boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Wywiady

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    
Komentarz
 
Narzędzia wątku Wygląd

stare 26-06-17, 12:36   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl
2nd Place Winner (TOTM)  
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Postów: 18877
Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie Grabowski dla Boxing.pl: polskie środowisko bokserskie jest zepsute. Ludzie bez zasad


Mariusz Grabowski ma wiele przemyśleń na temat polskiego środowiska bokserskiego po gali Polsat Boxing Night 7. Szef Tymex Boxing Promotion otwarcie i bez hamulców opowiedział o tym, co mu się nie podoba w poczynaniach konkurencji, ale nie tylko. Zapraszamy do lektury.

Krystian Sander/Boxing.pl: Zacznę trochę humorystycznie. Pan Andrzej Wasilewski w sobotę nieco podśmiewał się na Twitterze, że podczas jednej konferencji prasowej potrafi się pan pokazać w kilku marynarkach. Skąd taka taktyka? (śmiech)

Mariusz Grabowski: Jak ktoś ma dużo marynarek, to je zmienia. Jak ktoś ma jedną, to w jednej chodzi i nie będzie zmieniał, bo nie ma na co. Ja mam ich wiele, mogę zmieniać nie tylko co pięć minut, ale i co dwie minuty, myślę że by ich wystarczyło. To jest śmieszne. Poziom niektórych ludzi, którzy mienią się nie wiadomo kim, jest żenujący. Ja na pewno bym się nie pokazał w pomiętej koszuli, jak niektórzy.

Na linii Tymex Boxing Promotion - Sferis KnockOut Promotions jest ostatnio gorąco...

O te uszczypliwości trzeba zapytać pana Wasilewskiego, a nie mnie. Mi pan Andrzej ani nie pomoże, ani nie zaszkodzi. To, co ten pan wyprawia, to jest żenada. To, co ja słyszę na swój temat, a co wychodzi z jego ust, to jest karygodne. Jeżeli mamy na siebie mówić, to dobrze, zacznijmy. Co robi pan Wasilewski, co robi pan Grabowski. Ja z tym nie mam problemu, mi nic nie zaszkodzi, a temu panu tak. Czasami trzeba się ugryźć w język i zobaczyć, co się mówi, co się robi i jak się wygląda.

Ja panu Wasilewskiemu powiedziałem, co o tym sądzę, przy jego ochroniarzach. Nikt mnie nie zastraszy i nie wyeliminuje. Jeśli ja będę chciał coś robić, to będę to robił. Pan Wasilewski nie ma już pomysłu na swoich zawodników. Kiedyś przywiozło się Węgra, przywiozło się Czecha, było elegancko. Nie było konkurencji, nie było krytyki, nie było publiki, nikt nic nie mówił. Węgier miał dobry rekord, albo przyjechał jakiś bez butów. Dziś już pan Wasilewski tego nie może zrobić. Bo jak wezmą słabego, a ja wezmę lepszego, to będzie się o nas mówić. Jak ktoś prowadzi biznes, to żeby kogoś przeskoczyć, to trzeba podnieść poprzeczkę. Konkurencja jest dobra głównie dla kibiców. A pan Wasilewski ma o sobie takie mniemanie, że on jest najlepszy.

Gala Polsat Boxing Night 7 miała łączyć, zjednać środowisko.

Jak można było nie pozwolić na walkę Głowackiego z Kalengą na przykład, a zgodzić się, wystawić takiego ogórka? Ale czyja to była decyzja? Pana Wasilewskiego i całego sztabu. Żeby asekuracyjnie przejść przez galę. Ktoś zapłacił za rywali, cieszymy się, bo nasi zawodnicy walczą. To samo z Sulęckim. Ja bardzo szanuję tego chłopaka, ma potencjał. Jak można było mu dać takiego ogórka? To tak, jakby zespół z Ekstraklasy grał z IV ligą i się cieszył, że zwyciężył 6:0. To jest karygodne.

Niech pan zobaczy, z kim walczyli nasi rywale. Brodnicka - Obenauf - ja jestem wyrozumiałym człowiekiem. Byłem wdzięczny za otrzymaną szansę, nie chciałem nikomu robić pod górkę. Zgodziłem się na tak mocne zastępstwo, nawet kosztem tego, że Brodnicka mogła to przegrać. Mówili, że Brodnicka może przegrać?

Mówili.

I pan Grabowski nie podchodził do tego, że "o, za mocna, nie bierzemy tej walki". Ale mam szacunek do Mateusza Borka i chciałem pomóc. Dlatego poniosłem ryzyko. Niektórzy ludzie, którzy mienili się kolegami Mateusza Borka, na pewno by tego nie zrobili. Czy ja wybierałem rywala dla Wierzbickiego? Nie. A to była walka 50 na 50. Rywale Głowackiego i Sulęckiego to była kpina. Altunkaya to za mało dla Balskiego. Albo ten Argentyńczyk...

Obenauf była w treningu, nawet chciała się bić z Brodnicką tydzień później. Na zastępstwo dla Głowackiego też można było wziąć kogoś lepszego. Jeden Altunkaya po świecie chodzi? Ale to by już było za duże ryzyko. Zrobić coś za czyjeś pieniądze i udawać, że jest fajnie. To całe środowisko to jest banda szczurów i nic więcej. Jeden chce drugiego wykorzystać.

Zazgrzytało też między paniami Brodnicką i Piątkowską.

Awantura Piątkowska - Brodnicka. Jaka awantura? Z jakiej okazji Piątkowska lata na ważeniu z pontonami, kombinuje? Ona nie ma promotora? Nie ma jak się wypromować? Dlaczego się promuje na mojej zawodniczce? A potem płacz. Następny konfident pan Butowicz. On potwierdza, że on widział! A co on widział?! Konfitury to są dobre w piwnicy, żebyśmy je w zimę sobie zjedli. Promotor bokserski, wyzyskiwacz zawodników, których wysyła za granicę. I narzeka, że nie dostaje szansy. Zorganizuj chłopie galę! Płać, promuj, a nie wykorzystuj! Mi też nikt za darmo szansy nie dał. Zrób galę, zapłać, promuj, dostaniesz szansę.

Tak zdenerwowanego jeszcze pana nie słyszałem.

Jestem tak załamany, że to jest masakra. Jak patrzę na to wszystko, to brakuje mi słów. Jak patrzę na te szczury... To są ludzie bez zasad, brak mi określenia na to wszystko. Dziś Sulęcki mówi, że ma dosyć. A przecież ma największego, najlepszego promotora. Wcześniej pan Wasilewski mógł wszystko, dziś zasłania się partnerem z Ameryki, że partner może wszystko, a on nic. To jest niepoważne.

Po co jeden się ogląda na drugiego? Pan Wasilewski ostatnio mówił, że martwi się o kibiców na mojej gali w Częstochowie, bo było mało... A to w Poznaniu i Wrocławiu pan się nie martwi, gdzie na mistrza Włodarczyka przychodzi po 600 osób?! O Częstochowę się pan martwi, gdzie było 2500 osób? O sobie się jednak nie mówi. Środowisko jest tak zepsute, tak zaszczute... Powiem krótko: szczury i nic więcej. Niektórym oczy się świeciły, że nie wszystko jest tak, jak chce Mateusz Borek. Widziałem te szydercze uśmiechy. Obserwowali, nie chcieli pomóc. Trzeba wiedzieć, kto jest szczery, na kogo można liczyć, komu ufać.

Źródło: Boxing.pl

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-06-17, 13:19   #2 (permalink)
bum
  
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 58
Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

A ja tam wolę Wasyla, bez zagłębiania się w te wszystkie plotki to po prostu widok Grabowskiego pchajacego się na świecznik gdzie popadnie, latającego w koło ringu przy każdej możliwej okazji, nawet wychodzącego z nie swoim zawodnikiem Adamkiem to mnie odpycha. Dla mnie Wasyl to sprawdzona marka a Grabowski zwykły festyniarz
Quiet Man jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-06-17, 13:40   #3 (permalink)
champion
  
 
Avatar Lojalny Kibic (thekudiq)
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Postów: 2019
Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

No powiem wam że ostry wywiad i nie wiem co o tym myśleć. Chyba tam współpracy nigdy nie będzie. Ale Grabowski ma też swoje za uszami, przede wszystkim ma straszne parcie na szkło, to wychodzenie z Adamkiem było żenujące, może jeszcze namówi Tomka na występ na Tymexie? Po za tym jego zawodnicy też walczyli i będą walczyć z kelnerami. Co do tego w kółko łazi z tą Brodnicką, zachowuję się jak jej nie powiem kto. To odpycha. Najlepiej jakby każdy z nich patrzał na siebie i swoje gale a nie porównywał, bo zdrowej rywalizacji nie mogą zrobić.
Lojalny Kibic (thekudiq) jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-06-17, 14:03   #4 (permalink)
champion
  
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 4213
Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Mocny,mocny wywiad. Moze rozpetac niezlą burze w srodowisku.
mat.d jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-06-17, 14:05   #5 (permalink)
champion
  
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Postów: 4202
Nominowany 193 razy w 58 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 21
Domyślnie

Coś jest na rzeczy. Pamiętam jak Wasyl dogadywał Borkowi na Twitterze, że on ma łatwiej, że Polsat za nim stoi. Łatwiej ma na pewno, ale mnie się taka zawiść nie podoba. Borek też coś mówił o ludziach ze środowiska, ciekawe o kim. Myślę, że już niedługo wszystko się wyjaśni.
Marek Cudek jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-06-17, 14:42   #6 (permalink)
journeyman
  
 
Avatar motherFucker420
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Skąd: Kavkaz , Grozny
Postów: 132
Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

ja temu facetowi wogole nie wierze, kretacz jak wszyscy w tym srodowisku
motherFucker420 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-06-17, 14:51   #7 (permalink)
bum
  
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Postów: 1
Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Wywiad mocny? Jak na polskie realia gdzie każdy cukruje . Zgadzam się w prawie każdej kwestii ,no może z tymi marynarkami trochę przesadził haha konfitury to są w piwnicy szacun , dziwie się że to dopiero pierwsze krytyczne głosy w stronę Piatkowskiej która ośmiesza się mówiąc, że te uderzenie to ukąszenie komara, a potem dzwoniąc na policję. Śmiech na sali . ps JP
mbox jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-06-17, 15:35   #8 (permalink)
champion
  
 
Avatar LegiaPany
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Skąd: Krakow
Postów: 2032
Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Sam Grabowski nazlezy do tego calego cyrku a szczerze mowiac to on sam mnie ostatnio wnerwia najbardziej. ALFONS 1wszej klasy znalazl sobie wytlumaczenie na zmiany marynarek - wlasnie przez takich WIESNIAKOW jak Grabowski nazywaja nas meksykiem europy (nie chce rozwijac dyskusji czy ta europa jest az tak fajna ale niewazne..).

Jedyny pomysl jaki masz na swoja lale to robienie z niej "prostytutki bokserskiej" . Teraz ktos chce kogos o czyms powiadomic to po cholere zabierasz glos (nienawidze slowa konfident lub podchodow pod takie nazwynie)????

Jedyne przy czym boli go dupa to krytyka jego zawodniczki oraz to ze ta gala pokazala jednak poziom PL boksu oraz organizacji tego.

BTW: Prosze odwiedzic profil FB Vivianne Obenauf - pelna klasa juz 3 wpisy o PBN7 i zadnej nienawisci usmiechnieta i wszysstko spoko - to jest klasa nie tak jak nasze 2 WSCIBSKIE BABY ktore zachowuja sie tak jakby juz chyba nie zostaly dluzej PORZADNIE USTAWIONE przez jakiegos prawdziwego faceta - a juz napewno nie poobraca ja porzadnie jakis 90 letni lysy makaroniarz ktory jest tam tylko po to zeby dawac kase Grabowskiemu za mozliwosc robenia pompek na Kleo. (zapomnijcie moj ostatni wpis o tych 2 paniach - mylilem sie). Widac ze obydwu "babom" tego brakuje. Niech zglosza sie do mnie to je obydwie jednej nocy ustawie ze sie w koncu ucisza :D :D :D

Naprawde zachowanie sympatycznej Vivianne to czysta klasa - takze jej wywiad po walce z tlumaczem.
LegiaPany jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-06-17, 17:28   #9 (permalink)
journeyman
  
 
Avatar whisky
 
Zarejestrowany: Dec 2013
Postów: 475
Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Grabowski to taki sam oszust jak reszta z branży. Nawija o bumach marynarkach o kłótniach kobiet . Nie ma co brac pod uwagę takich wypowiedzi.
whisky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-06-17, 17:35   #10 (permalink)
contender
  
 
Avatar Bred
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Postów: 1408
Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Jeden i drugi pomimo,że promują tę wspaniałą dyscyplinę,to w oczach kibica nie wyglądają korzystnie.Grabowski by móc się równać z Wasilewskim najpierw niech wychowa jakiegoś mistrza.
Wasilewski natomiast jest gościem,który nigdy nie potrafi postawić sprawy jasno.Nie wiem - dyplomata czy krętacz.
Zastępstwa ? Co do Janika to środowisko pięściarskie pewnie wiedziało na jakim wózku jedzie a Obenauf ? Co z tego,że zastąpiła (nie pamiętam nazwiska) jak nie pozwolili jej wygrać pojedynku ?
Z Gentili też Brodnicka dostawała po facjacie a Grabowski zrobi wszystko by jej "0" w rekordzie utrzymało się jak najdłużej.Nie wiem tylko po co ?


W każdym razie dwa mocne wywiady Krystiana.Świetna robota.
Bred jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Włączony
Trackbacks are Włączony
Pingbacks are Włączony
Refbacks are Wyłączony

Skocz do forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Komentarzy Ostatni post / autor
''O boksie przy kawie'' - Garcia vs Matthysse, odc. 3 Paweł Rozmytański Publicystyka 8 14-09-13 17:44
Johnathon Banks dla boxing.pl przed swoim debiutem trenerskim i walką z Mitchellem Wiechu Wywiady 24 13-11-12 17:29
Floyd Mayweather: "Musisz być silną jednostką" luki29 Newsy 37 06-07-12 07:57
Atlas ponownie o walce Kliczko - Powietkin Paweł Kulig Newsy 26 09-01-12 21:32
Boks vs MMA. AdIPOL Szatnia 18 18-03-11 21:43


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.