boks, forum, zobacz
Wróć   boks, forum, zobacz > BoxingForum > Szatnia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj    

Komentarz

Narzędzia wątku Wygląd

stare 09-01-13, 09:46   #11 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

A było tych cytatów z parenaście ton, ale jak to odszukać ta wyszukiwarką...

ArchieMoore jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-01-13, 10:03   #12 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał ArchieMoore Zobacz post
O wilku mowa:D

---------------

ArchieMoore w temacie "user vs user":

"Weź Literat , możesz ustawić sie z ziomusiem z mojego avataru , zemną też kiedyś juz chciałaś sie spotkać (a moze to była Rollins), w kazdym razie, niewiem po co piszesz takie rzeczy i robisz z siebie wieśniaka Jak to przeczytałem to od razu widze buroka przed komputerem z z mama i tata pisze na komputerze posta, w domu zebranie, w pokoju głośno jak na hali ("dołóż mu synek" , "napisz mu jeszcze tak", "niedaj sobie podskakiwać") . Jako starszy umysłem i doświadczeniem życiowym radze ci sie z nikim nieumawiać przez internet , ani na randki, ani na walki , bo sie grubo zdziwisz, przyjedziesz dostaniesz liścia , kokosów na czoło ci napierdolą , zabiorą majtki i Motorola DynaTAC, zasadza kopa w dupe i pójdziesz z buta do domu"

PS.
Literat, Rollins, no hard feelings Spodobały mi się te "kokosy na czoło"
KiDDynamite jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-01-13, 10:20   #13 (permalink)
Super Moderator

Domyślnie

Kilka lat temu jak Władzio Kliczko miał urodziny i userzy pisali czego mu życzą to Kubakj napisał " A ja mu życzę żeby sobie wreszcie podupczył"
Felixous jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-01-13, 10:29   #14 (permalink)
champion

Domyślnie

Niedoszła walka Gołota-Bowe na zasadach wrestlingu i dyskusja Archiego z niejakim "Droopsem", który usilnie chciał zainteresować wszystkich pro-wrestlingiem, bo "siedzi w tym biznesie" :D

Cytat:
XD No nareszcie dobre wiesci o porządnej walce, od czasów Dymka z Buterbałwanem i AdamkoGołoty wieje pytongiem. Mam nadzieje ze dojdzie do tego niewątpliwie wyczekiwanego przez tłumy wydarzenia i zobaczymy kilka ciekawych 69 w parterze. Walka pewno gdzieś na wybrzeżu USA , potrzebny bedzie jakiś masowiec , albo inny taknowiec , zeby zaholowac Bowe na wzmacniana kewlarem i płytami ceramicznymi arene
Cytat:
Napisał Droops Zobacz post
@ArchieMoore
Jeśli myślisz, że jesteś śmieszny, to może dla wybranych ludzi o niskim poziomie.
Pamiętajcie jednak, że różne nieprzychylne komentarze nie są w stanie mnie zdenerwować, za długo w tym wszystkim siedzę i już wiele się nasłuchałem. W każdym razie @ArchieMoore - gala odbędzie się w Łodzi w Atlas Arenie, a tylko konferencja prasowa będzie w USA.
Cytat:
nie denerwuj sie tak, bo to jeszcze dodatkowo mnie rozsmiesza i bede sie wiecej z tego smiał XD bauehhahhaheahheah PAMIETAJCIE OD dzisiejszego dnia czym go niemozna zdenerwować i w czym on siedzi XD buahehauufgaufgaugi, człowieku jestes łeb ze az czuje palona izolacje u mnie w pokoju XD kogo obchodzi to chłopie ???! ty chyba fora pomyliłes XD:D, uczesz wąsa i wyjdz z domu do ludzi, a nie oglądasz jakis durniów w telewizji i masz jakies zważone filmy ze siedzisz w biznesie XD i jeszcze sie denerwujesz ze ktoś nazywa cyrk z pomalowanymi farbkami durniami (dla inwalidów w USA siedzacych na rentach , podłaczonych pod butle z tlenem, wazacych po 300kg, majacych wiedze tylko na temat jaki Mc zestaw wybrac jutro) po imieniu XD
Cytat:
Napisał Droops Zobacz post
Jestem tutaj by zachęcić ludzi, niektórzy... ba! Zapewne duża większość i tak się nie przekona do obejrzenia w TV czy na żywo tego show, ale może jednak kogoś uda mi się "zwerbować". Założę się że nie oglądałeś ani jednej całej gali pro-wrestlingowej i piszesz co piszesz (albo widziałeś galę WWE lub TNA, lecz to jest porażka).
Cytat:
Więc wyjasnie Ci (jako ze jestes nowy bedzie to usługa gratis bezpłatna), że z twoimi odgrywajacymi niewatpliwie ważną role w mechaniźmie zycia westringu na planecie poradami, czy bez nich ta walke w polsce obejrzy miliony ludzi, a jesli bedzie PPV setki tysiecy :D (w sensie abonamentów), a ja bede jedna z nich, bo takiego cyrku nie przepuszcze. Założe sie ze którys zapomni scenariusza , ktos złapie nie za ta noge , Andrzej stestuje znowu jaja Bowa , i ogólnie bedzie sie dział dałn na poziomie PRO (bo sie domyslam ze westring od pro westringu rózni sie poziomem zaawansowania głupoty ) XD . Gdyby nie Gołota , który od jakiegoś czasu robi wszystko żeby podeptac swoja legende (walka z Adamkiem , bo ten Bowe to jest oficjalny zart mogacy wynikac z poczucia humory Gołoty) to nikt by tego nawet nie właczył majac do wyboru ogladac zegar po 2.30 na TVP , a to megawydarzenie. Co do zwerbowania to niesadze zeby cos oprócz psów , kotów dało sie zwerbować, przecietny Polak jest lekko ograniczony , ale nie powykrecany, ludzie analogiczni do społeczenstwa amerykanskiego - ubezwłasnowolnieni, upośledzeni, zamknieci w 4 scianach, nie majacy znajomych, stawiajacy wąsy na żel, na rentach, wykluczonych ze społeczenstwa ze wzgledu na to czy tamto, ludzi majacych po 80 lat i wzwyz z ktorymi juz sie nikt nie dogada bo ludzie z ich pokolenia majacy ich film na tasmie juz poumierali - maja w naszym kraju inne rozrywki, oni zyją smoleńskiem, krzyzem, radiem kokroland, zbieraja lokalne informacje z ulicy i do niej przyległych, kto co i gdzie i kiedy, itp. mozesz poleagać na szefie jak nie bedzie kolejnej walki w expert-westring z udziałem sałaty i adamka to nikt tego nie obejrzy, ja tez bo mam jeszcze na szczescie co robic

stare 09-01-13, 10:50   #15 (permalink)
champion

Nominowany 37 razy w 17 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

coś czuję, że temat zostanie zdominowany przez jednego użytkownika....
Tomasz Nowak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-01-13, 10:58   #16 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Tomasz Nowak Zobacz post
coś czuję, że temat zostanie zdominowany przez jednego użytkownika....
No to jeszcze kilka słów o areszcie domowym Mayweathera, "krewetkach, ps2 i łańcuszkach" :D

Cytat:
A wogóle o czym dyskusja o FMJ dostanie poltora miesiaca aresztu domowego, a wlasciwie willowego, i bedzie mial dziwki, sale treningowa, trenera, kawior, krewetki ps2, złote łncuzszki, 50cent nakreci z nim film jakimi sa gangsterami XD o czym dyskusja, to taki wyrok , jak od mojej babci ze bede sie smazył w pielke bo do kosciola nie chodze. Posmial sie pewno ze swoim chlopakiem i poszli do kasyna bo too hard wyrok, ze az sople z nosa wisza :D Niech sie cieszy ze w USA jest, tam moze pruc dupe i pajacowac, w Rosji jeden telefon i ma 0$ na koncie i wypierdol na kolonie karna pod Krasnojarsk, albo Pietropawłowsk Kamczacki jak Chodorkovski :D

stare 09-01-13, 11:43   #17 (permalink)
prospect

Domyślnie

No tu Archie miał dużo racji, w ogóle nie głupi gość z niego, ma sporą wiedzę i poczucie humoru,no i niezłe uzębienie
Boksisportywalki jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-01-13, 14:59   #18 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 10 razy w 5 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał Felixous Zobacz post
Kilka lat temu jak Władzio Kliczko miał urodziny i userzy pisali czego mu życzą to Kubakj napisał " A ja mu życzę żeby sobie wreszcie podupczył"
No to jak dla mnie wymiata.
Tomasz Baranek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-01-13, 21:02   #19 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Gdyby tak odszukac Twoje wszystkie smieszne teksty to stron by nie starczylo
Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

tu masz swoje posty - wchodzisz w profil --> statystyki --> Znajdź wszystkie posty, których autorem jest ArchieMoore. Jedyny sposob.
Rockefeller jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 09-01-13, 21:16   #20 (permalink)
champion

Nominowany 8 razy w 3 Tematach
Domyślnie

Wykopujcie chłopaki bo się zapowietrzyłem już ze śmiechu Archie nie ma równych, to bez dwóch zdań, a odpowiedź z koksami na czole i "naradą rodzinną w domu, że aż głośno jak na hali" to jest po prostu czysta moc
Bonsante jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania