boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Wywiady (http://www.boxing.pl/forum/wywiady/)
-   -   Wasilewski dla Boxing.pl o postawie Granta w Legionowie i gali Polsat Boxing Night (http://www.boxing.pl/forum/wywiady/46534-wasilewski-dla-boxing-pl-o-postawie-granta-w-legionowie-i-gali-polsat-boxing-night.html)

Krystian Sander 26-04-17 19:53

Cytat:

Napisał raptor853 (Post 528939)
Mateusz Borek po prostu wykorzystuje swoje kontakty, i używa wypromowanych już bokserów. Konkurencją nie jest i pewnie nie będzie, ale robi po prostu skok na kase. Ma wejście do tv, reklam, niemal nieograniczony ,,coverage'' i każdy popularny bokser chce z nim pracować. Do tego nie zainwestował ani złotówki w rozwój tych chlopaków. Tak naprawde to pewnie każdy promotor w Polsce zazdrości mu takich mozliwości.

M. Borek mocno narzeka w tych wywiadach, ze duzo ryzykuje, itp. Prawda jest jednak taka , że z pośród wszystkich innych promotorów on ryzykuje najmniej. Nie płacił kasy na rozwój zawodników, ma gotowe produkty (bokserów) i super wejscie w media- sytuacja juz bardziej komfortowa byc chyba nie może. W mojej ocenie jezeli on nie zarobi grubej kasy, to nikt inny juz tego nie zrobi;)

PS.

Zorganizował naprawdę fajny fight-card. Obiecuje wykupić PPV.

Tak, brzmi to rozsądnie. Zgadzam się na pewno z tym, co pogrubione. M.B ma wielki atut w postaci przyjaznej telewizji. W zakresie promocji produktu, jakim jest gala, na pewno są rezerwy. Mateusz Borek to wykorzysta, to człowiek pełen pomysłów, energii, no i tym razem wydaje swoje - zobaczymy, tak jak mówił A.W, jaki potencjał promocyjny tkwi w Polsacie. Wiadomo już, że powstanie coś na wzór, już się nagrywa, 24/7 czy All Access.

raptor853 26-04-17 20:18

Cytat:

Napisał Krystian Sander (Post 528942)
Tak, brzmi to rozsądnie. Zgadzam się na pewno z tym, co pogrubione. M.B ma wielki atut w postaci przyjaznej telewizji. W zakresie promocji produktu, jakim jest gala, na pewno są rezerwy. Mateusz Borek to wykorzysta, to człowiek pełen pomysłów, energii, no i tym razem wydaje swoje - zobaczymy, tak jak mówił A.W, jaki potencjał promocyjny tkwi w Polsacie. Wiadomo już, że powstanie coś na wzór, już się nagrywa, 24/7 czy All Access.

No i super, tak własnie powinna wyglądać promocja zawodników. Możemy zyskać na tym jako kibice, wole obejrzeć program o życiu boksera który zostawia w ringu mnóstwo zdrowia niz materiał o jakichś frajerskich celebrytach.

kubakj 26-04-17 21:18

Jesli myslicie, ze zastawienie samego mieszkania wystarczy zeby zorganizowac sobie gale na takim poziomie to sie grubo mylicie hehe. Kto wierzy w te brednie o wlasnej kasie Borka? A skad on mialby te kase wziac???

Sparow 26-04-17 21:27

Cytat:

Napisał Krystian Sander (Post 528897)
Na tym nie musi być koniec :)

Racja, bo w planie jest 7 pojedynków, a może nawet 8 jak się zachce Matiemu. Chociaż to już będzie przesyt imo. Kto może być tym siódmym? Zasugerowałem Kownackiego i Mati polubił mój post, więc może być on w Jego orbicie zainteresowań. Od Wasyla to chyba tylko Stępień jest jeszcze rozważany.

Krystian Sander 26-04-17 22:16

Cytat:

Napisał Sparow (Post 528950)
Racja, bo w planie jest 7 pojedynków, a może nawet 8 jak się zachce Matiemu. Chociaż to już będzie przesyt imo. Kto może być tym siódmym? Zasugerowałem Kownackiego i Mati polubił mój post, więc może być on w Jego orbicie zainteresowań. Od Wasyla to chyba tylko Stępień jest jeszcze rozważany.

Nie tylko :) A Stępień to chyba w ogóle.

raptor853 26-04-17 23:26

Oddaje głos na KOWNACKIEGO!....ostatecznie Sulęckiego można by dorzucić:)

Sputnik 27-04-17 01:23

Skoro A.W. ma takie możliwości finansowe to teraz rozumiem jak działa Jego grupa. . Zastanawiałem się jak to funkcjonuje skoro model biznesowy stoi na głowie. To przede wszystkim hobby a skoro tak to wiem dla czego ma tyle cierpliwości dla pozorantów pokroju Szpilki i Włodarczyka.

Sparow 27-04-17 07:35

Do Stępnia było przymierzanych 4 rywali ( Sęk, Podłucki, Dąbrowski i Matyja > albo podobny zestaw ) i każdy odmówił. Stępień na pewno jest perspektywiczny, więc naturalnym byłoby wystawienie go na PBN.

Może jeszcze Runowski. Kopytek za słaby i za mało ciekawy na tę porę na PBN. Może o kimś zapomniałem.

puciu 27-04-17 21:44

Wasyl jak zwykle płacze i wszystko w koło be i tylko nie on, po 3 odpowiedzi odechciało mi się czytać...

Vipsale 03-05-17 08:00

Przede wszystkim witam wszystkich na tym forum albowiem że .. jestem tu nowy :to_pick_ones_nose3:
A co do wypowiedzi AW to moim zdaniem jest trochę podszyty strachem. On chce dzielic tort a tu tortu nie ma :) Borek chce stworzyć tort no ale jak sie ma swoje to po co się dzielić ??
Borek ma za sobą potege medialna Polsatu i nie tylko a Wasyl ma zawodników którzy z reguły nie walczą albo walczą z nędznymi przeciwnikami ... nędzne argumenty.
A że Borek płacze bo brak kasy .. spoko jak gala wypali kasa się znajdzie i wtedy Wasyl zostanie na lodzie bo jego zawodnicy pójdą za kasą :) I to tyle .. na razie :)

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:08.