stare 30-05-10, 17:04   #411 (permalink)
bum

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

No Dzieki! A może wiesz jak bym mogł zacząć trenowac, gdyż jestem bardzo chudy i koscisty. Mam zwiekszyc mase czy co?

enej jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-05-10, 19:32   #412 (permalink)
bum

Domyślnie

tak podstawą jest nabranie odpowiedniej masy .Najlepszym sposobem jest tzw dieta białkowa + jedzenie potraw które mają dużo białka
Tsuba jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 31-05-10, 19:40   #413 (permalink)
bum

Domyślnie

nie obejdzie sie tez bez tluszczy i wegli ciezko nabrac masy jesli je sie tylko bialko
kubakubaq jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-06-10, 19:31   #414 (permalink)
bum

Domyślnie Trening typowo domowy

Witajcie prosił bym o ułożenie treningu typowo domowego z boksem nie chce się wiązać zawodowo tylko trenować w domu dla samego siebie i fajnie by było jak by się znalazły jakieś filmiki typu jak trzymać garde wyprowadzać ciosy itp mój wzrost to 1,75m waga 75kg mój wiek to 16 lat z góry dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam Bartek
Bartonik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-06-10, 17:38   #415 (permalink)
bum

Domyślnie trening dla amatora

Prosiłbym o trening bokserski( mam do dyspozycji hantle 9kg i 2kg ,worek bokserski o wadze 15 kg i skakanke)

Wzrost 1,82 waga 64 kg
Tyson92 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-06-10, 10:57   #416 (permalink)
bum

Domyślnie Trening dla amatora

Prosiłbym o trening bokserski( mam do dyspozycji hantle 9kg i 2kg ,worek bokserski o wadze 15 kg i skakanke)

Wzrost 1,82 waga 64 kg
Tyson92 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-06-10, 20:44   #417 (permalink)
bum

Domyślnie

Hm 64kg przy 182cm to niewiele (ja mam 62-63kg przy 173.5).

Co do ćwiczeń, ogólnie ćwiczenia - to POLECAM udać się na trening boksu w okolicy jeśli masz taką możliwość. Po prostu samemu trudno (nie mówię, że to niemożliwe) nauczyć się PRAWIDŁOWO podstaw boksu, a jest się czego uczyć. Przede wszystkim postawa, praca nóg, garda, ciosy proste.

Napiszę jak ja ćwiczę:
Pon,Sr,Pt 7:00 - 8:30 Porządne rozciąganie, Bieg bokserski, Lekkie pompki i brzuchy, Serie na worku po maks. 1 minucie, na koniec "walka z cieniem". To jest taki trening po którym - jak się to mówi - ledwo wracam do domu.

Pon,Wt - Czw,Pt 20 - 21 Lekkie rozciąganie, Seriami pompki zwykłe, bokserskie, brzuchy na wypadzie głową (nie dotykam plecami - tylko czubkiem odchylonej głowy i powrót). Jak już jestem zmęczony robię trochę "wolnej techniki", kombinuję nowe serie, przyglądam się gardzie, nogom. Wszystko na spokojnie.

Sob lub Nie - staram się pojechać za miasto - i co najmniej 6km biegu (bywa 8-10), ale nie po twardej drodze, tylko pagórki, ścieżki leśne, czasami na jakąś większą górkę w Puszczy Bukowej wbiegnę Wbrew pozorom równie ciężko się wbiega, jak i zbiega (dużo sił kosztuje hamowanie).

I to tyle.
boogieman jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 01-12-12, 03:02   #418 (permalink)
bum

Domyślnie

Witam mam 20 lat 180cm wzrostu i warzę 82kg. Chciałbym zejść do 75kg. Na boks chodzę od ok. 4 miesięcy. Mam do dyspozycji pełną siłownię z wyciągami hantlami sztangami ciężarami i bóg wie czym jeszcze. Problem polega na tym że chciałbym dołożyć do tego jeszcze siłownie ale nie wiem jak bokserzy na siłowni ćwiczą dlatego proszę o ułożenie jakiegoś plany co i jak mam robić na siłowni.

PS. Założyłem swój temat tam również można się wypowiedzieć i sorka za odświeżanie tego bo jest całkiem stary....
kileereek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania