boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Trening bokserski (http://www.boxing.pl/forum/trening-bokserski/)
-   -   NITROBOLON (http://www.boxing.pl/forum/trening-bokserski/5358-nitrobolon.html)

imported_Sebol 25-08-07 22:22

NITROBOLON

Czy ktos z was bral to kiedys?? dobre to jest?

inferno 25-08-07 22:38

Nitrobolon wspomaga wytwarzanie tlenku azotu w organizmie który odpowiada za komunikacje między komórkami. Chodzi tu o zwiększenie przepływu krwi w mięśniach. Efektem jest maxymalne nagromadzenia tlenu oraz składników odżywczych. Przez to mięśnie są napompowane. Efekty są już zauważalne zazwyczaj po 3-4 dniach. Kiedy kończysz trening na siłowni jesteś napompowany, Nitrobolon utrzymuje ten efekt przez okres czasu kiedy go przyjmujesz. Osobiście tego nie testowałem ale znam kilka osób które średnio wypowiadały się na jego temat. Siła wzrastała im w trakcie cyklu o 4-5 kg na sztandze. Jeżeli ktoś ma dużo pieniędzy i lubi eksperymenty to może spróbować. Ja osobiście polecałbym już bardziej zwykły monohydrat.

Brykol 26-08-07 08:12

Jak chcesz w pompe inwestowac to zainterseuj się Cell Pump'em z Biogenixa. Ja nie jestem przekonany do firmy Trec ale co poniektórzy chwalą sobie nitrobolon akurat. Każdy jest inny i reaguje na co innego.

Bokser 26-08-07 11:01

A ja bede do znudzenia powtarzal, ze jak masz kase, to wydaj to lepiej na diete, ewentualnie bialko ;)

Sam tego nigdy nie bralem, ale moge tu przytoczyc zdanie mojego kolegi: "po tym to sie tylko dobrze pierdzi" :lol: Oczywiscie opinia subiektywna i moze sie mijac z prawda :)

CZEMU NA SLOWO P.I.E.R.D.Z.I JEST CENZURA? :shock:

Brykol 26-08-07 21:00

Cytat:

Napisał Bokser
A ja bede do znudzenia powtarzal, ze jak masz kase, to wydaj to lepiej na diete

No to chyba oczywiste? Po co brac sie za suplementacje jesli nie ma się diety? To podstawa a skoro kolega mysli o kreatynie to chyba ma juz ten etap za sobą i chce rozwijac się dalej.

Bokser 26-08-07 21:05

Cytat:

Napisał Brykol
Cytat:

Napisał Bokser

No to chyba oczywiste? Po co brac sie za suplementacje jesli nie ma się diety? To podstawa a skoro kolega mysli o kreatynie to chyba ma juz ten etap za sobą i chce rozwijac się dalej.

Miejmy nadzieje ze tak, ale prawda jest jednak taka, ze wiekszosc ludzi po prostu uwaza diete za zbedny wymysl. Na forach czesto czyta sie posty w stylu "cwicze od 2 miesiecy, jem wszystko i duzo, jaka kreatyne polecacie". Nie posadzam Sebola o cos takiego, ale jednak lepiej dmuchac na zimne :)

imported_Sebol 27-08-07 10:59

Cytat:

Napisał Bokser
Cytat:

Napisał Brykol
Cytat:

Napisał Bokser

Miejmy nadzieje ze tak, ale prawda jest jednak taka, ze wiekszosc ludzi po prostu uwaza diete za zbedny wymysl. Na forach czesto czyta sie posty w stylu "cwicze od 2 miesiecy, jem wszystko i duzo, jaka kreatyne polecacie". Nie posadzam Sebola o cos takiego, ale jednak lepiej dmuchac na zimne :)

heheh duzo osob tak robi ale nie ja Bokser ;) dzieki za odpowiedzi pozdrawiam :)

Bokser 27-08-07 11:49

Sebol co juz wczesniej brales?

imported_Sebol 27-08-07 22:43

Cytat:

Napisał Bokser
Sebol co juz wczesniej brales?

Tylko kreatyne. A dlaczego pytasz?

stefan 28-08-07 10:27

dokładnie pierwsze to dieta , odpowiednia ilosc białka wegli,tłuszczy i kalorii
z powetrza nic nie urosnie nawet jakbys koks brał
a codo tych firm to zarówno trec jak i biogenix sa do dupy :lol:

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:31.