stare 14-02-07, 20:49   #1 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Filmiki z treningami

Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

Moja walka z cieniem.Jak uważacie dobry jeste jak nie trenuje w klubie czy ajkie jeste?Prosze również o rady aby pomoc roszezyc mi moja tehnike...

imported_Mike tyson jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-02-07, 20:59   #2 (permalink)
journeyman

Domyślnie

:D Wiemy już jak wygląda Szymek wel Modymaster :D Co do walki z cieniem to jest niestety dużo błędow, ale to normalne jak się nie ćwiczy w klubie. Zamiast wypowiadać się na temat Twojej techniki czy jej braku, wypowiem się na inny temat. Trochę inaczej sobie Ciebie wyobrażałem. Opisujesz siebie jako cieniasa i słabiaka, ale jesteś prawidłowo rozwiniętym nastolatkiem. Więc nie łap się za żadne ciężary tylko dalej ćwicz swoje brzuszki, pompki i skakankę.
P.s. Fajne cepy walisz z góry :grin:
Zyzy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-02-07, 21:01   #3 (permalink)
journeyman

Domyślnie

O co chodiz ztymi cepami...:p

stare 14-02-07, 21:16   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

Kurde też sobie zupełnie inaczje ciebie wyobrażałem. Ogólnie nie jest aż tak źle. Staraj sie zeby proste były faktycznie proste i nawet jeśli wykonasz je wolniej to staraj sie poprawnie. Bo takie anemiczne gmeranie półzgięta łapka jak momentami robiłeś nic nie daje. Pamiętaj ze u osób praworęcznych ciężar powinien spoczywac na prawej nodze i przy ciosie niejako "wyrzucasz ten ciężar" co powoduje ze uderzenie jest mocniejsze(i uważaj z tym wychylaniem do przodu). Co do cepów to niektóre uderzenia wygladały tak jakbys chciał walnac takiego gonga przeciwnikowi w czubek głowy ala Bob Sapp. W ten sposób to ja dociskałem imadło w robocie takim walnieciem z góry ale to jest boks wieć tak nie rób. I przede wszystkim nie patrz sie w kamere tylko skupiaj sie na tym jak wyprowadzasz ciosy i na swoim "wyimaginowanym" przeciwniku. Póki jeszcze nie "dopracowałeś" tych swoich kombinacji to nie stosuj ich lepiej w bójkach podwórkowych. I weź sie zapisz na normalne treningi póki jestes Mody
Ramzes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-02-07, 21:28   #5 (permalink)
Rookie

Domyślnie

hmmm jezeli moge skomentowac i mam nadzieje ze sie nie obrazisz ale kilka bledow podstawowych robisz za nisko trzymasz rece .. widze ze jestes prawo reczny okej..tyle ze twoja prawa reka jest ciagle za nisko.ona ma chronic cie a ty ja trzymasz ponizej praktycznie brody..musisz to zmienic koniecznie, bo przez to jestes latwy do trafienia..twoje proste prawe z tego co pamietam sa takie "CEPY" niby czyli robisz kolko z drodze powrotnej i podczas wyprowadzania ciosu to takze jest negatywne bo odslaniasz sie wtedy bardzo..co do szybkosci to spoko..rtylko szkoda ze nie widac nog..to jeden z najwazniejszych elementow w boksie.. hehe pozdrawiam i cwicz, cwicz i jeszcze raz cwicz
mika jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-02-07, 21:30   #6 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Własnie nieiwem czemu ale kurde caly czas schodze do boku i moje rece sa źle ugiete w łoksciach(rochodza sie).Dziwny styl sobie wybrałem.No cóz ktos mi wrescie powiedział jakie mam błedy(praktycznie rzecz biorac to kazdy cios był źle tehnicznie wykonnany) Ale mimo to nie trace zapału...

stare 14-02-07, 21:34   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Mike tyson
Własnie nieiwem czemu ale kurde caly czas schodze do boku i moje rece sa źle ugiete w łoksciach(rochodza sie).Dziwny styl sobie wybrałem.No cóz ktos mi wrescie powiedział jakie mam błedy(praktycznie rzecz biorac to kazdy cios był źle tehnicznie wykonnany) Ale mimo to nie trace zapału...
Powiem ci tyle: weź sobie uzbieraj ze 150zł wykup sobie kilka dosłownie kilka godzin indywidualnego treningu. Da ci to naprawde wiele. Jak ktos cie przynajmniej lekko ukierunkuje i pokaże jak poprawnie trzymac garde, jak wyglada pozycja co z balansem unikami wyprowadzaniem ciosów to potem mozesz to powtarzać samemu w domu.

stare 14-02-07, 21:38   #8 (permalink)
Rookie

Domyślnie

ooo Ramzes ma racje albo po prostu zacznij gdzies trenowac :] tylko nie przejmuj sie bo jak na poczatkujacego ktory trenuje sam w domu to jest bardzo dobrze...tylko strasznie mnie ciekawia twoje nogi hehe...
mika jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-02-07, 21:39   #9 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Ja wiem jak garde trzymac.Prawa reke nizej lewa wyzej.Ochraniać zebra.TYlko ze kurde zapominam.

stare 14-02-07, 21:41   #10 (permalink)
champion

Domyślnie

On ma jakos daleko do większego miasta a przez to i klubu. Stąd doradziłem mu tych pare indywidualnych treningów.
Cytat:
Napisał mika
tylko strasznie mnie ciekawia twoje nogi hehe...
Zapewne robią furore wśród miejscowych gimnazjalistek
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania