stare 21-12-05, 18:24   #1 (permalink)
Rookie

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Nos boksera

hej!!

mam taki maly problemik.. dzis na boxie dostalem prawego prostego czysto w ryj ( w ost rundzie opuscilem garde ) krew z nosa to mi leciala przez 10 minut.. teraz.. jak mi troche zeszla opuchlizna zauwazylem ze nos jest lekko skrzywiony chodzenie z krzywym nosem nie bylo moim celem jak sie zapisalem na box.. da sie cos z tym zrobic?? czy nie warto?? nos nie zostal zlamany.. ale jest krzywy!!!! ;( pozatym.. co zrobic na przyszlosc zeby uchronic nos?? rady typu "nie opuszczaj gardy" sobie odpuscicie dodam ze na treningach walczymy bez kaskow ( wg mnie idiotyzm.. no ale.. ) czy kask ochronilby nos??

pozdrawiam

XchmieluX jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-12-05, 18:28   #2 (permalink)
prospect

Domyślnie

Jak cala opuchlizna zejdzie to powinno byc dobrze. Musisz trzymac mocno garde i nie ma innej rady na to. Kask nie zakryje tobie nosa nie ma takich.
imported_Sebol jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-12-05, 18:54   #3 (permalink)
Rookie

Domyślnie

taa.. moj ojciec sie juz zemnie smieje ze moze jak przylozy mi teraz w druga strone nosa to sie wyrowna

wlasnie.. i takie pytanko... jak poprawic refleks?? cyztalem nizej jakis post na ten temat.. ale niestety zostal on zasmiecony gadkami na temat iel kto mial w jakiejstam grze ( sprawdzajacej reflex )... ktos napisal cos na temat pilki obijanej od sciany sa jakies lepsze sposby?? :D

aa.. i takie pytanie... czy w walkach w rekawicach zdarzaja sie zlamane nosy?? bo jak dzisiaj mi typ przydzwonil to sie zastanwaiam czy aby box jest dlamnie.. chce go cwiczyc.. moge dostawac po ryju.. ale miec krzywy/zlamany nos to juz przegiecie

stare 21-12-05, 19:08   #4 (permalink)
prospect

Domyślnie

Na treningach bedziesz trenowal szybkosc.Pewnie ze w walkach zdazaja sie zlamane nosy.

stare 21-12-05, 19:36   #5 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Sebol
Jak cala opuchlizna zejdzie to powinno byc dobrze. Musisz trzymac mocno garde i nie ma innej rady na to. Kask nie zakryje tobie nosa nie ma takich.
nieprawada ze nie ma kaskow ktore zakrywaja nosa tu jest link do jednego z takich:
Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

clay jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-12-05, 19:54   #6 (permalink)
prospect

Domyślnie

Cytat:
Napisał clay
Cytat:
Napisał Sebol
nieprawada ze nie ma kaskow ktore zakrywaja nosa tu jest link do jednego z takich:
Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

Cholera nie wiedzialem ze takie sa. pozdro

stare 21-12-05, 21:06   #7 (permalink)
champion

Nominowany 5 razy w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

ja tez pierwszy raz widze takie cudo - szczerze to watpie zeby ktokolwiek w czyms takim trenowal. ten kask bardziej pasuje jako rekwizyt do jakiego dreszczowca niz na trening. zapewne spelnia swoje zadanie ale czy to jest wygodne - watpie.
mareno jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-12-05, 21:15   #8 (permalink)
prospect

Domyślnie

Cytat:
Napisał XchmieluX
taa.. moj ojciec sie juz zemnie smieje ze moze jak przylozy mi teraz w druga strone nosa to sie wyrowna

wlasnie.. i takie pytanko... jak poprawic refleks?? cyztalem nizej jakis post na ten temat.. ale niestety zostal on zasmiecony gadkami na temat iel kto mial w jakiejstam grze ( sprawdzajacej reflex )... ktos napisal cos na temat pilki obijanej od sciany sa jakies lepsze sposby?? :D

aa.. i takie pytanie... czy w walkach w rekawicach zdarzaja sie zlamane nosy?? bo jak dzisiaj mi typ przydzwonil to sie zastanwaiam czy aby box jest dlamnie.. chce go cwiczyc.. moge dostawac po ryju.. ale miec krzywy/zlamany nos to juz przegiecie
Człowieku złamany nos to podstawa u boksera :grin: a obicia nosa nie unikniesz... wiec jak zalezy ci na nosie to sobie odpusc boks :? ....to jest sport dla twardych facetow 8) pozdrawiam
Method 99 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-12-05, 22:29   #9 (permalink)
Rookie

Domyślnie

no to jeszcze jedno.. jak zlamany jest nos to bardzo boli jego nastawianie?? ile czasu sie zrasta

stare 21-12-05, 22:44   #10 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał XchmieluX
no to jeszcze jedno.. jak zlamany jest nos to bardzo boli jego nastawianie?? ile czasu sie zrasta
Chłopie!!! Nos nastawiają Ci w szpitalu pod pełną narkozą. To nic nie boli a trwa 30 sekund. Po wszystkim zygniesz sobie ze 2 razy i jest gites. Zrasta sie chwila moment.
lucasz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania