stare 25-12-17, 22:04   #1 (permalink)
champion

Nominowany 8 razy w 3 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Rocznicowo

Ostatnio spojrzałem na liczbę postów jakie popełniłem na forum i się złapałem za głowę. Oczywiście nie jest to liczba astronomiczna w porównaniu z wieloma z Was, ale jak dla mnie, który w sumie nie za często udziela się na forach w internecie jest to liczba zawrotna. No i postanowiłem, że mój milenijny, 2000 post na boxing poświęcę na takie małe podziękowanie Wam wszystkim. Zwłaszcza, że zbiega się to jednocześnie z równo 10 latami od kiedy jestem zarejestrowany czyli od 2007 roku. Brzmi to dla mnie jakoś dziwnie komicznie, że miałem 16 lat jak założyłem tu konto. W zasadzie wtedy chyba po raz pierwszy zetknąłem się z Internetem tak na stałe, a nie jakieś sporadyczne używanie przez modem. No i to dość niesamowite, że jest to jedno z pierwszych miejsc, którymi się w tym Internecie zainteresowałem

Dzięki za 10 lat fajnych dyskusji, tylu ciekawych tekstów. Przez te 10 lat miałem nawet króciuteńki (nie wiem czy trwało to choć z miesiąc) epizod bycia w redakcji, kilka napisanych newsów i współtwórstwo jednego wywiadu, dorobek w zasadzie pomijalny, ale bardzo miło to wspominam. Niestety zbiegło się to w czasie z takim momentem życia, że nie mogłem na tamtą chwilę więcej podziałać.

Dzięki za dyskusje o boksie i nie tylko. No i wielkie dzięki za pomoc i udział swego czasu części z was w badaniach jakie prowadziłem online, w tym do mojej pracy magisterskiej. Wyszło świetnie i boxing.pl ma w tym cegiełkę Nie wiem czy kolejne 10 lat będę na forum, ale myślę, że jakieś parę postów ponad te 2000 napiszę

Wesołych Świąt i super udanego roku 2018 dla wszystkich!

Bonsante jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 26-12-17, 00:01   #2 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 467 razy w 136 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 38
Domyślnie

Udzielaj się częściej, cenię sobie Twoje opinie. Ładny staż tutaj masz .
Krystian Sander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania