stare 09-11-12, 13:00   #1 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Skąd: Dla nich hołd, dla tych noszących blizny, dla nich.. w imie dobra Ojczyzny.
Nominowany 120 razy w 42 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie Patryk Szymański przed galą w Hamburgu

Szykujący się do jutrzejszego występu w Hamburgu, debiutujący na imprezie takiego kalibru, wielokrotny amatorski mistrz Polski - Patryk Szymański (3-0, 1 KO) na kilkadziesiąt minut przed wyjazdem na oficjalne ważenie rozmawiał z boxing.pl.

Boxing.pl: Witaj, jak samopoczucie? Jaka panuje atmosfera w ekipie przed tak wielkim wydarzeniem?

Patryk Szymański: - Witam, samopoczucie dobre, już tylko godzina do oficjalnego ważenia przed galą. Atmosfera w ekipie bardzo dobra, wszyscy są skoncentrowani na swojej pracy.

W czwartej swojej zawodowej walce wystąpisz na gali, której zwieńczeniem będzie walka o mistrzostwo świata wagi ciężkiej, jak ze stresem?

- Nie czuje stresu, raczej dużą motywacje, ta otoczka bardziej mnie nakręca i myślę, że w walce pokaże jeszcze więcej niż dotychczas, jestem bardzo dobrze przygotowany.

Jak zareagowałeś na wiadomość, że wystąpisz na tej gali?

- Bardzo się ucieszyłem, po to ciężko trenuje, by pokazywać się jak najlepiej i tutaj w Hamburgu będę miał okazje, za co bardzo dziękuje swojemu promotorowi Mariuszowi Kołodziejowi.

Przypomnij, kto ostatecznie będzie Twoim rywalem?

- Moim rywalem będzie 22 latek mieszkający w Niemczech - Said Harkimov (1-3, 0 KO), zastąpi on Marokańczyka Tarika Sahibeddine'a, który zrezygnował z pojedynku.

W jakiej jesteś formie, jak podsumujesz swoje przygotowania?

- Przygotowany jestem bardzo dobrze, nigdy nie lekceważę przeciwnika, to jest boks i trzeba być przygotowanym na każdą okoliczność, trenowałem przed ta gala dosyć długo, to jest przecież moja trzecia walka z rzędu od 29 września.

W internecie jest mnóstwo komentarzy pochlebnych i tych mniej przychylnych, odnoszących się do tarcz przygotowanych przez trenera De Leona, na których widniały podobizny Władimira, jak Ty się do tego odnosisz? To tylko próba reklamy, czy taktyczna zagrywka na rozgniewanie mistrza?

- Trener Juan wie co robi, myślę ze to był dobry ruch i że przyniesie to pożytek Mariuszowi w trakcie walki.

Jak Twoim zdaniem będzie wyglądać Ta walka?

- Wierze w Mariusza i czuje że wygra, jest bardzo dobrze przygotowany i pozytywnie nastawiony do tego pojedynku

Życzę powodzenia i kolejnego zwycięstwa, trzymaj się i do zobaczenia na gali!

-Dziękuję bardzo.

Rozmawiał: Witold Szmagaj

Wiechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania