stare 29-06-13, 16:08   #1 (permalink)
bum

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Plan Treningowy.

Witam.
Razem z kumplem postanowiliśmy we własnym zakresie trenować boks.
Mamy domową siłownie wyposażoną w dwie ławeczki, sztangę, gryfy, hantelki, drążek, wyciąg, worek bokserski, lekko ponad 100kg obciażenia (planujemy dokupienie okolo 60kg.)
Od sierpnia zeszłego roku rozpoczęliśmy trening na masę i teraz postanowiliśmy ruszyć z treningiem bokserskim.
Moje parametry:
171cm wzrostu
60 kg wagi
19 lat.

Parametry kolegi:
169cm wzrostu
68kg wagi
18 lat.

Czy znalazłaby się jakaś dobra dusza która pomogłaby ułożyć jakiś dobry plan do ćwiczenia zarówno na siłowni jak i ogólny trening bokserski.
Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam.

z1pQ jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-06-13, 16:34   #2 (permalink)
V.I.P

Nominowany 19 razy w 4 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Jaki był poprzedni plan?
eMCe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-06-13, 16:37   #3 (permalink)
champion

Domyślnie

trening bokserski bez trenera nie ma najmniejszego sensu,nawet na plaszczyznie typowo amatorskiej. nie bedziecie w stanie nawet prawidlowo wyprowadzic ciosu,nie mowiac o innych rzeczach-proponuje pojsc do klubu na pol roku ,opanowac chociaz absolutne podstawy i dopiero potem bawic sie w trening domowy.

jesli chodzi o treningi na silowni to bylo wiele takich tematow na tym forum,z pewnoscia znajdziecie cos dla siebie
wariat3000 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-06-13, 17:14   #4 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał eMCe Zobacz post
Jaki był poprzedni plan?
No przecież piszą - najpierw był plan zrobić masę, teraz jest plan ruszyć z treningiem bokserskim, a ponieważ nie wiedzą jak to zrobić, więc teraz jest plan, żeby ktoś podał plan
Rollins jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-06-13, 17:22   #5 (permalink)
V.I.P

Nominowany 19 razy w 4 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Na masę jest jeden plan? Chcę wiedzieć jak wcześniej trenowali, żeby teraz m.in. nie powielać schematu.
eMCe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-06-13, 17:52   #6 (permalink)
champion

Domyślnie

Pierwsze treningi muszą być z trenerem, bo jak nauczysz mózg błędnych odruchów to pizda... Można więcej zaszkodzić niż pomóc pod kątem techniki trenując bez korektora.
Andre Ward jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-06-13, 18:27   #7 (permalink)
champion

Domyślnie

eee tam. zawsze slysze ze nie trenuj sam, idz do klubu.nawyki-pierdoly.
kto powiedzial ze on chce bokserem zostac???!!!
a podstawowa jedna sprawa. niech mi ktos wytlumaczy jak to jest ze jest sobie bokser amatorski i przechodzi na zawodostwo i czesto trzeba go uczyc podstaw. robic korekte itp trenerzy zawodowi o tym mowia do kamer.

Przeciez sami bokserzy ktorzy juz gdzies pojechali,cos zobaczyli mowia glosno do kamer ze nie ma w Polsce trenerow!!!

odpowiedzi tego typu sa bezsensu. niby to ma pokazywac ze ten co radzi ma elementarna wiedze. typowa odpowiedz w naszym kraju i ogolnie. chcesz czegos sie nauczyc idz do "" specjalisty"" ktory dostal dyplom inaczej wszystko zle zrobisz.
Jeszcze chlopak nic nie pokazal juz zle bo sam cwiczysz sam uczyles sie jezdzic samochodem,motocyklem, sam uczyles sie gotowac, i nie powiem co jeszcze. a wlasnie- teraz urzedowo mlodych chca nauczyc ..... a juz nie powiem co . reszta juz po szkole nie jest wyedukowana i nie umie!!!!
szablonowo panowie idziecie przez swiat
lud jewropejski

a jak sobie wlacze jak Vitor Belfort pokazuje techniki bokserskie to zle?? musi stac obok pan henio i ciagle gadac zle!,zle! jeszcze raz!

na starcie u malolata mozna zabic chec do treningu,pracy,dyscypliny. jak potrenuje sam i go to wciagnie to sam bedzie chcial to zweryfikowac i isc do klubu sie sprawdzic!!

chlop moze ze wsi gdzie psy dupami szczekaja a ci idz do klubu. najlepiej jedz do warszawy ci to maja dyplomow i medali!!!
lewicowy beton!!!
Taszun jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-06-13, 18:41   #8 (permalink)
champion

Domyślnie

taszun ,wiadomo ze nie beda bokserami. ale umiejetnosc zadania prawidlowego ciosu prostego to rzecz ktora przydaje sie chocby w zwyklej walce ulicznej gdy jakis pijany bohater zaczepi ciebie albo twoja dziewczyne.

cios prosty,sierpowy,podstawowa praca nog i mozna bawic sie w treningi domowe dla wysilku/rozrywki/pewnosci siebie.

trenowanie samemu od podstaw nauczy ich tylko cepienia,co w sumie moze sie przydac bo nic tylko wsadzic grabie w lape i robota na jesien zalatwiona.
wariat3000 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-06-13, 18:56   #9 (permalink)
champion

Domyślnie

Taszun nie zaciskaj rowa !!! xD
Przecież człowiek chce dobrze, fajnie jakby się nauczyli tych podstaw pod okiem kogoś zaznajomionego.
Dlaczego myślisz, że mój komentarz ma pokazywać jakąś wiedzę tajemną ?
On pokazuje, że moim zdaniem lepiej aby ktoś kumaty im pokazał co i jak z techniką. A jak chcą lać w worek spoko. Myślę, że technicznej byłoby efektywniej, dlatego warto nawet miesiąc pochodzić. Ja nie wiem, ja nie trenuje, nie trenowałem, nie mam zdjęć, nie mam groźnej miny, basu w głosie, ale przypuszczam

Jeszcze dodam., że nawet głupie lustro potrafi pokazać człowiekowi jak źle trzyma gardę, za szeroko łokcie. A bez niego wydaje nam się że wszystko jest zajebiście Najlepiej jak ktoś pomaga wyłapać błędy
Andre Ward jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-06-13, 19:02   #10 (permalink)
champion

Domyślnie

bzdura, widzialem na worku ludzi co dwa lata na boks chodzili i polamaliby sie a bujajacy worek byl dla nich cholernym zagrozeniem zycia.to bylo szalenstwo!!! Gdybym byl ich cycata blondyka 1.80 cm to zamiast chodzic w szpilkach chodzilbym tylko w tenisowkach i trenowal bieg przejawoy. po prostu z gowna bata nie ukrecisz to apropo umiejetnosci zadania ciosow podczas samoobrony po jakims stazu w klubie bokserskim czy innych martial arts na ktore jest taka moda.

jesli ktos ma problemy zeby obronic dziewczyne przed innym niech pojdzie droga rozumu jak arczi i znajdzie sobie chlopaka. skurczybyk sam sie obroni!!!!

a tak na powaznie to, to o czym mowisz mozna sie nauczyc z netu. nawet lepiej. bo pan henio byc moze od dawna za duzo pije

a skad ty wiesz ze nie beda bokserami?!?!? to jest wlasnie to myslenie. w ameryce juz wielu mistrzow bylo ktorzy zaczynali majac wiecej lat a tu ciagle gadki szmatki. wszystko musi byc po staremu. najlepiej zaczynac majac 15 lat, wage zbijac do oporu az zemdleje bo wtedy bedzie wyzszy od jakiegos knypka
jak tutaj sobie jaj nie robic.
Taszun jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania