boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Szatnia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 29-11-07, 12:10   #1021 (permalink)
contender

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

No ja też tak miałem w ostatnich pojedynkach. Nawet teraz, Radziński z rookies też u jednego zremisował Uśmiech kwaśny A gdzieś czytałem na jednej z help stron o takiej linijce, że coś tam było o komentatorze ("if round - coś tam" niby). Muszę tego poszukać.
Widzę, że Dupa Blada wygrał i chyba niedługo się spotkamy :D Z rankingu wynika, że raczej Radziński nie będzie walczył z wyżej notowanym zawodnikiem. Najprawdopodobniej spotka się z Dupą Bladą zatem

Eradicator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-11-07, 12:19   #1022 (permalink)
ufo
challenger

Domyślnie

No ja też licze na walke z Radzińskim :D
ufo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-11-07, 18:10   #1023 (permalink)
prospect

Domyślnie

same złe wieści od rana. Przegrałem dwie ważne walki w Contenders i zlikwidowano ducking page :cry:
Ryszard K jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-11-07, 18:25   #1024 (permalink)
contender

Domyślnie

W prywatnym Polish Boxing chyba też tego nie ma... . W sumie brak Ducking Page w publicznych regionach to chyba mała strata ?. To chyba spowodowane po części przez Kachalke, przynajmniej tak z forum zrozumiałem.
P.S. Czy Maniac Gym3 w rookies to gym Maniaca ?

stare 29-11-07, 21:31   #1025 (permalink)
prospect

Domyślnie

tak
maniac jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 29-11-07, 22:43   #1026 (permalink)
journeyman

Domyślnie

no normalnie zaloba z tym ducking page.w Contenders bardzo sie przydawalo aby latwo nie zostac zgniecionym przez swoje lamerstwo w tej grze.lol hehe

wykonczy to Specialty Regions i Private Regions, turnieje i tak dalej.zreszta juz o tym napisalem na forum i Morton cos tam niby bedzie robil

jak ja sie ciesze ze mam ten WT bo bez ducking page bedzie cholernie ciezko cos wygrac.normalnie teraz to sie okaze kto jest dobry a kto nie i procenty wygranych w niektorych gymach wyraznie spadna

ale najgorsze jest to ze jeden gosciu z CCCP klanu umie robic skanujace programy i go zrobi (juz o tym wspomnial na WeBL forum) i caly CCCP z Kachalka na czele bedzie dalej mial ducking page.to dopiero beda jaja i ciekawe co powiedza jak Kachalka bedzie bral latwe walki bez ducking page ? cos mi sie wydaje ze ducking page powroci do Contenders niedlugo hehe

Rychu masz kontakt z kims z CCCP ? mozna by sie zaprzyjaznic z nimi hehe, moze i program uda sie zakosic ale pewnie bedzie dobrze chroniony hie hie hie.jestem pewny ze oni ten program beda mieli za niedlugo bo widzialem prace goscia na Europejskim Forum z innym programem skanujacym czyli dla niego to pewnie pestka takie cos napisac...lol

co za swiat i jaki niesprawiedliwy.lol

a tu ciekawa walke dzisiaj mialem z gosciem 6'10 w...S-Middle :!: mial zapewne 1 str...szedlem 6H/12/2 (allout)

Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

.BlackWolf. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-11-07, 11:26   #1027 (permalink)
contender

Domyślnie

Niech to diabli! Passa mojego gymu została przerwana (36 wygranych pod rząd ?) i to w dodatku przez zawodnika z Triple H :evil: . Liczyłem, że zrewanżuję się za tę serię porażek w H2H. Miałeś fuksa, ostatnia sekunda pojedynku i nokaut... . Co za frajerska porażka. W sumie nie przejrzałem całego planu, gdybym to zrobił to pewnie bym wyeliminował głupie błędy z końcowej fazy walki. Z(ą)bek chce rewanżu :twisted: póki Korbol nie ma jeszcze pełnego statusu.

stare 30-11-07, 12:49   #1028 (permalink)
prospect

Domyślnie

fajnie Ci poszło, też lubię takich slapperów.
Niestety nie znam nikogo z CCCP. Generalnie bardzo lubiłem ducking page całkowicie też zgadzam się z tym, że to jeszcze bardzie osłabi regiony inne niż geograficzne Contenders.

Co do prywatnych regionów, BK itp, to kilka razy i ja i Vryk, i jeszcze inni apelowaliśmy też do wrócenia do starego przepisu, by zwycięzca walki o tytuł zwiększał swój rating TYLKO wtedy kiedy przeciwnik ma taki sam rating lub wyższy. Wtedy nie robi się luka pomiędzy mistrzem i resztą.
Jak grochem o ścianę.

co ciekawe, na help pages jak wół dalej stoi napisane, że: The winner of a title fight only gains rating when defeating an opponent of equal or higher rating.
Ryszard K jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-11-07, 15:10   #1029 (permalink)
ufo
challenger

Domyślnie

A ja zarejerstrowałem się kilka dni temu na tym europejskim forum wysłałem maila a dalej nie mam aktywacji konta;/ bzdura ;/

A co do dzisiejszych walk 2 walki 2 wygrane nie jest źle nie moge nie być zadowolony
ufo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 30-11-07, 15:57   #1030 (permalink)
journeyman

Domyślnie

z tego co ja widze to przy waszych kontach jest "Activated" - czyli wystarczy tylko tam zagladnac i sie zalogowac chyba .a jak dalej nie dziala to wyslac maila jeszcze raz i tyle.tylko on aktywuje konta, czasem nie jest dostepny jak kazdy...
.BlackWolf. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania