boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Szatnia (http://www.boxing.pl/forum/szatnia/)
-   -   Najlepsze cytaty uzytkownikow boxing.pl (http://www.boxing.pl/forum/szatnia/19399-najlepsze-cytaty-uzytkownikow-boxing-pl.html)

Rockefeller 08-01-13 20:23

Najlepsze cytaty uzytkownikow boxing.pl

Od dawna oczekiwany temat. Wrzucamy najlepsze wypowiedzi uzytkownikow forum :sarcastic:
Starajmy sie nie zrobic tu smietniska :)

"ja za 10 mln euro zrobiłbym gałe Hayemu i Władimirowi i jeszcze dał sie w dupe wyjebać na TV - poważnie to mówie" - ArchieMoore

KiDDynamite 08-01-13 20:53

Myślę, że to się jak najbardziej nada:

Użytkownik makarmano o walce Pacquiao vs Marquez IV:

"Czy wy widzieliście ten Knock-Out?

Bo ja go oglądałem, oglądałem też poprzednie walki Pacquiao i ta walka z Marquezem to była walka na 100% ustawiona.

Jaki w tym cel - albo żeby Mayweather nabrał wiatru w żagle i zgodził się na walkę z Pacquiao, bo on tak robi, jeśli widzi że przeciwnik jest słaby (i wtedy pokazanie klasy i załatwienie Pretty Boya), albo żeby zarobić, no ale to głupie, bo Pacquiao kasy ma w bród, nawet dzieciom oddaje.

Naprawdę obejrzyjcie sobie więcej walk z jego udziałem, zwłaszcza tę z Shanem Mosley to zobaczycie, że znokautowanie Mannyego w taki sposób jest po prostu niemożliwe, zwłaszcza jeżeli robi to 39-letni dziadek. Popatrzcie na jego walkę z Mayweatherem, Money robił z nim co chciał, Marquez nawet leżał na deskach, a to nie była typowa walka Mayweathera, gdzie oszukiwał (tak jak nokaut meksykanina z ostatniej walki, tam znokautował zanim sędzia wznowił walkę, a mimo to uznali, że było to prawidłowe, a wcale nie było). Ogólnie Marquez to nie jest bokser (szczególnie w tym wieku), który mógłby się kiedykolwiek równać z Pacmanem. Popatrzcie sobie na kursy przed walką, nikt nawet nie myślał o stawianiu na Meksykanina.

Zostawiam was z tymi moimi przemyśleniami. Jak dla mnie walka skandal, powinni porobić testy, walkę anulować i kazać Mannemu normalnie walczyć, a nie udawać. Manny nie martw się jak będziesz dość stary i upośledzony to wtedy Mayweather podejmie z Tobą walkę."

Z!D0 08-01-13 22:22

O Peterze Quillinie
"Co on ma taką warę na tym zdjęciu . Jak mocno rozklekotana cip*ka."
~Boksisportywalki (obecnie Andre Ward)

Mateusz Wajs 08-01-13 22:25

"Jakby Hucka wrzucić do wody, to w ciągu tych 12 rund by Atlantyk przepłynął" - ZIDO o jednej z walk Mareczka :) Proszę o poprawienie, jeśli coś pomyliłem:)

puciu 08-01-13 22:40

jak niżej :P ArchieMoore

Wiechu 08-01-13 22:48

kontekst puciu (i reszta na przyszłość), przydałby się kontekst, od jakiej normy?

Paweł Rozmytański 08-01-13 22:54

ArchieMoore szuka jakiegoś utworu.

Z!D0 pisze:

"Zarzuć to na jakiś forumek typu "jaka to melodia". Nie tak dawno czegoś poszukiwałem, wrzuciłem pół minuty bitu i po paru godzinkach już miałem tytuł."

a Arczi:

"No chyba se jaja robisz "jaka to melodia " XD Co ja kurwa melodi od złotopolskich nie potrzebuje tytułu XD to żeś dojebał koksu do paleniska :D"

Trwa w tym temacie dyskusja [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] skądinąd bardzo ciekawa, a Arczi:

"Ale macie pizde XD, musiałbym krak z heroiną z żarówki zainhalować, żeby sie tu podpiąć do dyskusji"

Generalnie: haha

Z!D0 08-01-13 23:04

Cytat:

Napisał Mateusz Wajs (Post 362532)
"Jakby Hucka wrzucić do wody, to w ciągu tych 12 rund by Atlantyk przepłynął" - ZIDO o jednej z walk Mareczka :) Proszę o poprawienie, jeśli coś pomyliłem:)

Znalazłem to "gdyby huck wyprowadzil tyle ciosow to gdyby wrzucic go do wody to atlantyk by przeplynal"

To była reakcja na statystykę ciosów Huck-Arslan.

Black Dragon 09-01-13 06:26

To juz dosc stare i nie pamietam autorow ale to byla wymiana zdan przed walka Holyfield - Toney

Uzytkownik 1: Toney znokautuje Holyego w 9 rundzie

Uzytkownik 2: Jaja sobie utne jak Toney w ogole wygra przed czasem

Boksisportywalki 09-01-13 08:55

Cytat:

Napisał Black Dragon (Post 362549)
To juz dosc stare i nie pamietam autorow ale to byla wymiana zdan przed walka Holyfield - Toney

Uzytkownik 1: Toney znokautuje Holyego w 9 rundzie

Uzytkownik 2: Jaja sobie utne jak Toney w ogole wygra przed czasem

Dotrzymał słowa ? ;)Kto to był Pieróg ?;)

ArchieMoore 09-01-13 09:46

A było tych cytatów z parenaście ton, ale jak to odszukać ta wyszukiwarką...

KiDDynamite 09-01-13 10:03

Cytat:

Napisał ArchieMoore (Post 362555)

O wilku mowa:D

---------------

ArchieMoore w temacie "user vs user":

"Weź Literat , możesz ustawić sie z ziomusiem z mojego avataru , zemną też kiedyś juz chciałaś sie spotkać (a moze to była Rollins), w kazdym razie, niewiem po co piszesz takie rzeczy i robisz z siebie wieśniaka Jak to przeczytałem to od razu widze buroka przed komputerem z z mama i tata pisze na komputerze posta, w domu zebranie, w pokoju głośno jak na hali ("dołóż mu synek" , "napisz mu jeszcze tak", "niedaj sobie podskakiwać") . Jako starszy umysłem i doświadczeniem życiowym radze ci sie z nikim nieumawiać przez internet , ani na randki, ani na walki , bo sie grubo zdziwisz, przyjedziesz dostaniesz liścia , kokosów na czoło ci napierdolą , zabiorą majtki i Motorola DynaTAC, zasadza kopa w dupe i pójdziesz z buta do domu"

PS.
Literat, Rollins, no hard feelings;) Spodobały mi się te "kokosy na czoło" :sarcastic:

Felixous 09-01-13 10:20

Kilka lat temu jak Władzio Kliczko miał urodziny i userzy pisali czego mu życzą to Kubakj napisał " A ja mu życzę żeby sobie wreszcie podupczył" ;)

KiDDynamite 09-01-13 10:29

Niedoszła walka Gołota-Bowe na zasadach wrestlingu i dyskusja Archiego z niejakim "Droopsem", który usilnie chciał zainteresować wszystkich pro-wrestlingiem, bo "siedzi w tym biznesie" :D

Cytat:

Napisał ArchieMoore (Post 346332)
XD :) No nareszcie dobre wiesci o porządnej walce, od czasów Dymka z Buterbałwanem i AdamkoGołoty wieje pytongiem. Mam nadzieje ze dojdzie do tego niewątpliwie wyczekiwanego przez tłumy wydarzenia i zobaczymy kilka ciekawych 69 w parterze. Walka pewno gdzieś na wybrzeżu USA , potrzebny bedzie jakiś masowiec , albo inny taknowiec , zeby zaholowac Bowe na wzmacniana kewlarem i płytami ceramicznymi arene

Cytat:

Napisał Droops (Post 346346)
@ArchieMoore
Jeśli myślisz, że jesteś śmieszny, to może dla wybranych ludzi o niskim poziomie.
Pamiętajcie jednak, że różne nieprzychylne komentarze nie są w stanie mnie zdenerwować, za długo w tym wszystkim siedzę i już wiele się nasłuchałem. W każdym razie @ArchieMoore - gala odbędzie się w Łodzi w Atlas Arenie, a tylko konferencja prasowa będzie w USA. :)

Cytat:

Napisał ArchieMoore (Post 346384)
nie denerwuj sie tak, bo to jeszcze dodatkowo mnie rozsmiesza i bede sie wiecej z tego smiał XD bauehhahhaheahheah PAMIETAJCIE OD dzisiejszego dnia czym go niemozna zdenerwować i w czym on siedzi XD buahehauufgaufgaugi, człowieku jestes łeb ze az czuje palona izolacje u mnie w pokoju XD kogo obchodzi to chłopie ???! ty chyba fora pomyliłes XD:D:), uczesz wąsa i wyjdz z domu do ludzi, a nie oglądasz jakis durniów w telewizji i masz jakies zważone filmy ze siedzisz w biznesie XD i jeszcze sie denerwujesz ze ktoś nazywa cyrk z pomalowanymi farbkami durniami (dla inwalidów w USA siedzacych na rentach , podłaczonych pod butle z tlenem, wazacych po 300kg, majacych wiedze tylko na temat jaki Mc zestaw wybrac jutro) po imieniu XD

Cytat:

Napisał Droops (Post 346386)
Jestem tutaj by zachęcić ludzi, niektórzy... ba! Zapewne duża większość i tak się nie przekona do obejrzenia w TV czy na żywo tego show, ale może jednak kogoś uda mi się "zwerbować". Założę się że nie oglądałeś ani jednej całej gali pro-wrestlingowej i piszesz co piszesz (albo widziałeś galę WWE lub TNA, lecz to jest porażka).

Cytat:

Napisał ArchieMoore (Post 346399)
Więc wyjasnie Ci (jako ze jestes nowy bedzie to usługa gratis bezpłatna), że z twoimi odgrywajacymi niewatpliwie ważną role w mechaniźmie zycia westringu na planecie poradami, czy bez nich ta walke w polsce obejrzy miliony ludzi, a jesli bedzie PPV setki tysiecy :D (w sensie abonamentów), a ja bede jedna z nich, bo takiego cyrku nie przepuszcze. Założe sie ze którys zapomni scenariusza , ktos złapie nie za ta noge , Andrzej stestuje znowu jaja Bowa , i ogólnie bedzie sie dział dałn na poziomie PRO (bo sie domyslam ze westring od pro westringu rózni sie poziomem zaawansowania głupoty ) XD . Gdyby nie Gołota , który od jakiegoś czasu robi wszystko żeby podeptac swoja legende (walka z Adamkiem , bo ten Bowe to jest oficjalny zart mogacy wynikac z poczucia humory Gołoty) to nikt by tego nawet nie właczył majac do wyboru ogladac zegar po 2.30 na TVP , a to megawydarzenie. Co do zwerbowania to niesadze zeby cos oprócz psów , kotów dało sie zwerbować, przecietny Polak jest lekko ograniczony , ale nie powykrecany, ludzie analogiczni do społeczenstwa amerykanskiego - ubezwłasnowolnieni, upośledzeni, zamknieci w 4 scianach, nie majacy znajomych, stawiajacy wąsy na żel, na rentach, wykluczonych ze społeczenstwa ze wzgledu na to czy tamto, ludzi majacych po 80 lat i wzwyz z ktorymi juz sie nikt nie dogada bo ludzie z ich pokolenia majacy ich film na tasmie juz poumierali - maja w naszym kraju inne rozrywki, oni zyją smoleńskiem, krzyzem, radiem kokroland, zbieraja lokalne informacje z ulicy i do niej przyległych, kto co i gdzie i kiedy, itp. mozesz poleagać na szefie :) jak nie bedzie kolejnej walki w expert-westring z udziałem sałaty i adamka to nikt tego nie obejrzy, ja tez bo mam jeszcze na szczescie co robic :)

Tomasz Nowak 09-01-13 10:50

coś czuję, że temat zostanie zdominowany przez jednego użytkownika.... ;)

KiDDynamite 09-01-13 10:58

Cytat:

Napisał Tomasz Nowak (Post 362566)
coś czuję, że temat zostanie zdominowany przez jednego użytkownika.... ;)

No to jeszcze kilka słów o areszcie domowym Mayweathera, "krewetkach, ps2 i łańcuszkach" :D

Cytat:

Napisał ArchieMoore (Post 318602)
A wogóle o czym dyskusja o FMJ dostanie poltora miesiaca aresztu domowego, a wlasciwie willowego, i bedzie mial dziwki, sale treningowa, trenera, kawior, krewetki ps2, złote łncuzszki, 50cent nakreci z nim film jakimi sa gangsterami XD o czym dyskusja, to taki wyrok , jak od mojej babci ze bede sie smazył w pielke bo do kosciola nie chodze. Posmial sie pewno ze swoim chlopakiem i poszli do kasyna bo too hard wyrok, ze az sople z nosa wisza :D Niech sie cieszy ze w USA jest, tam moze pruc dupe i pajacowac, w Rosji jeden telefon i ma 0$ na koncie i wypierdol na kolonie karna pod Krasnojarsk, albo Pietropawłowsk Kamczacki jak Chodorkovski :D

Boksisportywalki 09-01-13 11:43

No tu Archie miał dużo racji, w ogóle nie głupi gość z niego, ma sporą wiedzę i poczucie humoru,no i niezłe uzębienie :)

Tomasz Baranek 09-01-13 14:59

Cytat:

Napisał Felixous (Post 362560)
Kilka lat temu jak Władzio Kliczko miał urodziny i userzy pisali czego mu życzą to Kubakj napisał " A ja mu życzę żeby sobie wreszcie podupczył" ;)

No to jak dla mnie wymiata.

Rockefeller 09-01-13 21:02

Cytat:

Napisał ArchieMoore (Post 362555)

Gdyby tak odszukac Twoje wszystkie smieszne teksty to stron by nie starczylo
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
tu masz swoje posty - wchodzisz w profil --> statystyki --> Znajdź wszystkie posty, których autorem jest ArchieMoore. Jedyny sposob.

Bonsante 09-01-13 21:16

Wykopujcie chłopaki bo się zapowietrzyłem już ze śmiechu :) Archie nie ma równych, to bez dwóch zdań, a odpowiedź z koksami na czole i "naradą rodzinną w domu, że aż głośno jak na hali" to jest po prostu czysta moc :)

Wojto 09-01-13 22:45

Tam może nie jestem największym fanem disu, ale mi sie też kiedyś coś spodobało.

Zarejestrował się na forum jakiś młody, coś tam się powymądrzał o filozofii boksu a dostał odpowiedz o stawianiu wąsów na żelu ;) strasznie sie zbulwersował dzieciak i żeby udowodnić swoją rację wyjebał referat na pół strony z argumentami tezami i niezbitymi dowodami i teoriami.

Otrzymał od arka odpowiedź:

-No dobra, uspokój się. :sarcastic: wiecej typa na forum nie zobaczyliśmy.

Black Dragon 10-01-13 05:57

Cytat:

Napisał Boksisportywalki (Post 362550)
Dotrzymał słowa ? ;)Kto to był Pieróg ?;)

NIe pamietam jak sie nazywal ale jakos szybko potem zniknal z forum

Bonsante 10-01-13 06:43

Ja też ogólnie nie lubię "disów" czy bluzgów, ale te Archiego to jest inny wymiar, do tego nie ma skali :P Btw Archie Ty byłeś już na forum jak był tu Majki KO czy jak mu tam było? Bo coś mi się kojarzy, że jakieś wjazdy były (zresztą on je miał chyba z każdym, pamiętam groźby w PW i jego przechwałki, że ma nastoletniego syna, więc się zna).

ArchieMoore 10-01-13 13:23

Cytat:

Napisał Bonsante (Post 362699)
Ja też ogólnie nie lubię "disów" czy bluzgów, ale te Archiego to jest inny wymiar, do tego nie ma skali :P Btw Archie Ty byłeś już na forum jak był tu Majki KO czy jak mu tam było? Bo coś mi się kojarzy, że jakieś wjazdy były (zresztą on je miał chyba z każdym, pamiętam groźby w PW i jego przechwałki, że ma nastoletniego syna, więc się zna).

Nieznam :) MarjO kojarze , ale Majtki KO to nie :)

Tomasz Baranek 13-01-13 20:06

"Pewnie pilot Tupolewa był też zagłodzony, bo miał walczyć z Pacquiao" - Boksisportywalki

Ujęło mnie to zdanie ;) Rzucone w kontekście catchweightów w dniu walki.

robercik 14-01-13 12:51

Archie o Adamku na szutboxie

Cytat:

Napisał ArchieMoore
co wy sie z choinki urwaliscie po adamku widac ze buc dobry dieci zeszyty sprawdzane maja , zona w łeb dostała nieraz pewno XD

Boksisportywalki 21-01-13 22:30

To z tematu zamknięcie MEGAUPLOAD

Poczytałem sobie, ten to tam odjebał :)

"OOOOOOOOOOO nie kURWA !!! Na Ekino wszystko było prawie na megavideo.com, kurwa nic zadne seriale nie działaja, o kurwa nie miarka sie przebrała ! Kurwa , zeby za rzekomej demokracji taki kurwa terror, kurwa REŻIM jakiego za stalina nie było , paliwo po 6zł, a to dopiero rozgrzewka, internet mecza i zamykaja chuj wie co chcac pokazac bo i tak chuja zdzialaja, apteki lekow nie wydaja, kurwa jakies cyrki, konieczna jest rewolucja, niestety, jeszcze pare lat takich cyrkow i ludzie wyjda na ulice , bo narod tego niewytrzyma, rozumiem sprytna taktyke , zaciskac petle na szyii po maciupenku , tak zeby delikwent nawet niezauwazyl jak sie udusi, ale mysle ze wsrod tepaków , sa ludzie z umyslem i charyzma żeby te bezładna mase ludu poderwac i zaczac rewolucje."

Ale muszę przyznać, tam czytając, że chłop dużo wie.

Black Dragon 22-01-13 05:44

Cytat:

Napisał Taszun (Post 361711)
dragon zrob to dla mnie i powiedz jej nastepnym razem ze to klasyczny seksizm i czujesz sie molestowany seksualnie w pracy.!!! chlopie masz prawo sie tak czuc!!!:) jestesmy z toba!! badz silny:)

powiedz jej ( jesli to niezla babka z niezlymi nogami) ze od tego momentu nie chcesz jej widziec w spodniach w pracy, ma zakladac spodniczki ( czym krotsze tym bardziej bedzie wiarygodna jako kobieta:)) inaczej pojdziesz do dyrektora ze czujesz sie molestowany seksualnie.
Do tego jako mniejszosc ze wzgledu na plec w zakladzie pracy czujesz sie dyskryminowany poprzez wykorzystywanie przez pracownikow plci zenskiej do pewnych czynnosci jak.... i tu wymienisz.
Nie zyczysz sobie byc wykorzystywanym do prac typu naprawa zacinajacego sie zamka w drzwiach w zenskiej toalecie podczas gdy druga kolezanka zalatwia swoje potrzeby fizyczne ( np masturbacja) w kabinie obok .tylko dlatego ze jestes Mezczyzna!!! . Jest to szowinizm traktujacy cie przedmiotowo. Sama prosba o wejscie do damskiej toalety jest dla ciebie uwlaczajace jako Mezczyznie. Czujesz sie traktowany przedmiotowo, jak by twoja meskosc nie odczuwala wstydu,zazenowania miejscem w ktorym odbywaja sie tak intymne czynnosci.
Przez Panie .... i tu wymienisz nazwiska nie uklada ci sie pozycie malzenskie bo co dziennie idac do pracy goraczkowo rozsmyslasz czy dzis rowniez twoja seksualna intymnosc do ktorej masz prawo jako Mezczyzna!!!,Europejczyk!! zostanie zszargana. Brutalnie zgwalcona przez te zenskie szowinistyczne swinki:)
Wracajac do domu z pracy myslisz tylko o tym zeby zmyc z siebie ten "brud"ktory pozostawily na twojej duszy te okrutne kobiety.
Bezowocnie probujesz go zmyc z siebie szorujac sie pod prysznicem z calych sil szczotka druciana do krwi ktora kupujesz w sklepie z narzedziami nerwowo przebierajac nogami stojac przy ladzie. W sklepie ktory miesci sie zaraz w nastepnej alejce przy szkole w ktorej pracujesz. W sklepie ktory odwiedzasz co dziennie od dluzszego czasu az pani stojaca za lada mysli ze jestes z zamilowania zapalonym technikiem gdzie od pewnego czasu probuje cie zagadywac o nowinki techniczne jakie pojawiaja sie w kolejnych numerach czasopisma "Maly Technik".
Ona nie wie jakie pieklo przechodzisz, nie jest swiadoma tego ze kolejna szczotka druciania nie jest ci potrzebna to czyszczenia kolejnego elementu metalowego z rdzy w twoim przydomowym warsztacie jaki winien posiadac kazdy posiadajacy zestaw malego technika.
Tak, Ona-sprzedawczyni w malym sklepie z narzedziami.-Pani Krysia, bo tak ma na imie ta glupiutka, nieswiadoma istota-Nieswiadoma problemow jakie przechodzi taki mezczyzna jak Ty.
Mlody DUMNY Europejczyk!!.Swiatowiec- MEZCZYZNA!!!:)

a jesli ta pani jest brzydka to mow do niej dalej Spierdalaj:)

ps.drogie Panie. co by sie nie zmienilo obyczajowo na swiecie to ladne kobiety zawsze beda mialy z gorki.
brzydkie pod gorke:)

.................................

Taszun 22-01-13 12:10

Cytat:

Napisał Black Dragon (Post 364367)
.................................

dragon o 8 rano zamiast szykowac sie do roboty to delektuje sie moja literatura...
psycholodzy nie sa normalni:)

Black Dragon 22-01-13 17:01

Ani jeden ktorego znam nie jest normalny

Taszun 22-01-13 23:40

Cytat:

Napisał Black Dragon (Post 364417)
Ani jeden ktorego znam nie jest normalny

"...z kim przestajesz takim sie stajesz..." dlatego predzej popelnie samobojstwo jak was odwiedze.:)

Black Dragon 23-01-13 07:02

A smialo takie rozwiazanie jest nawet dla nas duzo atrakcyjniejsze finansowo...zamiast ciagnac kase z Ciebie to idziesz do piachu i jest swiety spokoj a my bierzemy na terapie twoja rodzine, dzieci, zone i psa:)

Taszun 23-01-13 23:12

Cytat:

Napisał Black Dragon (Post 364456)
A smialo takie rozwiazanie jest nawet dla nas duzo atrakcyjniejsze finansowo...zamiast ciagnac kase z Ciebie to idziesz do piachu i jest swiety spokoj a my bierzemy na terapie twoja rodzine, dzieci, zone i psa:)

rzeczywiscie swiry:)

Tomasz Nowak 24-01-13 10:57

kontra Fraziera na wypowiedź promakera:

Cytat:

Napisał promaker
Lepiej zobaczyc duzego pulewa z duzym kliczko niz malutkiego tlustego adamka zduzym kliczka.Mam nadzieje ze adamek zostanie znokautowany i pojedzie do tej swojej ameryki bedzie rozbijal auta i nie wroci do boksu.Tego mu zycze.
a na to Frazier:
Cytat:

I żeby jeszcze żona od niego odeszła :D:D

Rollins 28-01-13 11:51

Szukałem wczoraj walki Karassa z Aydinem i przypadkowo znalazłem ten dialog.
Wprawdzie ta wymiana zdań pochodzi z innego portalu (dzięki Bogu), ale zabawnie pokazuje do jakich absurdów prowadzi niedokładne czytanie i nieużywanie mózgu w trakcie :) (pogrubienia i kolory moje)

#10 Wałek 1996 2013-01-27 14:46
Dla mnie faworytem Szpila, Zimnoch nie pokonał nikogo nawet średniego, tylko samych kelnerów, ale Szpila pewnie się rzuci na rywala, już obiecywał, ze będzie spokojny i prawie nic z tego. Walka pewnie będzie ostra i brzydka, zakładam, ze sędzia będzie dużo interweniował. Nie jestem ani za Szpilą, ani za Zimnochem, ale pewnie wygra Artur.

#11 leonsjo 2013-01-27 15:41
Cytuję: proszę uważnie przeczytać wypowiedź tego jegomościa śmiech przez łzy

#10 Wałek 1996 2013-01-27 14:46
Dla mnie faworytem Szpila, Zimnoch nie pokonał nikogo nawet średniego, tylko samych kelnerów, ale Szpila pewnie się rzuci na rywala, już obiecywał, ze będzie spokojny i prawie nic z tego. Walka pewnie będzie ostra i brzydka, zakładam, ze sędzia będzie dużo interweniował. Nie jestem ani za Szpilą, ani za Zimnochem, ale pewnie wygra Artur.

Leonsjo: Pierwsze zdanie dla mnie faworytem Szpila, dalej że Zimoch to kelner bo walczył tylko z kelnerami no ok.:) Teraz ostatnie zdanie "Nie jestem ani za Szpilą, ani za Zimnochem, ale pewnie wygra Artur." :)) dla mnie to począwszy od pierwszego zdania do ostatniego jesteś za Arturem Szpilką tylko jakbyś wstydził się przyznać, pomijając jakość gramatyczną, stylistyczną Twojej wypowiedzi. Teraz jaki to będzie wstyd jeżeli Szpilka przegra z kelnerem:)) a sam rozumiesz to jest sport i waga Heavy jeden strzał i może być ciężkie KAŁO. Tera tak Panie:), jeżeli nokaut zaliczy Zimoch to podejrzewam że nie będzie takiego śmiechu w prasie a raczej komentarze w stylu miał szansę. spróbował , nie udało się. Natomiast gdyby " nie daj Bóg":) to samo spotkało Szpilkę z rąk kelnera a raczej ręki śmiech słychać byłoby na Antarktydzie. Nie mam pojęcia czy pisałeś już maturę czy może jesteś przed ale uważaj żebyś to Ty nie był kelnerem w życiu.

PS Cóż za umiejętność wyciągania wniosków... :)
Równie dobrze można powiedzieć, że skoro dany bokser bił w karierze samych czarnych, to znaczy, że sam... jest czarny? :)

luki29 28-01-13 17:07

ArchieMoore w temacie "Szpilka o Adamku i innych ciężkich"
Cytat:

Napisał ArchieMoore (Post 349275)
P.S. Szpilka jest do niczego na dzień dzisiejszy , a Adamkowi może zrobić masaż różańca co najwyżej

:)

Rollins 02-02-13 13:52

Ofensywa o walce Mollo vs Szpilka :)
Cytat:

Napisał Ofensywa (Post 366156)
...Poziom techniczny był słaby niczym mój biceps... ...

Rollins 05-02-13 13:22

Cytat:

Napisał junior_13j (Post 366417)
Wracjąc do komentarza Taszuna, to ma on rację w wielu aspektach, ale z jednym zgodzić się nie mogę. To, że Szpila zrobił dym na konferencji i Wasyl się na niego "tylko" obraził, to wcale nie wynik szczęścia Szpilki, ale tego, że cały przebieg tej konferencji był zaplanowany, łącznie z bójką z Zimnochem. Wszystko miało na celu podkręcenie emocji przed walką.
Szpilka własnie dlatego w Polsce jest tak popularny, że robi dym, że jest postacią kontrowersyjną. Spójrzmy prawdzie w oczy - zawsze tak było. Dlaczego Gołota był tak uwielbiany? Z tego samego powodu - bo wywoływał skrajne emocje. Nie wazne, co się o kimś mówi, ważne, że się w ogóle mówi. I z tego samego założenia wychodzi Wasyl. Zobaczcvie ile postów jest pod każdym wpisem o Szpilce? Prawdziwa lawina negatywnych komentarzy, ale własnie o to chodzi. Bo dlatego znajdzie się csała masa chętnych aby wykupić PPV na gale z Zimnochem, aby zobaczyć jak Szpilka dostaje po mordzie. A bilans w kieszeni Wasyla będzie się zgadzał.
Szpilka to twór PR-owy, od początku do końca kierowany przez Wasyla, aby w określonych momentach robił dym. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby się okazało, że to Wasyl skłania Szpilkę do chodzenia na wymiany, aby jego walki były bardziej emocjonujące.
Popatrzcie co prezentuję Szpilka w ringu i poza nim. Kiedy w walce z Mollo trener kazał mu więcej chodzić i dziobać Mollo prawym prostym Szpilka to robił. Nawet moja dziewczyn, która na boksie się nie zna stwierdziła, że atutem Szpilki jest niesamowita posłuszność i stosowanie się do zaleceń trenera. Mało tego, kiedy Sszpilka wykonywał plan trenera, spokojnie punktował Mollo i ten nie mógł mu nic zrobić. Spokojnie mógł tak walczyć do końca walki. A głupi Szpilka nie jest, wbrew temu co sądzi wileu na tym i innych forach. Tylko, że taka walka jest zwyczajnie nudna, dlatego sądzę, że Artur umyslnie od czasu do czasu wdawał się w wymiany. Aby podkręcić emocje.
Najlepszy przykład - Dlaczego Artur walczył w USA? Na 3 tygodnie przed walką z Zimnochem? Promują go w USA, a jak wiadomo nie od dziś Amerykańce uwielbiają takich bokserów, którzy robią show i widowisko, są nieobliczalni. Dlatego Artur na polcenie Wasyla wdawał się w wymiany z Mollo, chociaż wcale tego nie potrzebował do zwycięstwa. Inaczej żaden z widzów by go nie zapamiętał.
Dlatego uważam, że do walki z Zimnochem dojdzie i Artur z nim wygra. Dla Wasyla to maszynka do robienia pieniędzy i jedyna nadzieja na wyjście poza polski rynek bokserskich. Jednym słowem - szpilka to towar eksportowy i do tego go Wasyl przygotowuję i stąd ta cała otoczka bandyty i niekorzesańca.

Literatt 05-02-13 19:16

Cytat:

Napisał ArchieMoore (Post 366610)
Ty jak zwykle nie wiesz o czym piszesz :) Toteż, żem łaskawy i nienadużywający władzy ekscelecnji - wybaczam .
I nie rób tyle "zółtych sików" co temat - każdy wie, że boxing.pl to Twój teren :D

:fans::fans:

punchy 07-02-13 11:26

Cytat:

Napisał Wiechu
Kiedy czytając artykuł o Kolesiu co zajebał całą swoją rodzinkę po wyjściu z paki myślałem, że człowiek nie może upaść już niżej... zjawia się Literat.

Nie wiem czemu, ale jak to przeczytałem to roześmiałem się w głos :).

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:58.