stare 07-11-05, 15:36   #1 (permalink)
Rookie

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Trening

Jestem początkującym bokserem chciałbym aby ktoś pomógł mi ułożyć TRENING (chodzi mi o konkretne ćwiczenia i czas ich wykonywania).
Z góry dziękuje !!!! :grin:

lukasz111 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-11-05, 15:43   #2 (permalink)
champion

Nominowany 5 razy w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

poszperaj w tym dziale i na stronie
Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

mareno jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-01-06, 20:16   #3 (permalink)
Rookie

Domyślnie

Podczepie sie pod juz isteniejacy temat zeby nie bałaganic

Sportami walki intresuje sie juz od jakiegos czasu, trakotwalem jako hobby, nic nie trenowałem ale ostatnio postanowiłem to zmienic, zaczałem od czytania i sciagania filmow instruktarzowych (m.in ze strefy sciagania walk )
Mam tylko pewien problem, nigdy wczesniej nie chodziłem na siłke, a od 3 lat cwicze tylko na wuefach dlatego mam kilka waznych pytan:
1. Narazie chce potrenowac w domu, robie sobie pompki, brzuszki, mam ciezarki 3kg, staram sie tez rozciagac. Pytanie tylko czy pracujac tylko w domu mozna uzyskac dobre efekty? Moze ktos mi polecic jakies cwiczenia, co mogłbym robic a o czym czesto sie zapomina?
2. Jezeli juz trenuje to w jaki sposob mogłbym troche przytyc, masa by mi sie przydała bo mam 185cm wzorstu a waze 58kg (mam spora niedowage) i czy to ogranicza efektywnosc treningu? Zaznaczam ze nie chce brac zadnych odzywek.
3. Bardzo wazna dla mnie jest kondycja, jestem alergikiem przez to ze nic nie trenuje i mam problemy poniewaz szybko sie mecze, jak mozna sobie poprawic wydolnosc organizmu oprócz biegania? Moze ktos na forum jest tez uczuleniowcem? bo nie wiem czy to nie utrudnia poprawe kondycji

PS: Mam jeszcze takie pytanie, czesto siłuje sie na reke, sa jakies cwieczenia które zwiekszaja siłe miesni wykorzystywanych podaczas siłowania? (tylko nie piszscie ze masturbacja :roll: )

Na forum szukałem odpowiedzi na wiekszosc pytan ale czesto nie były one pełne lub wystarczajace dla mnie, dlatego pozwoliłem sobie zapytac o wszystko w tym temacie.
Eryk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-01-06, 21:08   #4 (permalink)
journeyman

Domyślnie Re: Trening

Cytat:
Napisał lukasz111
Jestem początkującym bokserem chciałbym aby ktoś pomógł mi ułożyć TRENING (chodzi mi o konkretne ćwiczenia i czas ich wykonywania).
Z góry dziękuje !!!! :grin:
a jakimk sprzetem dokladnie dysponujesz? masz partnera treningowego?
nate jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-01-06, 21:54   #5 (permalink)
journeyman

Domyślnie

I podaj swoje wymiary tylko szczerze! Kazdy kiedys zaczynal!
Cinek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-01-06, 22:29   #6 (permalink)
prospect

Domyślnie

Napisz co chcesz konkretnie wiedziec na temat treningu a ja Ci powiem co i jak :D Pozdro 600
imported_Szafa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-01-06, 23:36   #7 (permalink)
Rookie

Domyślnie

a mogłbys odpowiedziec na moje pytania, byłbym bardzo wdzieczny.
Mam jeszcze pytanie zwiazane z oddychaniem, moze zabrzmi głupio ale jak poprawnie oddychac podczas treningu?

stare 14-01-06, 12:24   #8 (permalink)
journeyman

Domyślnie

He oddychajac sie jakos bruzch cwiczylem ale nei pamietam jak, czy napinac przy wdechu czy przy wydechu, oddychac musisz - czestwo idze jak na wf kumple robia 10 pompek i wstaja cali czerwoni bo nei oddychaja - tlen daje moc ja jak np. spuszczam sztange na laweczce biore wdech a jak pdonsoze wydech ;]
1. Pompki na krzesłach i na jeden jrece - barki, bruszki w zwisie kij na barki za plecy i skrety cwiczac brzuch, te 3 kg mozesz cwiczyc na pcozatek triceps i moze barki ale to za maly ciezar za duzo powtorzen, mzoe przynmiesc efekty i to calkiem neizle.
2. Robisz wolne ruchy zeby miesnie byly w ciaglym napieciu nie chcesz inwestowac w odzywki to inwestuj w zwykle jedzienie.
3. Skakanka tez jest dobra - ale bieganie najlepsze.

PS
He zrób tak: weź od mamy wałek do ubijania ciasta przywiaż na nim linke - 1,5 m długości a drugi koniec przywiaż do tego hantelka 3 kg (ja ćwicze na 2,5 kg :D powodzenia) ręce z wałkiem do przodu żeby były prostopadle do tułowia i nakrecajac linek na walek wciagaj sobie ciężarek :D zobaczysz jakie super cwiczenie. To ci poprawi przedramie
A podaj swoje wymiary (moze byc tylko biceps) chce tylko zobaczysz kim chcesz zostac - powiem ci o co chodzi jak podasz.
Cinek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-01-06, 23:48   #9 (permalink)
Rookie

Domyślnie

Cytat:
A podaj swoje wymiary (moze byc tylko biceps) chce tylko zobaczysz kim chcesz zostac - powiem ci o co chodzi jak podasz.
27,5cm
wzorst 185cm
waga 59kg

stare 14-01-06, 23:56   #10 (permalink)
prospect

Domyślnie

A ile masz lat? Bo przy tych wymiarach wydaje mi sie ze masz ponizej 16. Czy mam racje?
kuter jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania