boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Szatnia (http://www.boxing.pl/forum/szatnia/)
-   -   Najlepsze cytaty uzytkownikow boxing.pl (http://www.boxing.pl/forum/szatnia/19399-najlepsze-cytaty-uzytkownikow-boxing-pl.html)

Rockefeller 08-01-13 21:23

Najlepsze cytaty uzytkownikow boxing.pl

Od dawna oczekiwany temat. Wrzucamy najlepsze wypowiedzi uzytkownikow forum :sarcastic:
Starajmy sie nie zrobic tu smietniska :)

"ja za 10 mln euro zrobiłbym gałe Hayemu i Władimirowi i jeszcze dał sie w dupe wyjebać na TV - poważnie to mówie" - ArchieMoore

KiDDynamite 08-01-13 21:53

Myślę, że to się jak najbardziej nada:

Użytkownik makarmano o walce Pacquiao vs Marquez IV:

"Czy wy widzieliście ten Knock-Out?

Bo ja go oglądałem, oglądałem też poprzednie walki Pacquiao i ta walka z Marquezem to była walka na 100% ustawiona.

Jaki w tym cel - albo żeby Mayweather nabrał wiatru w żagle i zgodził się na walkę z Pacquiao, bo on tak robi, jeśli widzi że przeciwnik jest słaby (i wtedy pokazanie klasy i załatwienie Pretty Boya), albo żeby zarobić, no ale to głupie, bo Pacquiao kasy ma w bród, nawet dzieciom oddaje.

Naprawdę obejrzyjcie sobie więcej walk z jego udziałem, zwłaszcza tę z Shanem Mosley to zobaczycie, że znokautowanie Mannyego w taki sposób jest po prostu niemożliwe, zwłaszcza jeżeli robi to 39-letni dziadek. Popatrzcie na jego walkę z Mayweatherem, Money robił z nim co chciał, Marquez nawet leżał na deskach, a to nie była typowa walka Mayweathera, gdzie oszukiwał (tak jak nokaut meksykanina z ostatniej walki, tam znokautował zanim sędzia wznowił walkę, a mimo to uznali, że było to prawidłowe, a wcale nie było). Ogólnie Marquez to nie jest bokser (szczególnie w tym wieku), który mógłby się kiedykolwiek równać z Pacmanem. Popatrzcie sobie na kursy przed walką, nikt nawet nie myślał o stawianiu na Meksykanina.

Zostawiam was z tymi moimi przemyśleniami. Jak dla mnie walka skandal, powinni porobić testy, walkę anulować i kazać Mannemu normalnie walczyć, a nie udawać. Manny nie martw się jak będziesz dość stary i upośledzony to wtedy Mayweather podejmie z Tobą walkę."

Z!D0 08-01-13 23:22

O Peterze Quillinie
"Co on ma taką warę na tym zdjęciu . Jak mocno rozklekotana cip*ka."
~Boksisportywalki (obecnie Andre Ward)

Mateusz Wajs 08-01-13 23:25

"Jakby Hucka wrzucić do wody, to w ciągu tych 12 rund by Atlantyk przepłynął" - ZIDO o jednej z walk Mareczka :) Proszę o poprawienie, jeśli coś pomyliłem:)

puciu 08-01-13 23:40

jak niżej :P ArchieMoore

Wiechu 08-01-13 23:48

kontekst puciu (i reszta na przyszłość), przydałby się kontekst, od jakiej normy?

Paweł Rozmytański 08-01-13 23:54

ArchieMoore szuka jakiegoś utworu.

Z!D0 pisze:

"Zarzuć to na jakiś forumek typu "jaka to melodia". Nie tak dawno czegoś poszukiwałem, wrzuciłem pół minuty bitu i po paru godzinkach już miałem tytuł."

a Arczi:

"No chyba se jaja robisz "jaka to melodia " XD Co ja kurwa melodi od złotopolskich nie potrzebuje tytułu XD to żeś dojebał koksu do paleniska :D"

Trwa w tym temacie dyskusja [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] skądinąd bardzo ciekawa, a Arczi:

"Ale macie pizde XD, musiałbym krak z heroiną z żarówki zainhalować, żeby sie tu podpiąć do dyskusji"

Generalnie: haha

Z!D0 09-01-13 00:04

Cytat:

Napisał Mateusz Wajs (Post 362532)
"Jakby Hucka wrzucić do wody, to w ciągu tych 12 rund by Atlantyk przepłynął" - ZIDO o jednej z walk Mareczka :) Proszę o poprawienie, jeśli coś pomyliłem:)

Znalazłem to "gdyby huck wyprowadzil tyle ciosow to gdyby wrzucic go do wody to atlantyk by przeplynal"

To była reakcja na statystykę ciosów Huck-Arslan.

Black Dragon 09-01-13 07:26

To juz dosc stare i nie pamietam autorow ale to byla wymiana zdan przed walka Holyfield - Toney

Uzytkownik 1: Toney znokautuje Holyego w 9 rundzie

Uzytkownik 2: Jaja sobie utne jak Toney w ogole wygra przed czasem

Boksisportywalki 09-01-13 09:55

Cytat:

Napisał Black Dragon (Post 362549)
To juz dosc stare i nie pamietam autorow ale to byla wymiana zdan przed walka Holyfield - Toney

Uzytkownik 1: Toney znokautuje Holyego w 9 rundzie

Uzytkownik 2: Jaja sobie utne jak Toney w ogole wygra przed czasem

Dotrzymał słowa ? ;)Kto to był Pieróg ?;)

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:25.