boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Trening bokserski (http://www.boxing.pl/forum/trening-bokserski/)
-   -   You Can Learn to Box! Vol 1-4 / Filmy instruktażowe dotyczące boksu (4xVHS) (http://www.boxing.pl/forum/trening-bokserski/14913-you-can-learn-box-vol-1-4-filmy-instruktaa-owe-dotyczae-ce-boksu-4xvhs.html)

luki29 25-12-11 18:46

You Can Learn to Box! Vol 1-4 / Filmy instruktażowe dotyczące boksu (4xVHS)

2 załącznik(i)
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Cytat:

Learn professional boxing techniques from the best fundamental trainer in America!

Kenny Weldon as a Teacher:

For 5 years he served as a balance and technique teacher for Lou duva's Main Events Stable, working with Evander Holyfield, Mike McCallum and Vinny Pazienza.

Kenny Weldon as a Trainer:
  • 316 Golden Gloves Champions
  • 51 Texas State Amateur Champions
  • 17 National Amateur Champions
  • 3 Pan Am Medalists
  • 2 Olympians
  • Covered 19 World Title Fights

Download

Volume 1 - Basic Fundamentals
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] lub [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Volume 2 - Roadwork/Floorwork
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] lub [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Volume 3 - Defensive Maneuvers

Volume 4 - Advanced Techniques

lub pliki .torrent w załącznikach na dole

Trailer

Screenshot

VHSRip

saveferris 20-06-13 17:00

LIPA nie ma wsyzstkich czesci.

:stop:

Brakuje Volume 1 Basic fundamentals. Po prostu vol 2,3 i 4 zostaly tak podzielone zeby wzgladalo na to ze sa wszystkie cztery czesci. :to_pick_ones_nose3:

luki29 23-06-13 10:59

Cytat:

Napisał saveferris (Post 383518)
:stop:

Brakuje Volume 1 Basic fundamentals. Po prostu vol 2,3 i 4 zostaly tak podzielone zeby wzgladalo na to ze sa wszystkie cztery czesci. :to_pick_ones_nose3:

wiem że jednej części brakowało, nie pamiętam czy tu, miałem wszystkie 4 ale mialem format i wszystko straciłem, wrzucilem to co udalo mi się odnalezc w necie, jak nie ma tej jednej tu to juz jej raczej nie bedzie ;) jakbym kiedys odnalazl to wrzuce

saveferris 01-07-13 13:45

Ty wiesz ale inni ci co sciagaj nie wiedza... ja na przyklad sciagalem to juz ktorys raz bo myslalem ze moze tu akurat bedzie wszystko, a nie tak jak na innych stronach.

Bez urazy, na prawde doceniam to ze wrzucasz duzo ciekawych materialow, rozumiem ze moga byc one niekompletne ale wypadaloby o tym informowac.

Spoko, tez jej szukam. Jak znajde to dam znac.

Pozdro

luki29 01-07-13 23:01

Cytat:

Napisał saveferris (Post 384965)
Ty wiesz ale inni ci co sciagaj nie wiedza... ja na przyklad sciagalem to juz ktorys raz bo myslalem ze moze tu akurat bedzie wszystko, a nie tak jak na innych stronach.

Bez urazy, na prawde doceniam to ze wrzucasz duzo ciekawych materialow, rozumiem ze moga byc one niekompletne ale wypadaloby o tym informowac.

Spoko, tez jej szukam. Jak znajde to dam znac.

Pozdro

wszystkie inne serie są kompletne

w razie gdyby link padł dajcie znać, wrzuce nowe linki, czy to w temacie czy na priva

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:02.