boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Szatnia (http://www.boxing.pl/forum/szatnia/)
-   -   ----------Tatuaz------------- (http://www.boxing.pl/forum/szatnia/4989-tatuaz.html)

imported_Sebol 18-05-06 14:13

----------Tatuaz-------------

Siema
Chce zrobic sobie tatuaz, myslalem o tribalu... Nie moglem znales zadnej ciekawej strony w necie... Moze znacie jakies ciekawe strony, albo ktos z was ma jakiegos fajnego tribala?? Pozdrawiam

mareno 18-05-06 14:26

Re: ----------Tatuaz-------------

Cytat:

Napisał Sebol
Siema
Chce zrobic sobie tatuaz, myslalem o tribalu... Nie moglem znales zadnej ciekawej strony w necie... Moze znacie jakies ciekawe strony, albo ktos z was ma jakiegos fajnego tribala?? Pozdrawiam

ja mam wybrany wzor tez mysle o tatoo - wybralem orla zrobionego w tribalu wlasnie. generalnie nie podobaja mi sie kolorowe tautaze, tylko wlasnie czarne i najlepiej tribale. jesli chodzi o strony jest jedna amerykanska z masa wzorow, ale jest tam taki knyf ze nie mozesz ich ani zapisac, ani wydrukowac - ale wybor ogromny. poszukam ja i jak znajde rzuce linka... oooo juz mam prosze: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] jak napisalem spooory wybor ale jest cwancysz z zapisywaniem i drukowaniem wzorow.

vipquard 18-05-06 18:23

wrzuciłem ci wzory które mam na kompie troche tego jest :)

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

mareno 18-05-06 18:35

Cytat:

Napisał vipquard
wrzuciłem ci wzory które mam na kompie troche tego jest :)

ja mimo ze juz mam wybrany wzor, ktory widac ponizej, nie omieszkalem skorzystac z takiej kolekcji.

mareno 18-05-06 20:15

dlatego Gwahlur trzeba wybrac dobrego tatuazyste. u nas w Bydzi jest kilka takich miejsc. ja osobiscie chce isc do goscia ktory dziara od ladnych paru lat i jest poprostu swietny w tym co robi. jezdzi po Europie z pokazami itd, a na punckie "czystosci" ma lekkiego pierdolca. co prawda ceni sie, ale w koncu ma to byc rzecz na cale zycie, wiec warto zainwestowac.

R@faluzo 18-05-06 21:57

Cytat:

Napisał Gwahlur
Ja bym z tatuazami uwazal bo latwo mozna zlapac HIV'a czy zoltaczke ktora okarze sie po 20 latach rozpieprzyla ci watrobe, tatuazy jest lepiej nie opalac. Co ciekawe w miejscach gdzie sie tatuujesz nie wiadomo dlaczego nastepuje lekkie zmniejszenie przekroju miesnia (?). Nie wierz tez do konca w sterylne igielki rekawiczki i te sprawy bo czsami najgorsze gowno przychodzi wraz z farbka.

Wszystko może szkodzić, człowiek niekiedy nawet nie wie co je :!: Ostatnio głośno np o tym płynie do soczewek co powoduje grzybice rogówki :!: Ja zrobiłem sobie tatuaż jakiś czas temu na ręce(tribal lekko cieniowany kolorami) i nie robiłem w zadnym studiu tylko u znajomego, chłopaka który dba o zachowanie higieny podczas robienia (rękawiczki itd) :!:
Jakoś do dzisiaj niczego nie złapałem i jestem zdrowy myśle ze takie podejscie ze robiąc sobie tatuaz mozna złapać Hiva itd. jest troche błędne :!: Jeżeli moge dać komuś rade przed zrobieniem to najlepiej pójść i zrobić sobie małą kropkę i wtedy czeka się z pare dni jaka będzie reakcja ciała bo np nie każdy może mieć tatuaże......

imported_Sebol 18-05-06 22:52

A macie jakies wzory z psami ( Bulterier , Pit Bull ) ????

Miuqel 19-05-06 07:53

Ja tam bym nie robił tatuażuw.Znudzi wam się po 6 7 latach i co zrobicie???

Operacje usuwania tatuazuw są bardzo drogie.A podobno jak ci ten tatuaz robią ta strasznie napier...........................

imported_Sebol 19-05-06 11:11

No wlasnie jak to jest?? Boli???? Czy jest jakies znieczulenie?? Ile to kosztuje tak mniej wiecej??

R@faluzo 19-05-06 11:13

Cytat:

Napisał Miuqel
Ja tam bym nie robił tatuażuw.Znudzi wam się po 6 7 latach i co zrobicie???

Operacje usuwania tatuazuw są bardzo drogie.A podobno jak ci ten tatuaz robią ta strasznie napier...........................

Niektore kozaki mowią ze nic a nic :D
Jednak ja wiem swoje jeżeli robi się duży tatuaż gdzie tusz będe ci wbijać pod skóre 3 igłami na raz to naprawde napierdala równo ( w tym przypadku najczęściej się tatuaż wypełnia) :!:
No chyba że są tacy co lubią nakuwanie :D to rozrywka w sam raz dla nich :D

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:23.