stare 21-06-06, 09:49   #31 (permalink)
Rookie

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

mam pytanie...
Jak kupilismy reakwice byly dobre, a teraz sa strasznie przepocone dowiedzialem sie ze sa owjiki bokserrskie. sa po to aby wszytwnic nadgarstek i zeby nie przepocic rekawic.Jaka dlugosc maja miec owjiki bokserskie (jakie beda najlepsze) i co zrobic z rekawicami, aby nie byly wilgotne i w sirodku i nie smierdzialy

=RoD|MaN= jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-06-06, 09:58   #32 (permalink)
champion

Nominowany 5 razy w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał =RoD|MaN=
mam pytanie...
Jak kupilismy reakwice byly dobre, a teraz sa strasznie przepocone dowiedzialem sie ze sa owjiki bokserrskie. sa po to aby wszytwnic nadgarstek i zeby nie przepocic rekawic.Jaka dlugosc maja miec owjiki bokserskie (jakie beda najlepsze) i co zrobic z rekawicami, aby nie byly wilgotne i w sirodku i nie smierdzialy
bandaze bokserskie mozesz kupic w wiekszosci sklepow sportowych, jesli jednak nie bedziesz mial takiej mozliwosci to wystarczy udac sie do najblizszej apteki i kupic dwa bandaze elastyczne i problem z glowy. co do przepoconych rekawic i zapachu, ktory temu towarzyszy, to chyba nie ma skutecznej recepty, aby tego uniknac. po pewnym czasie rekawice poprostu beda smierdziec i tyle. taki juz ich los.
mareno jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 21-06-06, 12:32   #33 (permalink)
Rookie

Domyślnie

Jaki wybrać rozmiar rękawic przyrządowych dla 15-sto letniej osoby?
akoss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-06-06, 13:32   #34 (permalink)
Rookie

Domyślnie

witam wszystkich na forum, ja tu jestem nowy!!
Mam takie pytanko: trenuje na worku juz pewnie z rok, codzienie walke okolo godzinki, skacze na skakance i oczywiscie biegam - dzienie dochodzi do 20 -15 km ! masy miesniowej cos tam mam bo cwiczylem jak bylem troche mlodszy teraz przestalem bo chce cos urosnac!! teraz tlyko pompki robie i na drazki jade seryjki!! hmm.........i jak myslicie w dobrym kierunku ide!! mam 16 lat, teraz gima skonczylem...
kwiotek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-06-06, 14:19   #35 (permalink)
champion

Domyślnie

dobrze by bylo zapisac sie do jakeigos klubu, bo mozesz nabawic sie zlych nawykow. pozatym uwazaj chlopie bo sie przetrenujesz. wydaje mi sie ze wystarcza 3 treningi powiedzmy "bokserskie" w tygodniu.

stare 03-07-06, 14:24   #36 (permalink)
Rookie

Domyślnie

no ja mialem tak samo jak ty, taksamo trenowalem sam , bo nie mialem zadnego klubu bokserkiego u mnie w miejscowosc, zapisalem sie na streetfaiting , strasznie sie rozni od boksu , teraz mi jest cierzko zgrac rece z nogami, ale bacnie nadtym pracuje, i calkowicie inaczej sie porusza niz w boksie, instruktor powiedzial ze przez to boksowanie to trosze sobie popuslek sytuasie bo sobie wyrobilem zle odruchy ktorych jest sie ciezko pozbyc, i teraz codziennie wale w worek aby wyrobic nowe
odbowiednie to tego stylu walki, nie spodziewalem ze to takie trudne...
ma ktos jakis dobry sposub aby jak najszybciejtych nawykow sie odluczyc ...

stare 03-07-06, 14:29   #37 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał =RoD|MaN=
ma ktos jakis dobry sposub aby jak najszybciejtych nawykow sie odluczyc ...
zapytaj trenera, a jesli nie pomoze to go zmien... pozatym co to za beznajdzieja ten "streetfighting" ??? nie wiem dlaczego jest tam inna praca nog, skoro wiekszosc stylow walki bazuje wlasnie na boksie... :roll:

stare 03-07-06, 14:32   #38 (permalink)
Rookie

Domyślnie

trenuje sie rowniez: sprowadzanie do prateru uderzenia kolanami lokciami glowa oraz barkami w zwarciu rozne dzwignie moze jakbym trenowal boks z trenerem to tych nawykow(zlych)bym soebi nie wyrobil

stare 03-07-06, 14:39   #39 (permalink)
journeyman

Domyślnie

właśnie może problem jest właśnie w tym że trenując sam wpadłeś w złe nawyki a nie przez boks trener zapewne powiedział to w tym sensie bo naprawde jeśli jest się młodym i wejdzie się w złe nawyki to trudno jest potem się ich pozbyć no oczywiście jeśli ma się ambicje to bardzo szybko się ich pozbędzie.
vipquard jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-07-06, 14:56   #40 (permalink)
Rookie

Domyślnie

trener powiedzial ze musze nabrac masy i wyrobic odpowiednie odruchy,
mowi ze narazie jestesmy na zasadzie obtrzaskania sie , zeby umiec otrzymywac ciosy ale zeby sie nie podawac tylko walczyc dalej , ale ja jak warze 65kg to jestm lekki jak piurko i latwo mnie wywrucic w tym stylu walki, ale znowu jestem wyskoi to mam duzy zajeg ramion nog(i szybosc) i to jest moj plus(trener powiedzial ze karzda postura czlowieka ma jakies wady i zalety) , i sam musze duzo cwiczyc aby byc najlepszy.
dlatego rozwarzam kupno jakis odrzywek pewnie to drogi wydatek
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania