boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Trening bokserski (http://www.boxing.pl/forum/trening-bokserski/)
-   -   najmocniejszy cios (http://www.boxing.pl/forum/trening-bokserski/4703-najmocniejszy-cios.html)

Ramzes 30-04-07 17:24

Z tym kciukiem to nie jest chyba jakaś szczególnie ważna sprawa. Mi sie wydaje ze po prostu jak komu wygodniej

IRON DAF 03-01-09 16:55

Re: najmocniejszy cios

Mój najsilniejszy cios to prawy prosty, prawy sierp i prawy podbródkowy z lewą ręko jest troche gorzej poniewarz gdy zadaje cios i juz dotrze to odczuwam ból w nadgarstku i przez to sie boje mocno uderzać niewiem czego to jest wina ręke mam dobrze usztywnioną i rozgrzaną może to wina tego że kiedyś mialem złamaną tą ręke z przestawieniem kości i sie źle zrechabilitowałem może macie jakieś sposoby na ten nadgrstek??? jakieś maści??

ps.mięśnie nadgarstka w zginaniu w jedna i w drugą oraz odpowiadają ce za zacisk pięści mam dobrze zbudowane poniewarz trenuje je na silowni .

Sorki za błędy ale niechce mi sie poprawiać

GLIŃSKI 04-01-09 15:12

Prawy sierpowy :mrgreen: .

Bokser 04-01-09 17:34

z bani/lokcia 8)

kubuś 04-01-09 18:52

no nie, Bokser? albo ktoś ma dłuższe włosy - to za wszary, o kolano albo o krawężnik, i finito :-"

MichalN 04-01-09 19:09

Riddick Bowe wam powie jaki jest najmocniejszy cios :D

Krzysiek91 10-08-09 15:10

Wedlug mnie najmocniejszym ciosem jest podbrodkowy. Dobrze trafiony i mimo, ze przeciwnik jest przytomny i mysli, ze moze wstac to nogi odmawiaja mu posluszenstwa.

Mc DeeJay 23-08-09 10:57

Mój :P

Mój to prosty prawy ,a poźniej prawy sierpowy :)

FeeQ 29-10-09 15:44

Zaznaczę od razu, że jestem początkujący w boksie...

Poprosiłem kolegę, żeby potrzymał mi worek, no i ja bach, bach, dwa lewe proste walnąłem po tych dwóch lewych nadszedł czas na prawy jak przywaliłem w worek to aż kolegę do tyłu odrzuciło.

Więc chyba prawy prosty to piekielny.

W łapie mam troszkę, szkoda, że większość sadło ;(

prince9999 31-10-09 02:17

Cytat:

Napisał IRON DAF (Post 230894)
Mój najsilniejszy cios to prawy prosty, prawy sierp i prawy podbródkowy z lewą ręko jest troche gorzej poniewarz gdy zadaje cios i juz dotrze to odczuwam ból w nadgarstku i przez to sie boje mocno uderzać niewiem czego to jest wina ręke mam dobrze usztywnioną i rozgrzaną może to wina tego że kiedyś mialem złamaną tą ręke z przestawieniem kości i sie źle zrechabilitowałem może macie jakieś sposoby na ten nadgrstek??? jakieś maści??

ps.mięśnie nadgarstka w zginaniu w jedna i w drugą oraz odpowiadają ce za zacisk pięści mam dobrze zbudowane poniewarz trenuje je na silowni .

Sorki za błędy ale niechce mi sie poprawiać

przetestuj powiedzmy przez 3 tyg sciskanie pilki tenisowej jesli potrafisz odrazu sciskac cala pilke to git jesli idzie wolno i czujesz duzy opor mozesz sobie pyknac 2 dziurki w tej pilce bedzie latwiej

polecam sam to sprawdzilem na sobie a nadgarstki mialem dwukrotnie zlamane w kazdej rece

zadne cwiczenie ze sztangami mi nie pomoglo jak to

pozdrawiam

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:37.