższego czasu, po co gadać z kimś godzinę i potem spisywać to 5-6 godzin.....nie lepiej nagrać sobie rozmowę i/lub zrobić od razu wywiad wideo? Czy nawet nagrać samą rozmowę głosową jak to robiliście w głos boxing.pl. To też widzę umarło, szczerze kompletnie nie rozumiem czemu, między sobą chyba wymieniacie poglądy tak czy siak Jakby mocno unikacie tego typu materiałów, można to wyraźnie zauważyć. Nie ma nic lepszego niż taka pogadanka puszczona w tle, człowiek słucha i nie traci też czasu na czytanie, np z rana do śniadania, w aucie itp, a dla was to chyba też byłoby dużo prostsze. Pozdrawiam.
legos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-10-17, 23:54   #23 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał puciu Zobacz post
jak się robi gówno z zawodnika na no nameah i potem stawia wszystko na jedna kartę to tak wychodzi...a borciu dobrze prawi, że tacy ludzi powinni być szybko werfikowani bo nie dość że nikt ich nie zna, wiele nie potrafią to potem jeszcze siano w głowie bo jedne z drugi myśli że drugim alim jest..

ma racje ale łatwo krytykować, a trudniej zrobić samemu. Ma swoje MBpromotions to dlaczego nie zacznie iść w strone o której mówi? ano dlatego że to zwykła szopka bo jemu i polsatowi chodzi tylko o to żeby wyciągnąć z Adamka max póki jeszcze sie da więc niech tu nie gada głupot jaki to Wasyl jest zły itd. Czemu sami się nie zainteresowali Sulęckim nie miał walk? myślisz że by się nie dogadali? okpili sprawe tak samo jak reszta, a teraz sie wymądrzają.

polsat jako ogromna platforma spokojnie mogliby robić dużo więcej

dlaczego nie pokazali ostatniej walki Główki? nie pokażą Włodarczyka? foch na Wasilewskiego że pozwolił im na udział w turnieju, a nie zdecydował się im udostępnić jako zapychacz kolejnego ppv?
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-10-17, 00:01   #24 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie

Cytat:
Napisał legos Zobacz post
Super wywiad, Borka zawsze się dobrze czyta/słucha. Jednak jedno mnie zastanawia od dłuższego czasu, po co gadać z kimś godzinę i potem spisywać to 5-6 godzin.....nie lepiej nagrać sobie rozmowę i/lub zrobić od razu wywiad wideo? Czy nawet nagrać samą rozmowę głosową jak to robiliście w głos boxing.pl. To też widzę umarło, szczerze kompletnie nie rozumiem czemu, między sobą chyba wymieniacie poglądy tak czy siak Jakby mocno unikacie tego typu materiałów, można to wyraźnie zauważyć. Nie ma nic lepszego niż taka pogadanka puszczona w tle, człowiek słucha i nie traci też czasu na czytanie, np z rana do śniadania, w aucie itp, a dla was to chyba też byłoby dużo prostsze. Pozdrawiam.
Myślałem o tym, żeby to puścić w formie głosowej. Może następnym razem
Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-10-17, 00:27   #25 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał szmagel Zobacz post
ma racje ale łatwo krytykować, a trudniej zrobić samemu. Ma swoje MBpromotions to dlaczego nie zacznie iść w strone o której mówi? ano dlatego że to zwykła szopka bo jemu i polsatowi chodzi tylko o to żeby wyciągnąć z Adamka max póki jeszcze sie da więc niech tu nie gada głupot jaki to Wasyl jest zły itd. Czemu sami się nie zainteresowali Sulęckim nie miał walk? myślisz że by się nie dogadali? okpili sprawe tak samo jak reszta, a teraz sie wymądrzają.

polsat jako ogromna platforma spokojnie mogliby robić dużo więcej

dlaczego nie pokazali ostatniej walki Główki? nie pokażą Włodarczyka? foch na Wasilewskiego że pozwolił im na udział w turnieju, a nie zdecydował się im udostępnić jako zapychacz kolejnego ppv?
No stary a od kiedy platformy telewizyjne organizuja walki, szukaja przeciwników całość transmitują i jeszcze za to płacą ?? Co Ty wygadujesz ? !! Wszyscy promotorzy podpisują umowy z platformami i całują po dupie HBO, SchowTime itd. bo to dla nich żyła złota a Wasyl strzela focha juz kolejnej telewizji - na co on liczy ?? Co Ty pitolisz o Suleckim ?? gdyby nie Polsat to Sulęcki walczyłby pod budka z piwem !! Co Wasilewski z tym zrobił ?? przez lata tylko PBN i PBN nic więcej dopiero teraz cos sie pojawiło i to fuksem !! Nawet na PBN poszczono Suleckiego z łaski no bo jak to Sulecki pogodził się z Borkiem bez pozwolenia wszechmocnego Jędrusia !!! Polsat mój drogi tak zresztą jak mówi Borek żyje z każdej dyscypliny tylko nie z boksu .. sorry. Trzeba im dziękować za to że robią tyle ile robią. Bez Polsatu nawet magazynu Puncher nie masz bo mają w dupie chamskiego Wasilewskiego i jego świtę .. co Ci zostało ?? Polsat to biznes i moim zdaniem powinien kupować transmisje porządnych walk za granicą bez ppv z reklamami nawet kosztem poślizgu czasowego i jak mówi Borek zdecydowanie bardziej sie to opłaci niż PBN tudzież pomniejsze gale (odsyłam do wczesniejszych wywiadów). A wtedy niech sobie Wasyl znajdzie platforme z która sie dogada .. powodzenia.

stare 03-10-17, 00:44   #26 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał Vipsale Zobacz post
No stary a od kiedy platformy telewizyjne organizuja walki, szukaja przeciwników całość transmitują i jeszcze za to płacą ?? Co Ty wygadujesz ? !!
a pbn to kto robi? matka teresa z kalkuty?

Cytat:
Napisał Vipsale Zobacz post
Bez Polsatu nawet magazynu Puncher nie masz bo mają w dupie chamskiego Wasilewskiego i jego świtę .. co Ci zostało ??
wina wasilewskiego, a nie marnych wyników oglądalności tak?

nara bucu
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-10-17, 00:52   #27 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał szmagel Zobacz post
a pbn to kto robi? matka teresa z kalkuty?

wina wasilewskiego, a nie marnych wyników oglądalności tak?

nara bucu
Noo brawo taki Szpilka bardzo przyzwoitego forum ... oj żenada

stare 03-10-17, 07:40   #28 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Dobry, obszerny i konkretny wywiad. Borek jak to ma w zwyczaju trochę odpływa i kreśli bajki w stylu, że jest rycerzem na białym koniu tylko wszyscy mu rzucają kłody pod nogi.
Lotnik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-10-17, 08:26   #29 (permalink)
champion

Domyślnie

Jeśli chodzi o polski boks, to winę za taki stan rzeczy, ponoszą po części wszyscy czyli zarówno promotorzy jak i telewizje, bo wszyscy chcą żeby od razu były wielkie kokosy i wszystko w PPV a gdyby tak zamiast 2-3 słabych gal PBN gdzie undercard często z samą walką wieczoru jest kiepski, Robić jedną dobrą galę ale poprzedzoną 2-3 też przyzwoitymi galami w otwartym polsacie, zresztą tam raczej są mądrzejsi ode mnie i chyba wiedzą co im się bardziej opłaca
ArturBorubar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-10-17, 09:06   #30 (permalink)
prospect

Domyślnie

Borek jest taki trochę głupio-mądry. Wydaje mu się, że wie, ale wnioski wyciąga cokolwiek naiwne. Choćby opisując sytuację dot. kasy i ofert "last minute", gdy oczekuje, że bokser zawodowy będzie non-stop w formie i gotowy do walki. A jednocześnie wcześniej dyskutuje o wielotygodniowych przygotowaniach. Które kosztują i czas i pieniądze. Więc z jednej strony wymaga od tego boksera na dorobku (bo przecież ci na szczycie rzadko kiedy dostają oferty last minute), który poza ringiem musi zwykle normalnie pracować, że będzie cały czas w treningu, a z drugiej lamentuje, że przeciwnicy naszym bokserom umawiani są na cztery tygodnie przed pojedynkiem, przez co nie są w stanie się odpowiednio przygotować. Borku drogi, o co i chodzi? Lubisz gadać, to i gadasz, w końcu gadaniem na życie zarabiasz, ale wypadałoby się czasem ciut dłużej zastanowić nad sensem wypowiedzi, bo nawijanie makaronu na uszy nikomu na dobre nie wychodzi.
supervixen jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania