boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Wywiady

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 19-07-17, 16:18   #11 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

No tak, jeżeli będziemy patrzeć przez pryzmat jego walki z Kownackim to wiadomo że i w obu wagach nic nie ugra. Ja głownie brałem pod uwagę jego najlepszą dyspozycje fizyczną i psychiczną, powiedzmy z walki z Wilderem no i według mnie w takiej formie ma większe szanse na cokolwiek, niż w hw gdzie 10/10 walk z AJ dostaje ko i nie ma żadnych argumentów w walce z czołówką. W cw chociaż pozostają podobne warunki fizyczne i styl który według mnie bardziej się tam nadawał, chociażby zajebiście przygotowanego Szpile, z dobrą pracą nóg, poprawioną obroną i przede wszystkim koncentracją widział bym nawet z takim Kudriaszowem czy Lebiedevem.

BubikS jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-07-17, 16:28   #12 (permalink)
prospect

Domyślnie

Ja bym tak Szpilki nie skreślał. Zlekceważył, dostał wp... Nie on pierwszy. Zimnoch padł jak szmaciana lalka, w rewanżu skończył Mollo karierę. Szpilka trzymający się taktyki i nie pajacujący raczej wygrywa z Kownackim. Problem chyba w tym, że Szpilka instynktownie boi się już ciosów. Dwóch bumów na podbudowanie pewności, później ktoś z 30. Tylko czy S będzie chciał walczyć za grosze i się odbudowywać? CW trochę nierealne - Artur ma słabe ręce i jak zrzuci te kilogramy to już w ogóle nie będzie uderzał...
kretos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-07-17, 21:27   #13 (permalink)
champion

Domyślnie

Zadna cuiser, albo Artur w koncu zakuma ze jedyna szansa na sukces w hw to bycie pykaczem wlasnie typu Byrd albo moze skoncentrowac sie na 2-3 ostatnich walkach z cyklu PBN i koniec.

W cruiser nie mialby juz przewagi szybkosci nawet z tymi teoretycznie "ociezalymi" zawodnikami junior ciezkiej. Nie wyroznial by sie niczym a jak pisali przedmowcy kasa tez mniejsza. Ostatnia szansa sprobowac wypykac takiego puleva i dostac sie do walki o TS byle nie z AJ-em.
LegiaPany jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-07-17, 21:58   #14 (permalink)
contender

Domyślnie

Cytat:
Napisał mat.d Zobacz post
Yoka,Dubois,Joyce czy Dychko w pewnym momencie karier bede a potrzebowac tego typu zawodnikow do resume i nabycia cennego doswiadcznia..
Mat,po tych co wymieniłeś to już tylko wózek...
Bred jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-07-17, 09:33   #15 (permalink)
challenger

Domyślnie

Cytat:
Na pewno nakręcił się na to, że jest już wielkim pięściarzem należącym do czołówki, a takiego Adama zdmuchnie bez wkładania w to większego wysiłku.
Pycha kroczy przed upadkiem...
de Villars jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania