stare 02-06-18, 02:10   #121 (permalink)
contender

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Michael- Zobacz post
Panowie, możliwe że źle wyjaśniłem.
Generalnie Walka jest o honor, Ja zaproponowałem tą walkę. Aby się nie pozabijać klasyczny boks na rękawice i ochraniacze na zęby.
Mam nadwagę ale nie wyglądam na 170kg generalnie dają mi ok. 130kg z postury. Jestem wysoki i mam uderzenie, zazwyczaj jak trafie to przeciwnik 80kg leży (to jeszcze zanim chodziłem na siłkę) Obecnie chodzę na siłownię i te 110kg podnoszę. Pompki te 10 zrobię, myślę że przy mojej masie to sukces że w ogóle pompki robię. Czy jestem bez kondycji? jak na 170kg wagi 3min boksując wytrzymam. Jestem wolny wiadomo ale to nie jestem slow motion hehehe . Wiadomo przeciwnik jest szybszy i minimalnie silniejszy. Jest też starszy o 5 lat ok. 35 lat. Nie mam postury Butterbeama hehehe jest znacznie lepiej Nie jestem zabijaką ale też nie daje sobie w kasze dmuchać. Napisałem aby poprosić was o jakieś porady. jakiś pomysł na walkę aby nie da się zajechać hehehe
Z teorii jako mankut musisz trzymać swoją prawą stopę po zewnetrznej stronie jego lewej stopy żeby ograniczyć mu możliwość zadawania ciosów prawą ręką (jak walczy z klasycznej pozycji)I często prostuj prawą rękę co powinno skutkować trafieniem w glowe(czyli trzymaniem dystansu)pruboj po prawym prostym dokładać lewy prosty z lewym sierpem w zależności jak blisko podejdzie. Zapraszamy na treningi boksu. I powodzenia na solówce.

Mr.KO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-06-18, 02:48   #122 (permalink)
bum

Domyślnie

Dzięki za porady to bardzo ważne co piszesz, będę się stosował. On lubi schodzić nisko w ten sposób skraca dystans. Po moim lewym prostym jak by sie zbliżał to prawy podbródkowy można zasadzić?
Michael- jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-06-18, 03:28   #123 (permalink)
contender

Domyślnie

Cytat:
Napisał Michael- Zobacz post
Dzięki za porady to bardzo ważne co piszesz, będę się stosował. On lubi schodzić nisko w ten sposób skraca dystans. Po moim lewym prostym jak by sie zbliżał to prawy podbródkowy można zasadzić?
Tak ale będzie miał możliwość zadawania lewych sierpow. Chyba że masz możliwość uderzać kolanami to rękami ogranicz mu możliwość zadawania ciosów i kolano na głowę. Jak nie to lepiej odejść pół kroku stopujac prawym prostym dokładać lewy.Nie zaryzykował bym podbródek bijąc się na stresie. Jak się wyluzujesz to zrobisz swoje.Nie doczytałem wcześniej ale z Ciebie żaden mankut.
Mr.KO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-06-18, 09:47   #124 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Mr.KO Zobacz post
To nie jest tak.A chyba nie chciał byś mieć kariery jak Najman?Kolega powyżej zartuje albo ma solowke i szuka pomocy na szybkoPozdrawiam
Pewnie,ze nie A wez badz takim posmiewiskiem... Rownież Pozdro

@Michael-

Przy Twojej wadze,jesli jestes na te gabaryty dośc(proporcjonalnie) zwinny,a nie kaleczny to lepsze by bylo starcie na zasadach mma. Wlecialbys w klienta,uwalil sie cielskiem i by z pod Ciebie nie wyszedl. Poddalby sie,a mordy byscie mieli cale Ps. Bierz sie chlopaku za siebie bo ja mialem kiedys 112 kg i dzisaij przy 85-87(zalezy jak sie porzadzi XD) nie wyobrazam sobie wrocic do tamtej wagi 170 kg to nie przelewki. Ja odstawiajac na 4-5 miecha calkowicie cukier,tluste,smazone zarcie,biale pieczywo,mleko itp szkodliwe rzeczy spadlem +/- 25 kg,a mialem karygodnie wielką tarczyce,ktorej nie lecze. Bierz sie,bierz.
mat.d jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-06-18, 11:19   #125 (permalink)
bum

Domyślnie

hehe dzięki za motywacje. Tak, biorę się za siebie, jestem w trakcie. Chce tak do 100-110kg (to było Moja optymalna waga) zanim przestałem uprawiać sport, jeździć na rowerze i zanim poszedłem do pracy siedzącej :-(

Proponowałem zasady mma, niestety przeciwnik się nie zgodził na tego typu rozwiązanie.

Co do Mankut, to piszę, jem i wale gruchę lewą ręką i jestem też lewonożny hehe :-) jedyne co robię prawą to posługuje się myszką do komputera :-) W postawie do walki (czy jak to się to nazywa) naturalnie idzie mi do przodu prawa noga i prawa reka.

stare 02-06-18, 13:36   #126 (permalink)
champion

Domyślnie

Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

Taszun jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-06-18, 20:14   #127 (permalink)
bum

Domyślnie

Już po walce

Przeciwnik schodził nisko aby skracać dystans robił dużo uników (bawił się). Po pierwszym razie trochę oberwałem przez to że go nie trafiałem. Facet ma 45 w bicku (takiej twardej stali, Ja mam więcej ale otoczone jest to warstewką tłuszczyku hehe) wiec było czuć jego uderzenia. Pomyślałem sobie że go wyczekam sprawdzając odległość prawymi prostymi, gdy podszedł bliżej zapodałem lewy (on się schylił i parł na mnie) doszedł do mnie jego cios ale w tym samym momencie do niego doszedł soczysty mój prawy z dołu. Uniknął Mojego lewego ale nadział się na potężny prawy od dołu :-) Z nóg zrobiła mu się żelatyna bo go cofnęło trochę. Wiedziałem że to Moja szansa i napieprzałem już jak leci ile sił w rękach byle jak byle by uderzać, adrenalina mi wskoczyła mocno i jakoś się udało :-)

Dzięki za wsparcie, honor został uratowany. Prócz kilku siniaków nikomu nic się nie stało. Konflikt został zakończony.
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania