stare 14-03-07, 07:07   #291 (permalink)
champion

Nominowany 5 razy w 1 Temacie
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał triple h
Cytat:
Napisał mareno
jesli moge sie wtracic to polecam pierwsza plyte 2Paca - 2pacalyse now. nieco surowe brzmienie, ale naprawde kawalek dobrego hip hopu.
Moreno widze ze znasz sie na tym
swego czasu mialem konkretna zajawike na hip-hop, teraz slucham, ale juz nie z takim zafascynowaniem jak kiedys. wogole mialem taki okres, ze mialem wszystkie plyty 2Paca, znalem jego biografie (w senseie urodziny i inne pierdoly), z kumplami uczylismy sie jego tesktow na pamiec, ogladalismy filmy z jego udzialem itd. bardzo lubie tez stary Cypress Hill, NWA, Naughty by Nature, Busta Rhymes'a, Method Man'a itp. teraz lubie posluchac dobrego hh oraz muzyki clubowej z nastawineim na dobry house - kiedys kupe lat temu tylko hip-hop, rowniez polski. mielsimy z kumplami nawet swoj zespol hiphopowy - jak sobie to przypomne to mam niezla zwale... stare dobre czasy.

mareno jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-03-07, 07:25   #292 (permalink)
journeyman

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Ja kocham California Love 2Pac feat.Dr.Dre
triple h jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-03-07, 07:30   #293 (permalink)
champion

Domyślnie

Dla mnie polski HH to juz wogóle porażka. Oczywiście lubie niektóre kawałki choć to bardziej dla brechty niż dlatego że faktycznie mi sie podobają. I tak np ci wykonawcyktórych lubie: O.S.T.R.
Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

, Stasio

, Północ Centrum Południe

, TeDe

no i może Pokahontaz

. Guralesko nie lubie- ze tak powiem troche na niskim poziomie stoją ich teksty, nudzi mnie ogólnie a Killaz Group to pochodna. Ale jak troche ich posłuchałem to juz wogóle- pomyślałem o młodszym bracie mojego kolegi którego idole to Hemp Gru i wiem że i ci tez mu sie pewnie spodobaja albo juz podobają-to jest robione pod takich gnojków. Dupy auta na teledysku(pozyczone ) i odstawiają szopke. TeDe to przynajmniej juz sie dorobił i ma swoje BMW. Ogólnie min dlatego polski HH mi śmierdzi-szpanuja rzeczami których nie maja lub nie umieja tak naprawde zdobyć. Jak hh to murzyński. Taki 50cent to ponoć te laski z teledysków potem zaprasza do siebie i obraca. W polskich warunkach raczej tak nie ma więc po cholere niektórzy tak nawijaja o tych dupach-heh w polskich warunkach to koleś mógł by sie nazwać 50grosz :D .
A to mi sie jeszcze bardzo podoba Molotov

i control machete

Ramzes jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 14-03-07, 07:46   #294 (permalink)
champion

Domyślnie

z polskiej sceny lubie O.S.T.R. Tede, Peje, kurde taki zespol z Wrocka nie pamietam nazwy, MorWA, Pokahontaz, niektore kawaki Molesty, Kaliber 44, stare kawalki Wzgorze Ya Pa 3, no i to tyle co obecnie przychodzi mi do glowy...

stare 14-03-07, 07:56   #295 (permalink)
champion

Domyślnie

Ja Rycha niecierpie. Po prostu teksty i flow Peji mnie naprawde wnerwiają. Molesty też nie lubie-później to sie rozpadło na Vienio i Pele, Hemp gru, Włodi - i tak samo buła. A co zapomniałem powiedziec- Liroya lubie 8) tzn tez nei wszystko ale np L2k

stare 14-03-07, 07:57   #296 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Cytat:
Napisał Ramzes
Dla mnie polski HH to juz wogóle porażka. Oczywiście lubie niektóre kawałki choć to bardziej dla brechty niż dlatego że faktycznie mi sie podobają.
Zgadzam sie z Ramzesem.Posłuchajcie wogóle o jakich pier**łach oni rapują:/

stare 14-03-07, 08:04   #297 (permalink)
champion

Domyślnie

a ja tam lubie teskty Peji - wg mnie pisze jedne z lepszych w Polsce, a chyba najciekwasze pisze OSTR - uwazam tak po kawalku "Kochana Polsko". za Molesta nie przepadam, ale lubie ich kilka kawalkow. Liroya tez lubie czasem posluchac mimo nagonki, ktora niektorzy na niego prowadza. prawda jest taka, ze to on byl prekursorem rapu w Polsce i to dzieki niemu obecnie hip-hop jest tak popularny. byl kiedys fajny zespol z Olszyna nazywal sie Wierni - bylem na kilku ich koncertach i robili naprawde swietna muze - szkoda ze nieudalo im sie bardziej wylansowac, bo potrafili naaprawde robic dobry hip-hop.

stare 14-03-07, 08:08   #298 (permalink)
champion

Domyślnie

Prekursorem to był tak naprawde... Kazik 8) Peja mnie wkurza swoim blokersowskim podejściem do wielu spraw. No nie lubie go-to jak czasem mówi o niektórych ludziach woła o pomste do nieba. A słyszeliście może Świntucha? :twisted:

stare 14-03-07, 08:11   #299 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Jak ktos zna dobrze angileski to niech sobie posłucha Keep Ya Head Up, Changes albo Ballad Of Dead Soulja 2Paca i niech to sobie porówna z jakimś polskim g**nem

stare 14-03-07, 15:01   #300 (permalink)
ufo
challenger

Domyślnie

Świntuch :D inaczej Tymon w sumie ta jego płyta nagrana jako Świntuch to typowe nabijanie się z niektórych ludzi ale w sumie jako Tymon piękne kawałki potrafił skręcić moje ulubione Głęboko w żyłach serdecznie polecam Peja to na początku fajnie ale teraz to się tak przymusze do tych bloków bo tam jest hajs i małolaty co kupią jego płyty takie mam odczucie
Apropo pierdół to polecam posłuchać Eldo no i wogóle Gramatika bardzo inteligentny rap no i Łona szczeciński raper na dniach wychodzi jego nowa płyta bardzo fajnie się tego słucha dużo humoru poprzez satyre i groteske naprawde bardzo miłe no o O.S.T.R.ym już nie będe wspominał jak zwykle w dniu premiery zakupiona jego płyta i bardzo mi się podoba
Nie bede ukrywał że jest on moim ulubieńcem i ten jego free
ufo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania