stare 17-12-17, 11:18   #1831 (permalink)
champion

Nominowany 0 razy w 0 Tematach
Art. Miesiąca - Nagród: 0
Domyślnie

Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

XD

Taszun jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 17-12-17, 13:14   #1832 (permalink)
champion

Domyślnie

Cytat:
Napisał Taszun Zobacz post

XD
Łezka się w oku kręci ;-). Mateusz Bolesław naszych czasów potrzebuje pomocy, a wiadomo na święta trzeba dobrze wypić i zakąsić, aby mieć siły na walkę z faszyzmem bo wiadomo wróg nie śpi a Naczelnik Państwa posiadł demoniczne moce Stalina, Hitlera, Pol Pota i Mao Zedonda.
Cały zastęp EuroPejsów i pożytecznych idiotów z tobą Mateusz, rżnij na kasę Frajerów.
ArturBorubar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 31-12-17, 14:30   #1833 (permalink)
champion

Domyślnie

stare 03-01-18, 13:28   #1834 (permalink)
champion

Domyślnie

stare 17-01-18, 12:01   #1835 (permalink)
journeyman

Domyślnie

Wjechanie czołgiem do monopolowego po jedną butelkę było jednak chyba bardziej efektowne :D
Fajter jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 18-01-18, 14:08   #1836 (permalink)
champion

Domyślnie

nie chodzilo mi o bycie efektownym. Raczej, odpowiedzialnym- istote rozumienia czym jest praca, podpisanie jakis umow ktore prowadza do jakis zobowiazan.

A jesli chodzi o bycie efektownym to nie uwazam zeby wjechanie czolgiem do sklepu monopolowego mozna za takowe uwazac.
Sa pojazdy o duzo wiekszych gabarytach ktorymi rownie dobrze mozna wjechac do monopolowego ale zaden z nich nie posiada dziala ogniowego a czolg i owszem.

Jesli chcesz byc najlepszy w tym co robisz mysl na duza skale. W tym przypadku az prosi sie zeby najpierw uzyc dziala ogniowego!!!
Ja bym tak zrobil i wtedy moglbys mowic ze to bylo nietuzinkowe!!

stare 28-01-18, 08:32   #1837 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Cytat:
Napisał Damski bokser Zobacz post
No jak "profesor" Hartman poleca tę książkę to już na prawdę nie muszę tego czytać ale mniejsza z tym. Świetny tandem piewców wiadomej ideologii.
Co do samej walki, wyraźnie zwycięstwo Usyka, myślałem, że Breidis nie dotrwa do końca. Ale dał radę. Usyk aktywny, kiedy miał na to ochotę, czasami zwalniał. Ma twardą głowę, umie przyjąć, czasami chyba też po prostu lubi . Świetna walka. Obejrzałem z przyjemnością do końca a nie tak jak ten festiwal klinczy jak z Perezem.
Pozdro
Hartman - uwielbiam gościa. Facet co do zasady niszczy ideologię, stawiając na rozum i racjonalność. Poza tym jest wolnościowcem, politycznie w centrum, choć ja nazwałbym to "współczesną lewicą", czyli w zgodzie z moimi poglądami - wolność obyczajowa i gospodarcza.. Wysłuchałem jego 2 wykłady na Youtube - jeden wykład to godzina nowej, ciekawej wiedzy i nowego spojrzenia. Jeśli on coś poleca, to jestem za. Wyznawcy "narodu" to twórcy największych problemów światowych w minionym wieku, i nie tylko w minionym. Zamiast widzieć człowieka, widzą człowieka z narodu - dobry, bądź spoza niego - zły. To jest ideologia. A ideologii Europa ma już po dziurki w nosie.
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-01-18, 13:42   #1838 (permalink)
challenger

Domyślnie

Cytat:
Napisał Adrian Golec Zobacz post
Hartman - uwielbiam gościa. Facet co do zasady niszczy ideologię, stawiając na rozum i racjonalność. Poza tym jest wolnościowcem, politycznie w centrum, choć ja nazwałbym to "współczesną lewicą", czyli w zgodzie z moimi poglądami - wolność obyczajowa i gospodarcza.. Wysłuchałem jego 2 wykłady na Youtube - jeden wykład to godzina nowej, ciekawej wiedzy i nowego spojrzenia. Jeśli on coś poleca, to jestem za. Wyznawcy "narodu" to twórcy największych problemów światowych w minionym wieku, i nie tylko w minionym. Zamiast widzieć człowieka, widzą człowieka z narodu - dobry, bądź spoza niego - zły. To jest ideologia. A ideologii Europa ma już po dziurki w nosie.
To dlaczego "centrum polityczne" (jak zwie sie dzisiajsza lewica - przynajmniej w zach. europie) nie ma najmniejszego zamiaru przeciwdzialac Ideologi jaka jest islam - czyli najniebezpieczniejszej, najbrutalniejszej znanej ideologi? Ciekawe ze wlysnie tylko ci patrioci (specjalnie nie pisze narodowcy) sa jedynymi ktorzy maja zamiar przeciwdzialac "wymianie ludnosci"? Btw Hartman ten "Incestolog" z ruchu Palikota? :D muhahah

-------

D. CH. : "Jeszcze drobna dygresja w poruszonej powyżej kwestii politycznej. Nie można każdego Ukraińca, który akcentuje swój patriotyzm uważać za banderowca. Gdyby owinął się we flagę czerwono-czarną, to byłoby coś innego, ale flaga na ringu była niebiesko-żółta. "

z tym sie zgadzam
LegiaPany jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-01-18, 13:50   #1839 (permalink)
Redaktor Boxing.pl

Nominowany 269 razy w 112 Tematach
Nominated Art. Miesiąca - Nagród: 23
Domyślnie

Cytat:
Napisał LegiaPany Zobacz post
To dlaczego "centrum polityczne" (jak zwie sie dzisiajsza lewica - przynajmniej w zach. europie) nie ma najmniejszego zamiaru przeciwdzialac Ideologi jaka jest islam - czyli najniebezpieczniejszej, najbrutalniejszej znanej ideologi? Ciekawe ze wlysnie tylko ci patrioci (specjalnie nie pisze narodowcy) sa jedynymi ktorzy maja zamiar przeciwdzialac "wymianie ludnosci"? Btw Hartman ten "Incestolog" z ruchu Palikota? :D muhahah
Centrum nie zwie się lewica. Lewica to lewica. Natomiast partia Tony'ego Blaira zapoczątkowała nową formułę, zwaną współczesną, bądź nowoczesną lewicą. Nowa lewica odeszła od socjalizmu gospodarczego i jej podejście do gospodarki jest liberalne ("prawicowe").

Ja nie mam poczucia niesprawiedliwości dziejowej. Przez ostatnie 2000 lat to biały człowiek, Europejczyk i to wielokrotnie z krzyżem na piersi wymordował całe nacje, spychając pozostałe resztki miejscowej ludności do rezerwatów, bądź czyniąc z nich niewolników. Więc nie przekonuje mnie wielkość zagrożenia ze strony Islamu. Musieliby wybić całą dzisiejszą Europę, żebyśmy choć po części byli kwita.
Adrian Golec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 28-01-18, 13:59   #1840 (permalink)
challenger

Domyślnie

Cytat:
Napisał Adrian Golec Zobacz post
Centrum nie zwie się lewica. Lewica to lewica. Natomiast partia Tony'ego Blaira zapoczątkowała nową formułę, zwaną współczesną, bądź nowoczesną lewicą. Nowa lewica odeszła od socjalizmu gospodarczego i jej podejście do gospodarki jest liberalne ("prawicowe").

Ja nie mam poczucia niesprawiedliwości dziejowej. Przez ostatnie 2000 lat to biały człowiek i to z krzyżem na piersi wymordował całe nacje, spychając pozostałe resztki miejscowej ludności do rezerwatów. Więc nie przekonuje mnie wielkość zagrożenia ze strony Islamu. Musieliby wybić całą dzisiejszą Europę, żebyśmy choć po części byli kwita.
Sorry ale to bzdura: Islam ma na sumieniu 270 Milionow zabitych w historii to o 2 razy wiecej niz komunizm i nazizm razem: zeby nie widzec tego niebezpieczenstwa to trzeba byc slepym sorry: no ale moze tak jest jezeli nie mieszka sie w kraju w ktorym zyje wielu muzulmanow (bogu dzieki!)...wtedy bys poznal islam i skutki naiwnej "tolerancji" - to wlasnie przez takich naiwnych ludzi gina dzieci na koncertach arianne grande, gwalcone sa kobiety w setkach na sylwestra w koloni itp
punkty o ktorych mowisz w przeciagu historii? :D niewolnictwo - to muzulmanie pokazali bialemu czlowiekowi jak i skad brac "czarne maply" jak ich wtedy nazywali - poczytaj troche to sie dowiesz tylko nie jakichs pedofilow incestow :D

drogi kzyzowe? heheh o tym tez bym poczytal bo rozpoczely sie przez zabijanie chrzescijan na ziemi swietej (to ze zrobiono z tego pozniej sprawe polityczna to juz dalsza historia - prowokacja wyszla od muzulmanskich malp)

naprawde, ale takie bzdety polityczne jakie napisales slysze tutaj od partii zielonych (tak tyc h ktorzy w 1994 chiceli zlegalizowac pedofilie :DDD ) tolerancja to zanda pozytywna rzecz - tolerancja to slabosc

wnerwiaja nnie ludzie ktorzy wlasnie tak argumentuja "wina bialych ludzi w histori" :D :D :D - zero logiki (jeszcze pisanie o byciu 2kwita") przepraszam kolego ale to bzdury.....przestancie w koncu kurwa niszczyc cywilizowana europe - ja osobiscie bede zwalczal takie myslenie jak tylko moge

p.s. czyli tak: ideologie w europie sa zle - ale islam jest dobra ideologia bo zadba o to zeby muzulmanie i reszta swiata zrobila "kwit" z bialymi bo taki wedlug was jest "dlug historii" ? hahaha braindead....
takie cos nazywa sie faszyzmen kolego

yo

Niech to będzie ostatni post nie na temat w tym miejscu. Można do takich rozmów stworzyć sobie osobny temat w szatni.
LegiaPany jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania