boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Szatnia (http://www.boxing.pl/forum/szatnia/)
-   -   Samochod do 12tys zl, jaki najlepiej? (http://www.boxing.pl/forum/szatnia/5199-samochod-do-12tys-zl-jaki-najlepiej.html)

imported_Sebol 24-01-07 20:48

Samochod do 12tys zl, jaki najlepiej?

Chce kupic sobie samochod do 12tys zl. Myslalem nad bmw 318is albo 320. Czy ktos z was ma takie bmw?? Moze jakies inne propozycje macie. pozdrawiam

Bokser 24-01-07 20:58

Nie kupuj zlomu ;) Pamietaj ze samochod trzeba jeszcze potem utrzymac, a istnieje dosc wysokie prawdopodobienstwo ze takie bmw bylo sprowadzone z niemiec, a tam samochody nie stoja tylko jezdza. Poza tym taki silnik troche spali. Sam mialem podobna kwote na wydanie pod koniec roku (do 10 tys.), wkoncu stalem sie szczesliwym posiadaczem mitsubishi lancera z grudnia 98 r. :)

imported_Sebol 24-01-07 21:05

hmmm %miesiecy temu moj ojciec kupil sobie sprowadzona z Niemiec 316 94rok i chodzi idealnie. Zadnych problemow z nia nie mial. Spala jemu mniej wiecej 7-8 litrow na 100km. Moj znajomy ma 320 i spala jemu mniej wiecej 9-10 z tego co mi mowil. heh Lancer ladny, masz fotke?

Bokser 24-01-07 21:15

Lancerek pali mi na trasie 5,5-6 na 100 km, a po miescie gdzies tak 8. Jak sie nie pracuje to i tak ciezko zalewac wiec przemysl :) Jaki przebieg tych bawarek? Moj ma udokumentowany 140 tys., autko od poczatku w polsce i serwisowany wiec pewne. Mam jedynie foto alufelgi, zaloze z letnimi oponami, moze jutro zrobie calego autka to pokaze.

The Executioner 24-01-07 21:26

Sebol dorzuc troche kaski i kup sobie coś takiego ;)
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Brykol 24-01-07 21:29

Cytat:

Napisał Mikuś
Sebol dorzuc troche kaski i kup sobie coś takiego ;)

Koledzy z forum się dłożą. Zrobimy ściepe. Cos w stylu akcji pajacyk. Grosz do gorosza i będzie kokosza. Mysle, że tak mniej więcej za kilkadziesiąt lat, uda nam się sprowadzic bite z niemiec. :) No chyba, że ci się śpieszy...

The Executioner 24-01-07 22:18

A jak najbardziej ;) Tylko obawiam sie, że zamiast grosza musimy zrobic zrzutke po 10 zł :D :D :D Bo to jest jedyny sposób aby dożyc tego momentu ;)

The Executioner 24-01-07 22:40

A tak na poważnie to ja proponuje jakegoś japończyka ;) Np. coś takiego

Bokser 24-01-07 23:07

Sebol okresl swoje wymagania odnosnie samochodu, to cos napewno znajdziemy. Podaj jakie interesuje cie:
- spalanie
- silnik (pojemnosc, przebieg i na jaki rodzaj paliwa)
- typ nadwozia
- rocznik
- moze jakas preferowana marka (oprocz bmw ;) )

Carbon 25-01-07 02:23

Sam jakiś czas temu długo szukałem 10-letniej Hondy Civic (wyjątkowu udany samochód), ale wtedy musiałbym dać za nią ok 20 tyś zł. Do tego należy wziąść pod uwagę, że nie jest to już nowy samochód i w razie problemów koszty naprawy, ale również i zwykłej eksploatacji, będą zdecydowanie wyższe niż w przypadku samochodu europejskiego. Dlatego w końcu zdecydowałem się kupić WW Polo. I muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony. Za 11 tyś. sprowadził mi go znajomy z Niemiec. Prawdę mówiąc, w wyniku pewnej zaistnniałej sytuacji, kupił go dosyć okazyjnie. Rocznik '98, udokumentowane przejechane 80 tyś km, śliczny wiśniowy kolor, w środku jak nowy. Do tego elektryczne lusterka, kubełkowe siedzenia, regulowaną kierownicę oraz radio i alufelgi. Samochód jest całkime dynamiczny ze względu na swoją małą masę, do tego pali 5,5-6 na trasie. Niestety koszt podniósł się trochę ze względu na szereg opłat niezbędnych do zarejestrowania go w Polsce. Jeżdzę nim już prawie 2 lata i do tej pory oprócz obowiązkowej wymiany na samym początku paska rozrządu (kilkadziesiąt złotych) i oleju nie wymieniałem nic.
Mimo to Hondę Civic i tak kiedyś kupię ;)

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:09.