stare 09-01-10, 21:00   #111 (permalink)
V.I.P

Nominowany 4 razy w 2 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie Sportforum

Panowie, powstal na naszej siostrzanej stronie sportforum.pl temat re kulturystyki, odzywiania i treningu, prowadzi go dla nas super szpec marcin jablonski - wejdzcie i smialo piszcie pytania do marcina.

K.Z. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-02-10, 01:01   #112 (permalink)
bum

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Witam
Mam 182cm wzrostu i waze 102kg.
Jaka dieta bylaby najlepsza?
Co do cwiczen - mam zamiar biegac, jezdzic na rowerze, plywac + zaczac trenowac boks.
Dodam iz mam 16 lat.
Do tej pory nic nie trenowalem, jesli ma to znaczenie.
Pothaz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-03-10, 17:59   #113 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Domyślnie

Jak chcesz schudnąć to przedewszystkim biegaj. A jeśli chodzi o diete to unikaj tłustych rzeczy(Fast Food), słodyczy itp.
AdIPOL jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-09-10, 23:59   #114 (permalink)
bum

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Domyślnie

Witam. Jakieś dwa lata temu zacząłem przygodę z boksem. Później zaczęły się schody w szkole ( maturka itd. ) no i musiałem niestety porzucić sport. W tym okresie przytyłem do 96 kg. A wcześniej ważyłem 85 kg ;D .Ale przejdźmy do sedna sprawy. Piszę do Was w sprawie diety i treningów. Od września postanowiłem ponownie wziąć się za siebie i zacząć trenować. Byłem ostatnio u takiego dietetyka, który zważył mnie na takiej specjalnej wadze, która oblicza jaką masz masę mięśni ile % tłuszczu itd. Przepisał mi też dietę w, której zawarte są takie koktajle odżywcze...są one dość drogie i to polega na tym, że jak zdecyduję się na te koktajle i tą dietę, to wtedy mam opiekę tego dietetyka za darmo. Z jednej strony spoko ale powiedziałem o tym mamie, która łagodnie mówiąc, wkręcona jest w różnego rodzaju diety i generalnie zna się na rzeczy...i odradziła mi te koktajle. Powiedziała, że faktycznie po nich można schudnąć itd. ale po tej całej trzy miesięcznej diecie może wystąpić efekt jojo. Dieta miałaby wyglądać mniej więcej tak: rano koktajl, jakaś przekąska...obiad z jakimś specjalnym makaronem ( nie pamiętam co to dokładnie było ), przekąska i znów koktajl. I tak przez 3 miesiące. Założenie było takie, żebym chudł około 5kg miesięcznie. Teraz to już sam nie wiem czy to jest dobra dieta czy raczej coś innego zastosować. I właśnie tutaj chciałem się Was poradzić. Ta wiadomość mogłaby zawierać więcej szczegółów ale wtedy nie wielu osobom chciałoby się to czytać Tak więc jeśli ktoś ma jakieś większe pojęcie o dietach i mógłby mi naprawdę fajnie doradzić to bardzo bym prosił o kontakt na PW bądź maila
Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

! Będę baaardzo wdzięczny za każdą radę ponieważ chciałbym wreszcie zacząć

Pozdrawiam,
Łukasz.
Zielony jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 06-09-10, 20:28   #115 (permalink)
V.I.P

Nominowany 3 razy w 1 Temacie
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zielony Zobacz post
Witam. Jakieś dwa lata temu zacząłem przygodę z boksem. Później zaczęły się schody w szkole ( maturka itd. ) no i musiałem niestety porzucić sport. W tym okresie przytyłem do 96 kg. A wcześniej ważyłem 85 kg ;D .Ale przejdźmy do sedna sprawy. Piszę do Was w sprawie diety i treningów. Od września postanowiłem ponownie wziąć się za siebie i zacząć trenować. Byłem ostatnio u takiego dietetyka, który zważył mnie na takiej specjalnej wadze, która oblicza jaką masz masę mięśni ile % tłuszczu itd. Przepisał mi też dietę w, której zawarte są takie koktajle odżywcze...są one dość drogie i to polega na tym, że jak zdecyduję się na te koktajle i tą dietę, to wtedy mam opiekę tego dietetyka za darmo. Z jednej strony spoko ale powiedziałem o tym mamie, która łagodnie mówiąc, wkręcona jest w różnego rodzaju diety i generalnie zna się na rzeczy...i odradziła mi te koktajle. Powiedziała, że faktycznie po nich można schudnąć itd. ale po tej całej trzy miesięcznej diecie może wystąpić efekt jojo. Dieta miałaby wyglądać mniej więcej tak: rano koktajl, jakaś przekąska...obiad z jakimś specjalnym makaronem ( nie pamiętam co to dokładnie było ), przekąska i znów koktajl. I tak przez 3 miesiące. Założenie było takie, żebym chudł około 5kg miesięcznie. Teraz to już sam nie wiem czy to jest dobra dieta czy raczej coś innego zastosować. I właśnie tutaj chciałem się Was poradzić. Ta wiadomość mogłaby zawierać więcej szczegółów ale wtedy nie wielu osobom chciałoby się to czytać Tak więc jeśli ktoś ma jakieś większe pojęcie o dietach i mógłby mi naprawdę fajnie doradzić to bardzo bym prosił o kontakt na PW bądź maila
Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

! Będę baaardzo wdzięczny za każdą radę ponieważ chciałbym wreszcie zacząć

Pozdrawiam,
Łukasz.
nie jedz fast foodow,slodyczy,odrzuc wieprzowine,zolty ser itp jedz biale mieso,wolowine,ryby ryz surowek duzo i tyle. i ruch ruch ruch.
Vittek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania