stare 16-12-06, 18:58   #11 (permalink)
Rookie

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

hehe tak trenuje w klubie Uks Skorpion Szczecin prowadzony przez jednych z najlepszych trenerow w okregu zachodnio-pomorskim

Krecik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-12-06, 19:04   #12 (permalink)
champion

Domyślnie

Zazwyczaj trenerzy każą jak najbardziej zbijać wagę trenującym chłopakom i pchaja ich do niższych wag albo tych gdzie jest mniej akurat w danym okresie zawodników przez co mniejsza konkurencja. Moze właśnie przez to mamy tak mało dobrych ciężkich. No ale w każdym razie ja bym na Twoim miejscu postarał sie nabrać troche masy-do tych 68 jak na razie. A skoro trenujesz to nie bedzie to raczej masa tłuszczowa i wszystko ładnie ci się porozkłada. Choć sam wiem że jak byłem młodszy i trenowałem to trudno mi było dorzucić pare kilo-cały czas wysiłek a przed treningiem przecież też sie nie mozna nażreć. Najwiecej przybierałem w okresach wolnych od treningów-u Ciebie pewnie też tak będzie-jakieś swięta itp i dwa kilogramy wskakują...
Ramzes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-12-06, 19:59   #13 (permalink)
Rookie

Domyślnie

Akurat moj trener nie mowi bym schudl, tak w srode mam ostatni trening i zaczynaja sie swieta i nie bede za duzo sie wysilal fizycznie oprucz parunastu minutek np. na bieg bokserki czy tez na pompki, to mam nadzieje ze cos przytyje, jak na swoj wzrost to mam niedowage, i przydalo by mi sie troszke przytyc, a czy przy piciu alkocholu tyje sie ?

stare 16-12-06, 20:40   #14 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Krecik
a czy przy piciu alkocholu tyje sie ?
Przy diecie alkohol jest nie wskazany. Powoduje on scinanie się białek, które są głównym składnikiem budulcowym mięśni. Zależy te ż jaki i w jakich ilościach. Piwo przykładowo w małych ilościach raz za czasu może wpłynąc korzystnie na organizm, ponieważ przeczyszcza nerki. Dobrze jest też wypic mały kieliszek czerwonego wina co jakiś czas, gdyż wspomaga one tworzenie się czerwonych krwinek, czyli tak zwanych erytrocytyów. Sprawdza się w tym przypadku powiedzenie, co za duzo to nie zdrowo. Tak czy siak trzeba ograniczac spożywanie alkoholu do minimum. W twoim wieku w ogóle nie powinieneś pic... Conajwyżej okazyjne kiliszek szampana w sylwestra :wink:
Brykol jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-12-06, 20:44   #15 (permalink)
champion

Domyślnie

Mi za gnoja alkohol nie przeszkadzał-mogłem i pic i trenowac bo nie znałem terminu "kac". Teraz już bym tak nie dał rady i wiem ze źle robiłem. Może i alkohol w połączeniu z dużą ilością jadła powoduje tycie i przyrost masy-ale tłuszczowej. A jakbyś nie jadł duzo i pił to wysuszyło by cię jeszcze bardziej tylko ze brzuszek by ci sterczał. Staraj się nie przeginać z piwkami

stare 16-12-06, 21:57   #16 (permalink)
Rookie

Domyślnie

czyli picie alkocholu definitywnie odpada, a czy nadmierne wypicie alkocholu na taka impreze jak nowy rok(oczywiscie raz na rok) zaszkodzi ? czy tez wypicie jednego piwka na miesiac rowniez moze zaszkodzic bo jak wyzej napisales to nawet dobrze jest wypic piwo ?

stare 16-12-06, 22:15   #17 (permalink)
champion

Domyślnie

Jak sobie raz na dwa tygonie strzelisz jedno czy dwa piwka to jest zero problemu(choc dobrze stosować regułe ze lepiej mniej niz wiecej). Wiadomo że są okazje ze raz na jakis czas trzeba wiecej wypić ale napewno budująco to na forme nie wpływa. Jednak od czasu do czasu można zgrzeszyć :twisted: Ogólnie to jedni mówia ze lepiej pic wódke bo mniej tuczaca mniej kaloryczna niz piwko a inni odwrotnie że lepiej pic niskoprocentowe trunki. Ja obecnie zaliczam się do tych drugich.

stare 16-12-06, 23:02   #18 (permalink)
champion

Domyślnie

Jak raz w roku nadużyjesz to tragedi nie będzie, byleby nie zdarzało się to zbyt często... sportowiec to sportowiec. Zdrowy tryb życia to podstawa 8)
Brykol jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-12-06, 09:09   #19 (permalink)
Rookie

Domyślnie

To teraz musze tylko przytyc, jesc na sile, ale dzieki czemu wedlug was najszybciej mozna przytyc ? Wiem ze np. chodzenie do Mc'Donalda przez 2 tyg. pomoze mi przytyc, ale nie jestem zwolenikiem Mc'Donalda czy jakich kolwiek innych fast food'ow, chcem normalna zywnosc jaka jemy w domach

stare 17-12-06, 11:39   #20 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Człowieku zastanów sie nad tym co piszesz. Jeśli chcesz przytyć i potem nie mieć z tym problemów to ja bym radził zdrową żywność. a podstawą jest ryż i tyle a najlepiej jakbyś zastosował sobie jakąs dietke.
vipquard jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania