stare 25-08-04, 14:37   #21 (permalink)
challenger

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Therm
Poszukalem troche na forum ale nie znalazlem jakiej dlugosci powinna byc skakanka. Przy moim wzroscie tj 187 powinienem wybrac skakanke 2,5 czy 3 m?
Zdecydowanie wybierz 3 metry

Szybszy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-12-04, 00:24   #22 (permalink)
Rookie

Domyślnie

mam probelm bo za bardzo nie mam mozliwosci porady jakiej kolwiek ze strony trenera czy nawte kolegi z doswiadczeniem a chce trenowac i tenuje mam troche sprzetu :silownie i dozo sprzetu w niej az i tylko ob mam worek rekawice napierstniki skakaneczke i nie wime za bardzo jka trenowac . Prosze o porade z gory dzikei <chcialbym sczegolnie poprawic technike>
Dr.Masochist jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-01-05, 19:20   #23 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Za drobną korzyścią mogę ci ułożyć trening na pół roku.
pigwus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 27-05-05, 18:19   #24 (permalink)
Rookie

Domyślnie

Trening Bokserski

Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

Amok jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 08-09-05, 01:11   #25 (permalink)
Rookie

Domyślnie

Dajcie spokuj z silownia i zacznijcie trening techniczny z powolnym szlifem poprawnych ciosow zaczynajac od powolnych dokladnych ,najlepiej przed lustrm lub w parze z partnerem(cwiczeysz oswajanie sie w dystansie z przeciwnikiem).Odradzam worek na poczatku,gdy jeszcze nie wiemy dokladnie jak prawidlowo uderzac.Zalecam natomiast walke z cieniem i trening prawidlowego poruszania sie na ringu.Jesli ktos mysli ze boks ma poczatek na silowni to jest w wielkim bledzie.Jesli technika bedzie ok to szybkosc i sila przyjdzie sama.Acha w przypadku sparingow dobierajcie sobie doswiadczonych bokserow ktorzy juz cos potrafia bo dwoch beginersow to droga do kontuzji,rozciec itp.Doswiadczony bokser moze panowac w 100 procentach nad sparingim dac rady wytknac bledy a przy okazji nie zrobic wam krzywdy,co bardzo czesto jest przyczyna do zniechecenia sie do boksu przez mlodego zawodnika.
pietur jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-09-05, 15:22   #26 (permalink)
journeyman

Domyślnie

wracajac do glownego tematu- swietne info na
Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

, wielu moich kumpli ktorzy nie sa w klubie korzysta z tych porad i robi nawet spore postepy.
nate jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-02-06, 23:28   #27 (permalink)
champion

Domyślnie

czytajac ksiazki i porady na temat treningu bokserskiego nigdy nie nauczycie sie poprawnej techniki. Zeby to opanowac trzba poprostu przyjsc na sale i zacząc od podstaw według wzkazowek i rad prawdziwego trenera. Jesli cwiczycie i uczycie sie sami nawet nie wiecie ile bledow popelniacie i to moze wchodzic w nawyk. PRAKTYKA i jeszcze raz PRAKTYKA pod okiem trenera :D
Brykol jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-04-06, 15:42   #28 (permalink)
journeyman

Domyślnie ..

Dokladnie Brykol,ja przez peirwszy miesiac , olewalem to co mowil trener , bo bylo to dla mnie smieszne ( stanie i uderzanie w powietrze ) i monotonne , w koncu ktos mi to wszytko rozjasnil tak ze to do mnie dotarlo i zaczlame sie do tego przykladac , ale cos tam mi zostalo i caly cza robilem blad , ale w miare szybko sie przylzolem i jakos to zniwelowlem ) ale ktos kto bedzie sie uczyl techniki z bledem pol roku , badz dluzej to poznij jak pojdzie na sale to bardzo ciezko bedzie mu to zmienic i nauczyc sie od nowa tak zeby bylo dobzre .
O
bzyku jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-05-06, 19:03   #29 (permalink)
Rookie

Domyślnie

Sory, że post trochę nie związany z tematem, ale nie mogę przecież zakłądać nowych więc pytam: skąd taki terener w klubie wie jak trenować boksera, bo przecież chyba nie ma czegoś takiego jak kurs trenera dla bokserów czy czegoś takiego to chyba poprostu lata praktyki i doświadczenia oraz przebywania z bokserami obejrzane setki walk ???
Dekkers jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-05-06, 12:48   #30 (permalink)
journeyman

Domyślnie

dekkers rozwalił mnie twój post naprawde to przecierz jest logiczne to po pierwsze a po drugie to każdy kiedyś na początku sam był bokserem a później sie przechodzi na trenera jesli sie potrafi przelożyć tą wiedzę i potrafi sie nauczyc kogos czegos co samemu sie nie potrafilo zrobic to znaczy ze masz to coś żeby być trenerem.
vipquard jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania