boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Szatnia (http://www.boxing.pl/forum/szatnia/)
-   -   PWR Polacy w rankingach, polskie P4P (http://www.boxing.pl/forum/szatnia/54498-pwr-polacy-w-rankingach-polskie-p4p.html)

mareno 16-12-18 18:10

PWR Polacy w rankingach, polskie P4P

Cześć

Chciałbym Was zaprosić do mojego nowego serwisu, który ruszył jakiś tydzień temu. Znajdziecie tam dwa zestawienia, Polacy w rankingach oraz Polskie P4P. Pierwsze skupia polskich piesciarzy/piesciarki którzy ujęcie są przynajmniej w dwóch rankingach (Boxrec plus WBC, WBA, IBF, WBO oraz EBU). Polskie P4P na podstawie tych miejsc oraz posiadanych pasów mistrzowskich wylicza ranking. Całość liczona jest arytmetycznie, nie mowy tam o moich subiektywnych odczuciach.

Zapraszam na stronę i liczę na Wasze opinie.

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

3majcie się.

mareno 08-01-19 17:22

Kilka dni temu na stronie pojawiły się pierwsze aktualizacje obu zestawień. Zapraszam do lektury [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

mareno 23-01-19 08:41

W serwisie kolejne zmiany. Dla każdego zawodnika z zestawienia "Polacy w rankingach" utworzone zostaną podstrony, na których zamieszczone będą wykresy z zajmowanymi miejscami rankingowymi od czasu pierwszego zestawienia PWR. Zapraszam do odwiedzin. [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

mareno 09-02-19 14:35

Zapraszam do zapoznania się z lutową aktualizacją zestawień. W obu z nich zaszło kilka istotnych zmian. Najważniejsze dotyczą Aleksandry Sidorenko oraz Izu Ugonoha. Zapraszam do lektury [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] Dodatkowo załączam wykres prezentujący miejsca rankingowe, które w ostatnich trzech miesiącach zajmował Adam Kownacki.

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

mareno 04-03-19 18:58

Podczas oglądania walk zapewne wielokrotnie je punktowałeś. Pomyślałem, że mogę ułatwić Tobie życie, dlatego stworzyłem prosty formularz do punktowania walk, który można pobrać ze strony. Zapraszam do testowania :) [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

mareno 10-03-19 18:45

Na stronie pojawiła się marcowa aktualizacja obu zestawień, "Polaków w rankingach" oraz "Polskim P4P". W obu przypadkach zaszło kilka istotnych zmian. Zapraszam do lektury. [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

mareno 11-04-19 21:15

Na stronie zamieściłem kwietniową aktualizację obu zestawień. W "Polskim P4P" kilka zmian, m.in. wypadnięcie Izu Ugonoha oraz pojawienie się w nim Marka Matyji. Zapraszam do lektury [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

mareno 15-05-19 11:30

Zapraszam do zapoznania się z majową aktualizacją obu zestawień. Nastąpiło w nich kilka istotnych zmian, głównie za sprawą Mariusza Wacha oraz Macieja Sulęckiego. [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

mareno 17-06-19 21:59

Zapraszam na stronę, gdzie pojawiła się nie tylko aktualizacja "Polskiego P4P", ale także zamieściłem szczegółowe podsumowanie statystyk ciosów z walki Głowackiego z Briedisem.

Ranking [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Statystyki [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

mareno 19-08-19 13:47

Szykują się zmiany w wyliczaniu polskiego rankingu pound for pound. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:47.