stare 31-08-17, 10:24   #121 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Z moich doświadczeń:
Dobre odżywki: mieszanka kreatyn + aminokwasy = plus 5-7 % przyrostu "sprawności fizycznej"'
Nielegalny Winstrol = plus 7-12% przyrostu sprawności fizycznej.

Białko w nadmiarze jest trucizną! Węgle złożone do podstawa (nie mówię o kulturystyce). Ja wierny jestem odżywce "Storm". Bardzo dobry produkt. Ale dla mnie w tym wieku to służy już głównie zabawie, utrzymaniu sensownej formy, niemniej Storm uzupełnia wszelkie niedobory:
Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 31-08-17, 15:21   #122 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adrian Golec Zobacz post
Z moich doświadczeń:
Dobre odżywki: mieszanka kreatyn + aminokwasy = plus 5-7 % przyrostu "sprawności fizycznej"'
Nielegalny Winstrol = plus 7-12% przyrostu sprawności fizycznej.

Białko w nadmiarze jest trucizną! Węgle złożone do podstawa (nie mówię o kulturystyce). Ja wierny jestem odżywce "Storm". Bardzo dobry produkt. Ale dla mnie w tym wieku to służy już głównie zabawie, utrzymaniu sensownej formy, niemniej Storm uzupełnia wszelkie niedobory:

unikajcie odzywek bialkowych mamy mode na odzywki lansowana przez jutuberow i innych pseudo kulturystow (np sterydziarze z warszawskiego koksa) podczas gdy w wiekszosci przypadkow sa ZBEDNE.wiadomo- pogon za szybkimi efektami malym kosztem jest kuszaca ale to sciema.

nadmiar bialka (do tego z odzywek) oslabia miesnie i sciegna-ja po okresie bialkowym zerwalem achillesa, jestem w 6 miesiacu rehabilitacji i wciaz kiepsko chodze. pierwsze pytanie chirurga bylo czy bralem bialko z supli.

tak jak kolega wyzej napisal- suple witaminowe to fundament, ja biore witaminy i mineraly marki olimp (30zl w kazdej aptece) i roznica w funkcjonowaniu juz po 2 tygodniach jest ogromna. do tego minimum 8h snu dziennie- zapominamy ze przyrost miesni oraz glowne procesy metaboliczne zachodza gdy spimy. jak zaczalem wiecej spac i trzymac diete (warzywa,owoce,zero cukru i malo tluszczu) to poczulem sie jakbym mial 18 lat.

umowmy sie, 95% osob uprawia sport czysto amatorsko i jest w stanie zrobic duze efekty z samej diety i cwiczen. faszerowanie sie suplami zostawmy dla zawodowcow,szkoda zdrowia
wariat3000 jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-09-17, 13:02   #123 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Ale wiesz że ta sama marka czyli Olimp produkuje też odżywki białkowe? Poproszę link do badań na temat tego, że odżywki białkowe są szkodliwe. Opinia lekarza mnie nie interesuje bo już wiele razy przekonałem się, że ich wiedzę można porównać do wiedzy z okresu średniowiecza (nie wszystkich, ale jednak).
Fajter jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-09-17, 21:30   #124 (permalink)
champion

Domyślnie

tak do poczytania jak byy ktoś chciał brać więcej witaminek:

puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania