boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Wywiady

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 26-04-17, 20:53   #21 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie

Cytat:
Napisał raptor853 Zobacz post
Mateusz Borek po prostu wykorzystuje swoje kontakty, i używa wypromowanych już bokserów. Konkurencją nie jest i pewnie nie będzie, ale robi po prostu skok na kase. Ma wejście do tv, reklam, niemal nieograniczony ,,coverage'' i każdy popularny bokser chce z nim pracować. Do tego nie zainwestował ani złotówki w rozwój tych chlopaków. Tak naprawde to pewnie każdy promotor w Polsce zazdrości mu takich mozliwości.

M. Borek mocno narzeka w tych wywiadach, ze duzo ryzykuje, itp. Prawda jest jednak taka , że z pośród wszystkich innych promotorów on ryzykuje najmniej. Nie płacił kasy na rozwój zawodników, ma gotowe produkty (bokserów) i super wejscie w media- sytuacja juz bardziej komfortowa byc chyba nie może. W mojej ocenie jezeli on nie zarobi grubej kasy, to nikt inny juz tego nie zrobi

PS.

Zorganizował naprawdę fajny fight-card. Obiecuje wykupić PPV.
Tak, brzmi to rozsądnie. Zgadzam się na pewno z tym, co pogrubione. M.B ma wielki atut w postaci przyjaznej telewizji. W zakresie promocji produktu, jakim jest gala, na pewno są rezerwy. Mateusz Borek to wykorzysta, to człowiek pełen pomysłów, energii, no i tym razem wydaje swoje - zobaczymy, tak jak mówił A.W, jaki potencjał promocyjny tkwi w Polsacie. Wiadomo już, że powstanie coś na wzór, już się nagrywa, 24/7 czy All Access.

Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-04-17, 21:18   #22 (permalink)
bum

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post
Tak, brzmi to rozsądnie. Zgadzam się na pewno z tym, co pogrubione. M.B ma wielki atut w postaci przyjaznej telewizji. W zakresie promocji produktu, jakim jest gala, na pewno są rezerwy. Mateusz Borek to wykorzysta, to człowiek pełen pomysłów, energii, no i tym razem wydaje swoje - zobaczymy, tak jak mówił A.W, jaki potencjał promocyjny tkwi w Polsacie. Wiadomo już, że powstanie coś na wzór, już się nagrywa, 24/7 czy All Access.
No i super, tak własnie powinna wyglądać promocja zawodników. Możemy zyskać na tym jako kibice, wole obejrzeć program o życiu boksera który zostawia w ringu mnóstwo zdrowia niz materiał o jakichś frajerskich celebrytach.
raptor853 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-04-17, 22:18   #23 (permalink)
champion

Domyślnie

Jesli myslicie, ze zastawienie samego mieszkania wystarczy zeby zorganizowac sobie gale na takim poziomie to sie grubo mylicie hehe. Kto wierzy w te brednie o wlasnej kasie Borka? A skad on mialby te kase wziac???
kubakj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-04-17, 22:27   #24 (permalink)
contender

Domyślnie

Cytat:
Napisał Krystian Sander Zobacz post
Na tym nie musi być koniec
Racja, bo w planie jest 7 pojedynków, a może nawet 8 jak się zachce Matiemu. Chociaż to już będzie przesyt imo. Kto może być tym siódmym? Zasugerowałem Kownackiego i Mati polubił mój post, więc może być on w Jego orbicie zainteresowań. Od Wasyla to chyba tylko Stępień jest jeszcze rozważany.
Sparow jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-04-17, 23:16   #25 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sparow Zobacz post
Racja, bo w planie jest 7 pojedynków, a może nawet 8 jak się zachce Matiemu. Chociaż to już będzie przesyt imo. Kto może być tym siódmym? Zasugerowałem Kownackiego i Mati polubił mój post, więc może być on w Jego orbicie zainteresowań. Od Wasyla to chyba tylko Stępień jest jeszcze rozważany.
Nie tylko A Stępień to chyba w ogóle.
Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 27-04-17, 00:26   #26 (permalink)
bum

Domyślnie

Oddaje głos na KOWNACKIEGO!....ostatecznie Sulęckiego można by dorzucić
raptor853 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 27-04-17, 02:23   #27 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Skoro A.W. ma takie możliwości finansowe to teraz rozumiem jak działa Jego grupa. . Zastanawiałem się jak to funkcjonuje skoro model biznesowy stoi na głowie. To przede wszystkim hobby a skoro tak to wiem dla czego ma tyle cierpliwości dla pozorantów pokroju Szpilki i Włodarczyka.
Sputnik jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 27-04-17, 08:35   #28 (permalink)
contender

Domyślnie

Do Stępnia było przymierzanych 4 rywali ( Sęk, Podłucki, Dąbrowski i Matyja > albo podobny zestaw ) i każdy odmówił. Stępień na pewno jest perspektywiczny, więc naturalnym byłoby wystawienie go na PBN.

Może jeszcze Runowski. Kopytek za słaby i za mało ciekawy na tę porę na PBN. Może o kimś zapomniałem.
Sparow jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 27-04-17, 22:44   #29 (permalink)
champion

Domyślnie

Wasyl jak zwykle płacze i wszystko w koło be i tylko nie on, po 3 odpowiedzi odechciało mi się czytać...
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-05-17, 09:00   #30 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Przede wszystkim witam wszystkich na tym forum albowiem że .. jestem tu nowy
A co do wypowiedzi AW to moim zdaniem jest trochę podszyty strachem. On chce dzielic tort a tu tortu nie ma Borek chce stworzyć tort no ale jak sie ma swoje to po co się dzielić ??
Borek ma za sobą potege medialna Polsatu i nie tylko a Wasyl ma zawodników którzy z reguły nie walczą albo walczą z nędznymi przeciwnikami ... nędzne argumenty.
A że Borek płacze bo brak kasy .. spoko jak gala wypali kasa się znajdzie i wtedy Wasyl zostanie na lodzie bo jego zawodnicy pójdą za kasą I to tyle .. na razie
Vipsale jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania