stare 16-11-08, 05:45   #1 (permalink)
contender

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie kochane modemy

Tak się składa że troszkę, zresztą nie ważne, napiszę to co leży mi na sercu. Ramzes kolego kochany autorem tematu Gołota Gołota Gołota jestem JAAAAAAAAAAAAAAA endriu więc nie wciskaj mi jakiegoś makaronu na PW że to jakieś porządkowanie forum Z całym szacunkiem dla Radkaa ale to ja założyłem ten temat który jest dla mnie ikoną istnienia na tym forum z którego byłem dumny a sam tytuł był bardzo przemyślany i pochodził z tekstu utworu Kazika Nie wiem jak ustosunkowujesz się do mojego tekstu ale ja teraz będę nagminnie i systematycznie nalegał na zmianę autora tematu o GOŁOCIE wszelkimi sposobami. Na początek poproszę Ciebie o zwykłą formalność czyli zmianę autora tematu, sadzę że to tylko formalność a nie to co mi pisałeś na PW ze jest to technicznie nie możliwe Jestem na tym forum już długo, może nie wnoszę zbyt wiele bo po prostu jestem tylko kibicem tego sportu Tutaj każdy chce być lepszym szpecem od drugiego Ja staram się nie wychylać, nie zakładam zbędnych tematów nawet przestałem robić błędy ort. Tak więc proszę o to co wyżej napisałem bo nie chcę dalszej dyskusji w ty m temacie

ps. Sykes sory za mój tekst dotyczący zamknięcia tematów o Gołocie, gdybym wiedział że to Ty to bym tego nie napisał Jesteś jednym z najbardziej zrównoważonych gości na tym forum

Jeszcze jedno do modemów (Felixus) (przepraszam jak się pomyliłem) Bo nie wiem kto wtedy mieszał, w jednym z tematów ktoś rozpęntał dyskusję o to że robię fatalne błędy ort. ( miał racje) jednak cała ta dyskusja była nie w temacie wytłumaczyłem krótko że nie potrafię poprawnie pisać i żeby skasować te posty które dotyczyły tego i nie są w temacie, jednak skasowane zostały tylko moje prośby a reszta praktycznie ,,śmieci ,, pozostała

No i tyle w tym temacie

endriu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-11-08, 09:27   #2 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie Re: kochane modemy

Endriu, ja gdy wywalam posty, to zwykle najpierw piszę ostrzeżenie, żeby nie robić offtopów, a jak już wywalam to hurtowo, wszystkie posty, które nie są na temat albo gdy jeden user wrzuca drugiemu, więc jesli bym powywalał to poza Twoimi tez pewnie by poleciała reszta. Jeśli mi napiszesz tu lub na privie o jaki wątek chodzi to go przejrzę i zrobię porządek.
Felixous jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-11-08, 13:20   #3 (permalink)
Super Moderator

Endriu ja usunalem te posty, mialem sie zabrac za reszte ale cos mi przerwalo, i jak wrocilem do kompa to zapomnialem :roll: Podaj linka do tamtego miejsca to sie tym zajmiemy.
Bokser jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-11-08, 15:55   #4 (permalink)
contender

Na wykasowaniu tych postów teraz mi nie zależy, nawet raczej chcę aby pozostały, właśnie przestałem robić błędy i tamta dyskusja wyszła mi dobre choć pisana nie w temacie Udało mi się zainstalować inną przeglądarkę która wyłapuje błędy i faktycznie moje pisanie to była masakra
endriu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 16-11-08, 17:13   #5 (permalink)
Super Moderator

Nominowany 19 razy w 6 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 2

endriu nie przejmuj sie bledami. Mnostwo osob na tym forum je robi. Czesto sam zreszta je poprawiam
Black Dragon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania