boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Szatnia (http://www.boxing.pl/forum/szatnia/)
-   -   Samochod do 12tys zl, jaki najlepiej? (http://www.boxing.pl/forum/szatnia/5199-samochod-do-12tys-zl-jaki-najlepiej.html)

mareno 26-01-07 09:00

Cytat:

Napisał stefan
a co myslkicie o czyms takim:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
?
za ta cene trudno znalezc cos ładniejszego ale ciekaw jestem jak np z czesciami itp bo rzadko mozna w Polsce takie auto spotkac

z tego co wiem z czesciami nie ma problemu. wiem tez ze silnik 1,6 ktory tam zamontowano to jedna z bardziej udanych konstrukcji Hondy. auto godne uwagi, ale pytanie czy dobre na polskie drogi?

imported_Sebol 26-01-07 09:03

hmm ladna ta chonda ale szkoda ze na 2osoby :/ .... Ja zastanawiam sie nad bmw 320 [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] i bmw 318is [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] co myslicie o nich?

mareno 26-01-07 09:11

Beja z allegro mi sie nie podoba - jakos nie przkonuja mnie spojlery itp, pozatym spory przebieg, a przy z reguly konkretnym pilowaniu silnika przez wlascicieli BMW to niedobrze wrozy.
za do beemka z gratki duzo lepsza. fajne auto i cena tez nienajgorsza. nie jest oszpecone, przebieg do przyjecia. ciekawe afto. no i silnik nie umyty, wyglada na normalnie uzytkowany. no ale musisz doliczyc oplaty.

ZET. 26-01-07 10:13

Ja mam aktualnie 3 japoñce benzynowe 97 rok. Mazda 626 przebieg 165 tys., Mazda MX3 przebieg 185 tys., Mitsubishi Lancer przebieg 240 tys. Mam je ponad 2 lata i jedyne moje wizyty na warsztacie to wymiana oleju, klocków itp. Kompletnie sie nie psuj±. Bêdê w tym roku zmienia³ i nie wchodzi nic innego w rachubê ni¿ samochody japoñskie. Mia³em juz ople, VW i nonstop sie psu³y. Z niemieckich aut jeszcze klase trzyma BMW. Reszta to naprawdê s³abizna.

Ramzes 26-01-07 10:27

Cytat:

Napisał ZET.
Ja mam aktualnie 3 japońce benzynowe 97 rok. Mazda 626 przebieg 165 tys., Mazda MX3 przebieg 185 tys., Mitsubishi Lancer przebieg 240 tys. Mam je ponad 2 lata i jedyne moje wizyty na warsztacie to wymiana oleju, klocków itp. Kompletnie sie nie psują. Będę w tym roku zmieniał i nie wchodzi nic innego w rachubę niż samochody japońskie. Miałem juz ople, VW i nonstop sie psuły. Z niemieckich aut jeszcze klase trzyma BMW. Reszta to naprawdę słabizna.

Jak chcesz japońca to polecam mitsubishi Space Star-jak dla mnie ładny, dość szybki, mało palący, pokowny znaczy uniwersalny samochodzik.

GOLDEN 26-01-07 14:14

A może Audi A4 ? [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Kosztuje ponad 14 tys., ale myślę że dałoby się wytargować na 12 tys.

Bokser 26-01-07 14:25

Cytat:

Napisał GOLDEN
A może Audi A4 ? [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Kosztuje ponad 14 tys., ale myślę że dałoby się wytargować na 12 tys.

Wlasnie dlatego kosztuje 14200 zl, bo wlasnie to 200 jest do uzgodnienia ;) Poza tym dochodza jeszcze oplaty.

ZET pokazesz fotki lancera? Ja jak mi sie zdarzy nie zapomniec to zrobie swojego i wrzuce na forum.

Sykes 26-01-07 17:02

14-letni CRX za prszeło 12 koła w dodatku bez opłat... żadna atrakcja. Poza tym widać, że poprzedni właściciel to fan tuningu, a takich należy się wystrzegać - najlepiej samemu robić to z głową.

BMW 320 - przebieg całkiem realny, myta komora silnikowa to już mniej fajne ;) można przypuszczać, że bita.

BMW 318is - przebieg podejrzany, po wnętrzu można wnioskować, iż jest większy. Poza tym wygląda poprawnie, no i silnik akurat w sam raz, nie za duży, nie za mały.

Audi A4 - akuratny samochodzik, najgorsze jednak w A4 jest przednie zawieszenie, jego remont kosztuje krocie. Poza tym do 1.6 można stosowac tańszą instalację gazową, no i ma łańcuch rozrządu, a nie pasek.

dr.ira 27-01-07 01:18

Ja osobiście mam Renault laguna z 96r. i nie moge narzekać

imported_Sebol 28-01-07 17:16

Jednak sie decyduje na bmw 318is, za tydzien do Niemiec jade <jupi> heh.. dzieki za odpowiedzi

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:12.