stare 12-03-09, 20:16   #331 (permalink)
prospect

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie Re: ----Techno,hip-hop----

Postanowilem zrobic remix "Rob co chcesz" Paktofoniki, no wiec sie Wam pochwale :-({|= heh podklad w stylu psychodelic, bo jezeli chodzi o rap, to jak juz to raczej tego wole posluchac. Mialem tylko wokal Magika, wiec generalnie zrobilem pierwsza zwrotke Napiszcie mi co o tym myślicie LINK -
Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

,

Musze jeszcze nad masteringiem popracowac, bo np. na sluchawkach dziwnie u mnie brzmi...a na normlanych glosnikach spoko. No ale coz... posluchajcie i wypowiedzcie sie :smile: a no i nie korzystalem z zadnych gotowych lopow. Perkusje, podklad basowy i reszte sam ukladalem.

Method 99 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-03-09, 17:00   #332 (permalink)
champion

ktory slyszal kolejna z "nowych" plyt the prodigy a jest fanem ich brzmienia??
niestety kolejny raz po powrocie zawiedli w sensie mowienia o powrocie do korzeni.
Ogolnie zeby nie bylo nieporozumien. Ich nowe brzmienie jest zrobione po mistrzowsku ale. Tylko mialobyc stare prodigy a wyszlo praktycznie to samo co przy plycie Always Outnumbered Never Outgunned. Mozna wyroznic takie utwory jak Omen ktory zapowiadal sie jako teledysk promujacy naprawde ostro ale zaraz teledysk Invaders Must Die gasil nadzieje.
Ciekawy utwor Thunder z tym ze takich utworow teraz powstaje na swiecie chociaz 1 kazdego dnia ale dobrze zrobiony.
Colours- brzmi identycznie jak ktorys tam utwor z poprzedniej plyty.nie porywa a do tego ten utwor pokazuje ze chlopakom chyba pomyslow brak!!!
Take Me to the Hospital. Na widok tytulu zalamalem rece ale... najbardziej bliski korzeniami zespol.poczatek mnie wprawil w dobry nastroj i dalej tez niezle Wokal nawet!!!!
Warriors dance- ten dzwiek i melodia nadchodzaca z daleka super!!!! z tym ze utwor dobry ale uwierzcie mi ze to nie ich pomysl co do brzmienia itp jest taka ekipa ( nie pamietam teraz) ktora zrobila taki utwor. odjac wokal zabrany tez komus innemu i ten poczatek i reszta identyczna!!! tamci lepiej zrobili ten utwor.
Run Wich the Wolves- tu korzenie punkowe z tym ze dla mnie prodigy jako punk nie istnieje. To tak jak Bestie Boys zrobili jedna plyte punkowa i co? wyszla kicha!!! lepiej robic to do czego najlepiej sie nadaje
Omen reprise. nie ma o czym pisac po za tym ze fajne. mozna sobie polaczyc z utworem Omen i przedluzyc go chlopaki napewno na koncertach beda tym dlugo przedluzac ostre wejscie w utwor Omen
World's on fire-dobre!!! chlopaki mogliby nagrac cos z zespolem Asian Dub Foundation. Odrazu sobie ich skojarzylem.ich pomysly pasowalyby do takiego stylu.
Piranha-to samo co powyzej.
Stund up- tego mi sie nawet nie chce komentowac z tym ze w tym utworze czasami wali mi brzmieniem z takiego taniego dla amatorow programu do robienia muzyki. Re-birth sie nazywa.
ogolnie dla mnie to chlopaki nie maja pomyslow to raz a dwa to ich robienie muzyki nie bawi. proponuje nie kupowac plyty czasem bo chlopaki znowu cos takiego nagraja a po co nam to? niech odejda. kiedys za wysoko poprzeczke postawili zebym teraz zachwycal sie przecietna plyta. ale oczywiscie wykonczenie tego wszystkiego jest na najwyzszym poziomie.
brak pomyslow to glowna wada!!!! chlopaki sie mecza!!!

-- Sun Mar 22, 2009 17:03:21 --

Cytat:
Napisał Taszun
ktory slyszal kolejna z "nowych" plyt the prodigy a jest fanem ich brzmienia??
niestety kolejny raz po powrocie zawiedli w sensie mowienia o powrocie do korzeni.
Ogolnie zeby nie bylo nieporozumien. Ich nowe brzmienie jest zrobione po mistrzowsku ale. Tylko mialobyc stare prodigy a wyszlo praktycznie to samo co przy plycie Always Outnumbered Never Outgunned. Mozna wyroznic takie utwory jak Omen ktory zapowiadal sie jako teledysk promujacy naprawde ostro ale zaraz teledysk Invaders Must Die gasil nadzieje.
Ciekawy utwor Thunder z tym ze takich utworow teraz powstaje na swiecie chociaz 1 kazdego dnia ale dobrze zrobiony.
Colours- brzmi identycznie jak ktorys tam utwor z poprzedniej plyty.nie porywa a do tego ten utwor pokazuje ze chlopakom chyba pomyslow brak!!!
Take Me to the Hospital. Na widok tytulu zalamalem rece ale... najbardziej bliski korzeniami zespol.poczatek mnie wprawil w dobry nastroj i dalej tez niezle Wokal nawet!!!!
Warriors dance- ten dzwiek i melodia nadchodzaca z daleka super!!!! z tym ze utwor dobry ale uwierzcie mi ze to nie ich pomysl co do brzmienia itp jest taka ekipa ( nie pamietam teraz) ktora zrobila taki utwor. odjac wokal zabrany tez komus innemu i ten poczatek i reszta identyczna!!! tamci lepiej zrobili ten utwor.
Run Wich the Wolves- tu korzenie punkowe z tym ze dla mnie prodigy jako punk nie istnieje. To tak jak Bestie Boys zrobili jedna plyte punkowa i co? wyszla kicha!!! lepiej robic to do czego najlepiej sie nadaje
Omen reprise. nie ma o czym pisac po za tym ze fajne. mozna sobie polaczyc z utworem Omen i przedluzyc go chlopaki napewno na koncertach beda tym dlugo przedluzac ostre wejscie w utwor Omen
World's on fire-dobre!!! chlopaki mogliby nagrac cos z zespolem Asian Dub Foundation. Odrazu sobie ich skojarzylem.ich pomysly pasowalyby do takiego stylu.
Piranha-to samo co powyzej.
Stund up- tego mi sie nawet nie chce komentowac z tym ze w tym utworze czasami wali mi brzmieniem z takiego taniego dla amatorow programu do robienia muzyki. Re-birth sie nazywa.
ogolnie dla mnie to chlopaki nie maja pomyslow to raz a dwa to ich robienie muzyki juz ich nie bawi. proponuje nie kupowac plyty czasem bo chlopaki znowu cos takiego nagraja a po co nam to? niech odejda. kiedys za wysoko poprzeczke postawili zebym teraz zachwycal sie przecietna plyta. ale oczywiscie wykonczenie tego wszystkiego jest na najwyzszym poziomie.
brak pomyslow to glowna wada!!!! chlopaki sie mecza!!!
Taszun jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-03-09, 18:53   #333 (permalink)
Super Moderator

Ja bardzo lubię Prodigy, zwłaszcza ich dawne nagrania. Takich albumów jak "Music for the jilted generation" czy "Fat of the land" już raczej niestety nie powtórzą, ale miałem nadzieję że "Invaders.." będzie lepsze od ostateniego albumu. Nowy album przesłuchałem i mimo wszystko trochę mnie rozczarował a najlepsze kawałki dla mnie to "Thunder" (zdecydowanie najlepszy) "Warriors Dance" i "Take me to the hospital".
Felixous jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-03-09, 20:19   #334 (permalink)
prospect

Jak uslyszalem pierwszy oficjalny kawalek (tytulowy) to sie zalamalem szczezre mowiac 8) no coz to nie jest to stare Porgidy ale tez nie poszli w komercje tak jak myslalem daja rade chlopaki cala plyta i chwala im za to 8) w dzisiejszych czasach gdzie minimal opanowal scene elektroniczna to jest naprawde godny album :klask: fajne drambejsowe brzmienie i ogolnie polamane bity 0X
Method 99 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 22-03-09, 20:33   #335 (permalink)
champion

Nominowany 74 razy w 14 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 5

Mi Prodigy kojarzy sie z jednym- 'Out of space'- uwielbiam ten kawalek
Tomasz Siwko jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 13-05-09, 20:00   #336 (permalink)
contender

Kto się wybiera na Global Gathering do Poznania, największa technniawa w polsce już 6tego czerwca

).htm
endriu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 01-05-10, 20:42   #337 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Skąd: Dla nich hołd, dla tych noszących blizny, dla nich.. w imie dobra Ojczyzny.
Nominowany 120 razy w 42 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 11
Domyślnie

Chłopaki obadajcie tą perełke:

Można odsłuchać bez ściągania. Dla mnie cudo.
Wiechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 02-05-11, 20:32   #338 (permalink)
champion

Nominowany 1 raz w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Nie nie, jak dla mnie to cała płytka Hansa wymiata ale ten utworek jest genialny.
szmagel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-05-12, 09:06   #339 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 287 razy w 87 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 17
Domyślnie

the best obok tego

Paweł Rozmytański jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 05-06-12, 16:09   #340 (permalink)
champion

Nominowany 4 razy w 2 Tematach
Domyślnie

a tak na serio

z trailera Safe House 2012

z programu 24/7 Pacquiao Bradley, odc 3.

z programu 24/7, Mayweather Cotto, odc 4.

luki29 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania