stare 19-02-20, 16:27   #1 (permalink)
bum

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Stojący worek bokserski

Witam serdecznie,
Mam pytanie odnośnie worka bokserskiego - mianowicie nie mam możliwości powieszenia go (wynajmowane mieszkanie). Dobrym rozwiązaniem wydaje mi się worek stojący, tylko nie nadmuchiwany za 100pln, a coś porządniejszego. Myślałem o czymś takim
Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

Docelowo worek ma służyć do wyżycia się. Na codzień nie ćwiczę, poprawienie siły, wytrzymałości i jakieś inne pozytywne efekty byłyby spoko, żeby czuć, że w jakiś sposób progresuje. Myślicie, że taki worek spełniałby swoje zadanie? To ponad tysiak więc wolę zapytać zanim zamówię. Domyślam się też, że wiszący jest lepszy, ale pytam właśnie o zamiennik

Dziękuje i Pozdrawiam

hellodeath jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-02-20, 16:41   #2 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał hellodeath Zobacz post
Witam serdecznie,
Mam pytanie odnośnie worka bokserskiego - mianowicie nie mam możliwości powieszenia go (wynajmowane mieszkanie). Dobrym rozwiązaniem wydaje mi się worek stojący, tylko nie nadmuchiwany za 100pln, a coś porządniejszego. Myślałem o czymś takim
Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

Docelowo worek ma służyć do wyżycia się. Na codzień nie ćwiczę, poprawienie siły, wytrzymałości i jakieś inne pozytywne efekty byłyby spoko, żeby czuć, że w jakiś sposób progresuje. Myślicie, że taki worek spełniałby swoje zadanie? To ponad tysiak więc wolę zapytać zanim zamówię. Domyślam się też, że wiszący jest lepszy, ale pytam właśnie o zamiennik

Dziękuje i Pozdrawiam
stojący worek bokserski XD mam od razu skojarzenia z jednym takim pl zawodnikiem ...jak go dobrze pociśniesz na tłiterku to sam se u ciebie zjawi ..a że już jest dawno past..a i w primie nie był wirtuozem to stojący worek bokserki jak raz będzie pasować do jego obecnych możliwości.

Cytat:
Napisał hellodeath Zobacz post
Na codzień nie ćwiczę

A nie masz możliwości u siebie w mieście się zapisać na jakieś lekcje / ćwiczenia? za 1kk to się można trochę nauczyć i wyzyc przy okazji...a na worku jak wcześniej nie trenowales to se krzwde prędzej zrobisz.
puciu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-02-20, 16:49   #3 (permalink)
bum

Domyślnie

Cytat:
Napisał puciu Zobacz post
stojący worek bokserski XD mam od razu skojarzenia z jednym takim pl zawodnikiem ...jak go dobrze pociśniesz na tłiterku to sam se u ciebie zjawi ..a że już jest dawno past..a i w primie nie był wirtuozem to stojący worek bokserki jak raz będzie pasować do jego obecnych możliwości.

A nie masz możliwości u siebie w mieście się zapisać na jakieś lekcje / ćwiczenia? za 1kk to się można trochę nauczyć i wyzyc przy okazji...a na worku jak wcześniej nie trenowales to se krzwde prędzej zrobisz.
No właśnie chodzi o to, żeby mieć go na miejscu. Wyżyć mogę się chociażby biegając, tylko wtedy musiałbym się zebrać, zmotywować itd co w moim przypadku jest nie za bardzo możliwe, a przynajmniej w momentach kiedy właśnie tego najbardziej potrzebuję. Worek wydaje się rozwiązaniem idealnym... tylko właśnie brak możliwości powieszenia go.
hellodeath jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania