stare 23-01-08, 13:20   #101 (permalink)
challenger

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ramzes
Cytat:
Napisał Brykol
Na Kre-Alkalyn'ie masy nie zbudujesz... prędzej siłę.
A Cell Pump ile czasu można brać ciągiem? Z kre-alkalynem robi sie najczęściej półtoramiesieczne cykle potem miech przerwy i na nowo. Można brać kre-alkalyn i cell pump na raz?
Oczywiscie, ze mozna.
Kreatyne mozna przyjmowac ciagle, za wyjatkiem mono. W mojej stalej suplementacji znajduje sie kreatyna, ale cwiczacym bardziej amatorsko nie polecam takiego przyjmowania.

Ramzes, co jest cele? Zaraz cos rozpiszemy.

PS. Brykol, a na CP zbudujesz mase?

Hillowh2 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-01-08, 13:49   #102 (permalink)
champion

Domyślnie

Celem są kilogramy. Siła rośnie naturalnie, a na rzeźbie mi nie zależy. Tyle, że powiedziałem sobie że już tego typu rzeczy raczej nie biore
Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

. Efekt wcale nie jest jakis porażajacy,a czuje sie po tym ociężały. To chyab mocno obciąża wątrobę. Gadałem z innymi to też sie skarżyli na dolegliwosci żołądkowe i tego typu akcje biorąc te rzeczy.
Ramzes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-01-08, 14:06   #103 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

Cytat:
Napisał Ramzes
A Cell Pump ile czasu można brać ciągiem? Z kre-alkalynem robi sie najczęściej półtoramiesieczne cykle potem miech przerwy i na nowo. Można brać kre-alkalyn i cell pump na raz?
Wiele osob twierdzi ze cell pump rozkreca sie dlugo i warto go brac nawet 8 tygodni i dluzej, ja bede bral 6 tygodni.

Jak czytalem sfd to wiele osob laczy cp z mono, jak ktos ma ograniczone fundusze to moze byc dobre rozwiazanie.

Hillowh dlugo cwiczysz? Pokaz jakies zdjecia
Bokser jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-01-08, 15:44   #104 (permalink)
challenger

Domyślnie

Cytat:
Napisał Ramzes
Celem są kilogramy. Siła rośnie naturalnie, a na rzeźbie mi nie zależy. Tyle, że powiedziałem sobie że już tego typu rzeczy raczej nie biore

. Efekt wcale nie jest jakis porażajacy,a czuje sie po tym ociężały. To chyab mocno obciąża wątrobę. Gadałem z innymi to też sie skarżyli na dolegliwosci żołądkowe i tego typu akcje biorąc te rzeczy.
Powiem tak, na mase generalnie nie ma suplementow
Zeby zbudowac prawdziwa mase miesniowa, niezbedna jest odpowiednia dieta. Taki gainer nie obciaza watroby. Watrobe moze obciazac niewlasciwa dieta, spozywanie alkoholu ale nie gainer

Jesli Twoim celem jest masa, pomysl o porzadnej diecie.

Bokser, nie ma czym sie chwalic
Polaczenie CP z mono to calkiem dobra mysl, zwlaszcza przy braku kasy.
Hillowh2 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 23-01-08, 21:13   #105 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Moglby mi ktos powiedziec czy jest to dobry produkt Olimp Kreatyna Mega Caps

?
triple h jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-02-08, 17:38   #106 (permalink)
champion

Domyślnie Re: Odżywki

Panowie jaka jest róznica miedzy kreatyną i karnityna :?: Kreatyna wiąze wode w organizmie tz ze podczas wielogodzinnego wysiłku w ekstremalnych warunkach wpływa na wydajnosc i jakosc pracy miesni? Pytam jak rasowy laik ale własnie takim jestem i dlatego oczekiwał bym jasnej i rzeczowej odpowiedzi.
The Executioner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-02-08, 22:08   #107 (permalink)
journeyman

bokser moglbys mi cos powiedziec na temat cell pumpa? Tzn. ile Ci przyszlo masy i na klate oraz na ile starcza 665 g?

stare 12-02-08, 14:33   #108 (permalink)
Super Moderator

Cytat:
Napisał triple h
bokser moglbys mi cos powiedziec na temat cell pumpa? Tzn. ile Ci przyszlo masy i na klate oraz na ile starcza 665 g?
Sorry chlopaki ale z pewnych powodow nie mam teraz zbyt wiele czasu na forum, a przez ponad tydzien w ogole nie zajrzalem.

Jestem w piatym tygodniu cyklu (zostalo mi jeszcze 5 z 18 treningow do konca). Nie moge znalezc kartki na ktorej zapisalem dokladne wymiary sprzed cyklu, ale biceps poszedl mi o 1 cm (pewnie czesc zejdzie jak odstawie), wkoncu przekroczylem magiczne 40 Na klate na plaskiej robilem ostatnio 34 kg (sztangelkami) i 68 kg na skosie (sztanga). Sila idzie ladnie, na koniec planuje 39 kg sztangielki. Mam cicha nadzieje na 110 na plaskiej za 2 tygodnie :D Nie wiem jaka byla waga miesiac temu, ale od polowy listopada przytylem 4 kg.

Mam poltorej malej puszki (1.5 x 450 = 675) i jest to az nadto na 6 tygodniowy cykl. Troche spieprzylem bo zaczalem od polowy puszki, sypalem po 2 miarki i okazalo sie ze starczylo to prawie na 3 tygodnie (powinno skonczyc sie szybciej). Jak otworzylem druga puche to sypie po 3 miarki i czuje jakiegos wiekszego powera
Przy 3 treningach w tygodniu i dawkowaniu 2 razy w dni treningowe i raz w nietreningowy powinno teoretycznie (porcja 9 g) wyjsc Ci:
3 x 18 + 4 x 9 = 90 g na tydzien, czyli 665/90= 7 tygodni i pare dni
W praktyce moze byc z tym roznie, ja bym sypal od poczatku 3 miarki i najwyzej dokupilbym mala puszke gdybym zobaczyl ze nie starczy na 6 tygodni.
Bokser jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 12-02-08, 16:36   #109 (permalink)
journeyman

Dzieki bokser za odpowiedz Na razie biore Olimp Creatine Mega Caps bo czytalem ze na poczatek sa bardzo dobre a potem mysle wlasnie o Cell Pumpie albo Nitrobolonie

stare 14-02-08, 20:59   #110 (permalink)
journeyman

Mam pytanie czy jak ktos cwiczy na silce 3-4 miesiace to moze brac jakies stacki np. Ex-pander (nie wiem czy dobrze napisalem) lub Cell Pumpa? P.S Czy jak ktos kiedys duzo cwiczyl tzn. pompki, 6 weidera i troche na silce to mozna to liczyc do stazu treningowego?
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania