stare 19-05-06, 11:22   #11 (permalink)
champion

Nominowany 5 razy w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sebol
No wlasnie jak to jest?? Boli???? Czy jest jakies znieczulenie?? Ile to kosztuje tak mniej wiecej??
temat znam tylko z opowiadan. napewno boli, ale duzo zalezy od miejsca w ktorym robiony jest tatuaz. mysle ze znieczulenie nie jest potrzebne. owszem samo nakluwanie boli, ale bez przesady, nie do tego stopnia aby sie znieczulac. tak jak napial R@faluzo najgorzej boli podczas wypelniania.

mareno jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 19-05-06, 12:02   #12 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Mam długo tatuaż i zapewniam, że nie jest tak jak pisze Miuqel. Jeśli wybierzecie sobie fajny motyw, do którego bedziecie przekonani, na pewno wam sie nie znudzi. Nie będziecie po prostu patrzec na niego w kategoriach "modny- niemodny" , czy "nowy-stary". Fajne bedzie dla was to, że go macie.
Jeśli chodzi o to czy boli robienie tatuażu to zależy to od miejsca gdzie jest wykonywany. Różne cześci ciała sa różnie ukrwione i naturalnym jest, że dziara robiona na ramieniu mniej boli, niż ta robiona np.na penisie :wink: Bola także tatuaże wykonywane w miejscach blisko kości (np. obojczyk, kostki na dłoniach, itp.) Niemniej jednak robienie tatuażu nie jest tak bolesne, żeby facet musiał sie znieczulać. Moja dziewczyna zrobiła sobie tribal na łopatce i twierdzi, że bolało tylko troche.
Najgorsze są pierwsze tygodnie po zrobieniu tatuażu. Trzebo go ciągle samrować, żeby nie wysechł, bandarzować, itp. dlatego lepszym pomysłem jest zrobienie go w zimie, bo nie ma problemu np. z wyskokiem nad wodę.
Polecam także robienie tatuaży w dobrych salonach, bo mamy pewność, że zostanie on wykonany poprawnie, tzn. odpowiednio sterylnie, przy wykorzystaniu najlepszych jakościowo barwników, dobrze technicznie. Nie będziecie mieli sytuacji, ze barwnik został zbyt głęboko wbity pod skóre i zzieleniał po 3 latach. Niemniej , każdy tatuaż z czasem będzie tracił głebokość barwy i matowiał, ale zawsze wtedy można po tych 20 latach go sobie odnowić nanosząc na niego nawą warstwę barwnika.
A i jeszcze jedno: robienie tatuaży "uzależnia", po zrobieniu pierwszego ma się ochotę na kolejny, jednak gdy się odczeka to pózniej przechodzi. Przynajmniej ja tak miałem.
Ceny w sałonach są naprawdę zróżnicowane. W załeżności gdzie robimy (jaki salon), wiełkości tatuażu, skąplikowania, użytych kolarów (czarne są tańsze a do tego mnniej matowieją), oraz tego ile trzeba poświecić czasu, żeby go wykonać, ceny wachają sie od ok. 200zł w górę.
Pozdrawiam!!
Carbon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-05-06, 14:58   #13 (permalink)
prospect

Domyślnie

Dzieki za odpowiedzi :grin: Macie jakies fajne wzory, jak tak wklejcie.. pozdrawiam...
imported_Sebol jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-05-06, 15:49   #14 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Sebol
Dzieki za odpowiedzi :grin: Macie jakies fajne wzory, jak tak wklejcie.. pozdrawiam...
scuagniej to co wrzucil vipquard... jest tego tam naprawde sporo - mysle ze moglbys cos z tej kolekcji wybrac. ja znalazlem tam nawet moj wzor ktory juz wczesniej sobie upatrzylem (glowa orla ktora widac powyzej)... pozostaje mi zbierac kase i isc sie "kluc"...

stare 20-05-06, 18:07   #15 (permalink)
Rookie

Domyślnie

Teraz to może efektownie będzie wyglądać ale za 40 lat??????????

Wyobrażacie sobie staruszka z laseczką i tatuażem?? :wink:
Miuqel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-05-06, 18:17   #16 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Wyobraziłem sobie..., i co?
Na ogół chodzi się ubranym po ulicy, a w domu to zobaczy ten tatuaż najwyżej twoja kobieta. Wiek nie ma tutaj nic do rzeczy :roll:
Carbon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-05-06, 18:55   #17 (permalink)
prospect

Domyślnie

Zawsze bede mogl usonac
imported_Sebol jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-05-06, 19:12   #18 (permalink)
prospect

Domyślnie

Cytat:
Napisał Miuqel

Bez sensu gadanie :!:
Wyjedz sobie za granice zobacz ze tam starsi ludzie sobie normalnie robią tatuaze :!: Apozatym jakbym miał myslec co bedzie za 20, 30 lat bez sensu :D :!:
R@faluzo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 20-05-06, 20:56   #19 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Miuqel
za 20, 30 lat ludzie beda mieli inna mentalnosc jak teraz. teraz starsze pokolenie kojarzy tatuaze z kryminalistami, a ludzie mlodzi widza w tym normalna rzecz, tak wiec analogicznie, kiedy ci mlodzi ludzie sie ze starzeja, to tauaze nie beda nikogo dziwic, ani tym bardziej w jakikolwek sposob bulwersowac.

stare 20-05-06, 21:23   #20 (permalink)
champion

Domyślnie

mi sie bardzo podobaja tatuaze , sam nie mam jeszcze zadnego ale planuje sobie zrobic.....szczegolnie podobaja mi sie u dziewczyn :D:D:D , dla nie ktorych tatuaze sa bulwersujace....dla mnie to glupota....tatoo sa swietne tak samo jak kolczyki....ludzie tez krzywa patrza na kolczyki nie wiem dla czego...
Iniemamocny jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania