boks, forum, zobacz

boks, forum, zobacz (http://www.boxing.pl/forum/)
-   Szatnia (http://www.boxing.pl/forum/szatnia/)
-   -   Najlepsze cytaty uzytkownikow boxing.pl (http://www.boxing.pl/forum/szatnia/19399-najlepsze-cytaty-uzytkownikow-boxing-pl.html)

Wojto 09-01-13 22:45

Tam może nie jestem największym fanem disu, ale mi sie też kiedyś coś spodobało.

Zarejestrował się na forum jakiś młody, coś tam się powymądrzał o filozofii boksu a dostał odpowiedz o stawianiu wąsów na żelu ;) strasznie sie zbulwersował dzieciak i żeby udowodnić swoją rację wyjebał referat na pół strony z argumentami tezami i niezbitymi dowodami i teoriami.

Otrzymał od arka odpowiedź:

-No dobra, uspokój się. :sarcastic: wiecej typa na forum nie zobaczyliśmy.

Black Dragon 10-01-13 05:57

Cytat:

Napisał Boksisportywalki (Post 362550)
Dotrzymał słowa ? ;)Kto to był Pieróg ?;)

NIe pamietam jak sie nazywal ale jakos szybko potem zniknal z forum

Bonsante 10-01-13 06:43

Ja też ogólnie nie lubię "disów" czy bluzgów, ale te Archiego to jest inny wymiar, do tego nie ma skali :P Btw Archie Ty byłeś już na forum jak był tu Majki KO czy jak mu tam było? Bo coś mi się kojarzy, że jakieś wjazdy były (zresztą on je miał chyba z każdym, pamiętam groźby w PW i jego przechwałki, że ma nastoletniego syna, więc się zna).

ArchieMoore 10-01-13 13:23

Cytat:

Napisał Bonsante (Post 362699)
Ja też ogólnie nie lubię "disów" czy bluzgów, ale te Archiego to jest inny wymiar, do tego nie ma skali :P Btw Archie Ty byłeś już na forum jak był tu Majki KO czy jak mu tam było? Bo coś mi się kojarzy, że jakieś wjazdy były (zresztą on je miał chyba z każdym, pamiętam groźby w PW i jego przechwałki, że ma nastoletniego syna, więc się zna).

Nieznam :) MarjO kojarze , ale Majtki KO to nie :)

Tomasz Baranek 13-01-13 20:06

"Pewnie pilot Tupolewa był też zagłodzony, bo miał walczyć z Pacquiao" - Boksisportywalki

Ujęło mnie to zdanie ;) Rzucone w kontekście catchweightów w dniu walki.

robercik 14-01-13 12:51

Archie o Adamku na szutboxie

Cytat:

Napisał ArchieMoore
co wy sie z choinki urwaliscie po adamku widac ze buc dobry dieci zeszyty sprawdzane maja , zona w łeb dostała nieraz pewno XD

Boksisportywalki 21-01-13 22:30

To z tematu zamknięcie MEGAUPLOAD

Poczytałem sobie, ten to tam odjebał :)

"OOOOOOOOOOO nie kURWA !!! Na Ekino wszystko było prawie na megavideo.com, kurwa nic zadne seriale nie działaja, o kurwa nie miarka sie przebrała ! Kurwa , zeby za rzekomej demokracji taki kurwa terror, kurwa REŻIM jakiego za stalina nie było , paliwo po 6zł, a to dopiero rozgrzewka, internet mecza i zamykaja chuj wie co chcac pokazac bo i tak chuja zdzialaja, apteki lekow nie wydaja, kurwa jakies cyrki, konieczna jest rewolucja, niestety, jeszcze pare lat takich cyrkow i ludzie wyjda na ulice , bo narod tego niewytrzyma, rozumiem sprytna taktyke , zaciskac petle na szyii po maciupenku , tak zeby delikwent nawet niezauwazyl jak sie udusi, ale mysle ze wsrod tepaków , sa ludzie z umyslem i charyzma żeby te bezładna mase ludu poderwac i zaczac rewolucje."

Ale muszę przyznać, tam czytając, że chłop dużo wie.

Black Dragon 22-01-13 05:44

Cytat:

Napisał Taszun (Post 361711)
dragon zrob to dla mnie i powiedz jej nastepnym razem ze to klasyczny seksizm i czujesz sie molestowany seksualnie w pracy.!!! chlopie masz prawo sie tak czuc!!!:) jestesmy z toba!! badz silny:)

powiedz jej ( jesli to niezla babka z niezlymi nogami) ze od tego momentu nie chcesz jej widziec w spodniach w pracy, ma zakladac spodniczki ( czym krotsze tym bardziej bedzie wiarygodna jako kobieta:)) inaczej pojdziesz do dyrektora ze czujesz sie molestowany seksualnie.
Do tego jako mniejszosc ze wzgledu na plec w zakladzie pracy czujesz sie dyskryminowany poprzez wykorzystywanie przez pracownikow plci zenskiej do pewnych czynnosci jak.... i tu wymienisz.
Nie zyczysz sobie byc wykorzystywanym do prac typu naprawa zacinajacego sie zamka w drzwiach w zenskiej toalecie podczas gdy druga kolezanka zalatwia swoje potrzeby fizyczne ( np masturbacja) w kabinie obok .tylko dlatego ze jestes Mezczyzna!!! . Jest to szowinizm traktujacy cie przedmiotowo. Sama prosba o wejscie do damskiej toalety jest dla ciebie uwlaczajace jako Mezczyznie. Czujesz sie traktowany przedmiotowo, jak by twoja meskosc nie odczuwala wstydu,zazenowania miejscem w ktorym odbywaja sie tak intymne czynnosci.
Przez Panie .... i tu wymienisz nazwiska nie uklada ci sie pozycie malzenskie bo co dziennie idac do pracy goraczkowo rozsmyslasz czy dzis rowniez twoja seksualna intymnosc do ktorej masz prawo jako Mezczyzna!!!,Europejczyk!! zostanie zszargana. Brutalnie zgwalcona przez te zenskie szowinistyczne swinki:)
Wracajac do domu z pracy myslisz tylko o tym zeby zmyc z siebie ten "brud"ktory pozostawily na twojej duszy te okrutne kobiety.
Bezowocnie probujesz go zmyc z siebie szorujac sie pod prysznicem z calych sil szczotka druciana do krwi ktora kupujesz w sklepie z narzedziami nerwowo przebierajac nogami stojac przy ladzie. W sklepie ktory miesci sie zaraz w nastepnej alejce przy szkole w ktorej pracujesz. W sklepie ktory odwiedzasz co dziennie od dluzszego czasu az pani stojaca za lada mysli ze jestes z zamilowania zapalonym technikiem gdzie od pewnego czasu probuje cie zagadywac o nowinki techniczne jakie pojawiaja sie w kolejnych numerach czasopisma "Maly Technik".
Ona nie wie jakie pieklo przechodzisz, nie jest swiadoma tego ze kolejna szczotka druciania nie jest ci potrzebna to czyszczenia kolejnego elementu metalowego z rdzy w twoim przydomowym warsztacie jaki winien posiadac kazdy posiadajacy zestaw malego technika.
Tak, Ona-sprzedawczyni w malym sklepie z narzedziami.-Pani Krysia, bo tak ma na imie ta glupiutka, nieswiadoma istota-Nieswiadoma problemow jakie przechodzi taki mezczyzna jak Ty.
Mlody DUMNY Europejczyk!!.Swiatowiec- MEZCZYZNA!!!:)

a jesli ta pani jest brzydka to mow do niej dalej Spierdalaj:)

ps.drogie Panie. co by sie nie zmienilo obyczajowo na swiecie to ladne kobiety zawsze beda mialy z gorki.
brzydkie pod gorke:)

.................................

Taszun 22-01-13 12:10

Cytat:

Napisał Black Dragon (Post 364367)
.................................

dragon o 8 rano zamiast szykowac sie do roboty to delektuje sie moja literatura...
psycholodzy nie sa normalni:)

Black Dragon 22-01-13 17:01

Ani jeden ktorego znam nie jest normalny

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:12.