boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Trening bokserski (http://www.boxing.pl/forum/trening-bokserski/)
-   -   "CZY MOGE TRENOWAĆ BOKS?""PYTANKO" itp (http://www.boxing.pl/forum/trening-bokserski/3480-czy-moge-trenowaae-boks-pytanko-itp.html)

imported_Cooky 03-11-03 19:16

"CZY MOGE TRENOWAĆ BOKS?""PYTANKO" itp

Jaki jest najlepszy wiek na rozpoczęcie treningów bokserskich? Czy w wieku 17 lat warto zacząć trenować :? ?

Szybszy 03-11-03 19:23

Re: Kiedy zacząć trenować?

Cytat:

Napisał Cooky
Jaki jest najlepszy wiek na rozpoczęcie treningów bokserskich? Czy w wieku 17 lat warto zacząć trenować :? ?

Jeżeli masz super talent fizyczny to jest szansa że nie, ale tylko wtedy i tylko szansa.

P.S. Admini, proszę o przeniesienie tego wątku do działu Trening Bokserski

imported_Paweł M 05-11-03 14:35

Cytat:

Napisał Szybszy
Cytat:

Napisał Cooky

Jeżeli masz super talent fizyczny to jest szansa że nie, ale tylko wtedy i tylko szansa.

Mnie temat tez interesuje, tylko nie zrozumiałem ani slowa z tego co napiałeś. Prosze po Polsku.

Szybszy 05-11-03 14:57

Cytat:

Napisał Paweł Matusik
Cytat:

Napisał Szybszy
Cytat:

Napisał Cooky

Mnie temat tez interesuje, tylko nie zrozumiałem ani slowa z tego co napiałeś. Prosze po Polsku.

Przepraszam, chodziło o to, że jeśli masz super warunki fizyczne, koordynację itp. to jest szansa że nadrobisz nimi brak doświadczenia w boksie mimo 17 lat. Mistrzem świata będzie ciężko zostać ale Polski kto wie. Zwłaszcza jeśli to waga ciężka.

BOXER 10-11-03 09:52

SPOX

CHŁOPAKI POTRZEBUJE LINKI DO STRON Z BARDZO DOBRYMI TRENINGAMI BOXERSKIMI !!!!!!!!! POTRZEBUJE SIE COŚ NAUCZYĆ Z TEGO BOXU BO NIGDY NEI BOXOWALEM A PRZYDA SIE MI TO NAPEWNO !!!!!!! NP. GDY BEDĘ MUSIAŁ OBRONIĆ NARZECZONĄ GDZIEŚ NA ULICY. A TAK POZATYM CHCIALEM ZACZĄĆ TRENOWAC BOKS ALE ODSTARASZYL MNIE SPLASZCZONY NOS :) JAKI MOGE MIEĆ :)

don kamilo 10-11-03 12:27

Re: SPOX

Cytat:

Napisał BOXER
CHŁOPAKI POTRZEBUJE LINKI DO STRON Z BARDZO DOBRYMI TRENINGAMI BOXERSKIMI !!!!!!!!! POTRZEBUJE SIE COŚ NAUCZYĆ Z TEGO BOXU BO NIGDY NEI BOXOWALEM A PRZYDA SIE MI TO NAPEWNO !!!!!!! NP. GDY BEDĘ MUSIAŁ OBRONIĆ NARZECZONĄ GDZIEŚ NA ULICY. A TAK POZATYM CHCIALEM ZACZĄĆ TRENOWAC BOKS ALE ODSTARASZYL MNIE SPLASZCZONY NOS :) JAKI MOGE MIEĆ :)

Boxer, nie dygaj nic! (I przestań na nas krzyczeć! Chodzi o capsa!)
Wejdź na [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] jest tam taki dział "Trening" kliknij i zagłębisz sie po same uszy... :D

imported_Paweł M 24-11-03 21:02

Cytat:

Napisał BOXER

Noi narzyczona by Cie nie chciała... :wink:

cwss 17-02-04 12:27

Cytat:

Napisał BOXER

albo wybierz narzeczoną ze szkółki bokserskiej :
1, nie bedziesz jej musiał bronić, zrobi to za ciebie
2, nie bedziesz miał spłaszczonego nosa.

pigwus 18-06-04 20:59

Widać ,że kolega musi być modelem skoro tak się boi o nas.
Po pierwsze chyba nie boksuje się nosem tylko rękoma.
A 17 lat sądze ,że da rade odemnie z sekcji gośc zaczą własnie boksować od tego wieku.I teraz ma zamiar występować w lidze jeśli załapie się na AWF.A jeżeli rekreacyjnie to czemu nie znam ludzi co mają po 23 lat i zaczynają są po roku starzu i całkiem im nieźle idzie.

In$ekT 28-06-04 15:37

Na wstepie zaznacze - bez kpin plz...
Mam 16 lat, 172 cm wzrostu, 63 kg wagi (nie mam AZ takiej mizernej budowy ciala tylko jestem chudy...) - w porownaniu z rowiesnikami jestem silny (kurcze pewnie myslicie sobie ze znalazl sie kolejny szpaner, no ale kogos zapytac musze) - czy jest sens zapisywac sie na boks?

I mam pytanie - czy znajde tu kogos z Czestochowy...? Najlepiej z KS Start'u. Jesli nie to moze ktos z Was mial stycznosc z tymi zawodnikami i moze mi cos o nich powiedziec.

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:26.